Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Edymis cieszę się, że z dzidziusiem wszystko ok. Uśmiałam się jak czytałam, że lekarz powiedział, że nie widzi bo dziecko ubrane haha, ale wcale mu się nie dziwę, że teraz nie chce potwierdzać płci, jak wcześniej miał problemy z zawiedzionymi rodzicami Poprzednio właśnie w 18 tc dowiedziałam się, że będzie dziewczynka. U mnie mówią tylko wtedy jak są w 100%-tach pewni, inaczej nic z nich nie wydobędę i nie pomoże wizyta u innego lekarza.
    Dzisiaj ze mną już dużo lepiej (chyba podświadomość, że wkroczyłam w II trymestr tak na mnie działa), spać mi się odechciało i zrobiłam już dzisiaj tyle, że sama w szoku jestem. Mam nadzieje, że już tak zostanie
    Jak czytam o Waszych starszych dzieciaczkach i ich pomysłach to już się nie mogę doczekać kiedy sobie z moim dzieckiem tak porozmawiam i czym mnie zaskoczy. Z drugiej strony boję się, że mnie zagada, bo już teraz buzia jej się nie zamyka, tak nawija po swojemu że czasem z M mamy ubaw po pachy jak nam coś tłumaczy


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      Hej ciężaróweczki...

      jestem wykonczona... mlody przeszedl wczoraj samego siebie... co on wyprawial... szczerze mowiac wkoncu dostał klapa, bo choc cierpliwosci zasdroszcza mi wszyscy znajomi to wczoraj nawet cierpliwosc mi sie zdazyla skonczyc...

      rano pierwsze po przebudzeniu bylo "mamusiu a dlaczego ja mam dzisiaj karę?"
      no i wymienilam mu cala litanie wczorajszych "przestępstw", odpowiedzial tylko "aha" i jak pokorne ciele ubral sie do przedszkola, po drodze stanął i mowi "mama stój ja Ci muszę coś powiedziec tylko kucnij" i taaaaaaaaaaak mnie przytulil ze malo mnie nie przewrocil w bloto i mówi "ja Cię juz przepraszam, bo juz sobie pomyslalaem i juz nie chce zebys byla taka smutna... dasz mi telefon to zadzwonie do taty i tez mu powiem ze juz dzisiaj bede grzeczny...." no i zadzwonil... moj oczywiscie myslal ze go podpuscilam albo co a on tak sam z siebie... ale kare i tak bedzie mial ma dzisaj zakaz bajek i tv i kompa wogole na caly dzien, wiec ani rano nie bylo ani po poludniu nie bedzie... echhhhhh a ja normalnie jestem po tym wczorajszym zmeczona...

      u mnie swieci juz dzis slonko, a ja jem sniadanko i biore sie za ogorasy- ostatnie podejscie
      i za krokiety z mieskiem
      a pasztecik wyszedl pierwsza klasa mmmmmmmmmmniam

      czy Wam tez chce sie tak mleka i nabialu wogole? ja z szymkiem tak zarlam i pilam i teraz znow sie zaczyna nie przeszkadza mi to absolutnie bo lubie mleko wiec literek dziennie schodzi...

      ale moze dzieki temu w tamtej ciazy nie zepsul mi sie ani jeden zab a szymon do tej pory nie mial zadnego nawet "nadgryzionego"?

      ach Edi! super ze wszystko u Twojej dzidzi dobrze! ja nie chcialam wiedziec w pierwszej ciazy bo gleboko wierzylam ze bedzie chlopak ale gina nieswiadomie sie wygadala na ostatnim usg i nawet tego nie zauwazyla to było cos w stylu rozmowy z dzieckim: kurcze wez sie malenstwo odwroc, ooooo tak grzeczny chlopczyk.... i cos tam dalej, a potem mowie do niej to jednak chlopak a ona a skad wiesz tak wiec nawet nie zauwazyla ze sie wygadala, potem przepraszala ale moja radosc z chlopaka byla tak wielka ze nawet nie mysam sie na nia zloscic a teraz chce wiedziec chyba moj nie no i mamy konflikt interesow

      miłego dnia! i tak bede tu zagladac co chwila

      ps TRZYMAMY KCIUKI OLA!!!
      Last edited by aguszasza; 29-07-2010, 09:57.


      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        cześć dziewczyny U nas dzisiaj nadal pada. Co do apetytu to wczoraj cały dzień chodziła z mną czekolada, czekałam do wieczora aż mężuś mi ją kupi jak będzie wracał z pracy. No i jak zjadłam 4 kostki to mnie tak zemdliło że aż był mi nie dobrze Ogólnie widzę że apetyt mi rośnie.
        aguszasza ale ten twój synek i tak jest kochany jak tak ładnie przepraszał


        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          a mi sie nie chce slodkiego raczej a jesli to w granicach normy tak jak i bez ciazy

          bardziej ciagnie mnie do kwasu i ostrosci w poniedzialek w pracy zjadlysmy na spole z kolezanka caly sloik ogorkow a ja na koniec wypilam sobie kwas pycha o juz mam cala gębę śliny

          a szymek to generalnie bardzo fajne madre i grzeczne dziecko ale raz na jakis czas ma wlasnie taki dzien gdzie wykancza nerwowo wszystkich...


          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            U mnie tez sloneczko wyszlo, ale jest tez wiatr dosc spory - jednak moze wystepuje tylko na osiedlu, na ktorym mieszkamy, bo to prawdziwe wydmuchowo. Aga aguszasza - u nas wczoraj byla kara - zakaz bajek na caly dzien. Nasz Kuba ma ostatnio strasznie luzne raczki i po kolejnych rozmowach i prosbach, zeby nas nie bil, skonczylo sie na zakazie. Bardziej tata sie zdenerwowal, ale oczywiscie bylismy tego samego zdania. Bylo z poczatku troche placzu i zapytan "jak mam przeprosic tatusia?", ale kara zostala wdrozona. Dzis rano pierwsze pytanie: mamusiu, jak myslisz, czy moja kara juz minela? Hihi. Najlepsze, ze moj mezus wczoraj duzo na miescie zalatwial i jak wrocil, to go podpuscilam, ze na troche jednak te bajki wlaczylam malemu... Hehe, byscie mine widzialy - bezcenna )) Ale za chwile sie juz smial

            Aga aguszasza, napisz jeszcze ile tych cukinii na sztuki okolo do paszteciku?

            Olu, Olu, powodzenia i zadnego strachu

            Aaa, na nabial mialam ped w pierwszym trymestrze, ale wczoraj czytalam, ze powinno sie duzo mleczka pic wlasnie w drugim i trzecim, wiec postanowilam sie stosowac.

            Moje ogorki dzis dopiero jada - 20 kg
            Last edited by agaaepyen; 29-07-2010, 11:07.
            =&:>sygnaturka<:&=

            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              cukinii to mniej wiecej trzy male mlodziutkie albo dwie duze stare to tak na oko jak ci wyjdzie troche wiecej albo troche mniej to sie nie przejmuj tylko wyreguluj bulka tarta no i wyjdzie ci to takie rzadsze niz np mieso na mielone takie ma byc

              tak troche na intuicje jak z przyprawami choc ja tam probuje tej surowizny mniej wiecej no i moj wczoraj sie piekl 1,20 bo po godzinie jakis byl blady ale to chyba cos z piekarnikiem sie dzieje

              wystudz i do lodowki z lodowki mi najbardziej smakuje moje dziecko lubi z keczupkiem


              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                Aguszasza twój synek to taki słodziak że się gębą sama uśmiecha jak piszesz co wymyślił
                Konwalia(na śmierć zapomniałam jak masz na imię)jeszcze trochę a cię zagada twój skarbBędziesz miała dosyćEdyta dobry ten twój lekarz
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  a no słodziak słodziak, dzięki Twój pewnie tez niezly paragraf bo niewiele mlodszy

                  a macie to mojego slodziaka lobuziaka to zdjecie z dnia mamy i taty w przedszkolu
                  Last edited by aguszasza; 19-01-2011, 17:51.


                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    hej
                    ja Was podczytałam ale boli mnie strasznie więc spadam

                    dobrze że mogę się fastumem smarować bo bym zdechła a tak choć troszke nocy pospałam

                    Aga synuś świetny


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      oj biedna jestes a przelozylas chociaz te jazdy?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        Slooooooodziak!!! ) (dzieki Aga jeszcze raz)

                        majajula - trzymaj sie kobietko!
                        =&:>sygnaturka<:&=

                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          Niestety jazdy nie mogę przełozyć bo mój instruktor idzie na urlop a potem jak on wraca ja wyjeżdżam i jutro musze to zakończyć choć pewnie huj wymysli 100 powodów zeby nie


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            cholera ale dzisaj pod gore nalesniki mi sie przyklejaja, miesa nie moge dosmaczyc, a ogorki jeszcze nie tkniete... wrrrrrrrrrrrr a mialam podobno odpoczywac... jutro zakladam nogi na poduchy do gory i klade sie z ksiazka albo przed tv


                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              Witajcie Mamuśki

                              UFF, i po strachu
                              Denerwowałam się okropnie, dziś już nie spałam od 4.30 z nerwów.
                              Ale widok Maleństwa na monitorze machającego rączkami wynagrodził wszystkie stresy. Dzidzia ma 47 mm "wzrostu", wg pani doktor robiącej to USG troszkę mało jak na rozpoczęty właśnie 12 tc, a poza tym jest wszystko w porządeczku. Wierzę, że Maluszek nadrobi wagę i wzrost, moja Dominika tez była na początku malutka a potem się urodziła z wagą 3660 g i 55 cm długości

                              Tyle w szybkim skrócie Dziewczyny - trzymajcie się Dziewczyny i dziękuję za trzymanie kciuków.

                              Alsa




                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                Olu cieszymy się razem z TobąA jeśli córeczka też była malutka to nie masz się czym martwić
                                Aga ty naprawdę trochę odpocznij!Ja np.dzisiaj siedzę na huśtawce i się dotleniam a moje dziecko szaleje w piaskownicy
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X