Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczen2011

    Aga ja już trzymam za ciebie


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczen2011

      J ateż trzymam za wszystkie kciukasy aby z bombolkami było wsio OK


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: styczen2011

        Kurde napisalam posta no i oczywiście mi go wcieloNo nic napisze jeszcze raz.
        Więc trzymam kciuki za wizytyJa też mam dzisiaj.Badania już odebrałam są w normie
        Co do seksu to ja też mam teraz większą ochotę tak samo jak mój m którego wręcz nie poznaje.Co do żelu to my używamy i jesteśmy zadowoleni więc polecam.
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: styczen2011

          Ewo trzmamy z całych sił.
          I wszystkie po wizycie do raportu!!!!!!!!!!


          Skomentuj


            Odp: styczen2011

            Trzymamy trzymamy!!!

            a mnie wlasnie tak klient wk.... ze normalnie az mi sie rece trzesa....

            jak wezme jutro to zwolnienie to mnie k.... zobacza jak bede je co miesiac przynosic ja sie tak denerwowac nie bede normalnie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


            Skomentuj


              Odp: styczen2011

              Aga no to pewnie że idź po zwolnienie kochana.Po co Ci się tak denerwować.Ja jestem jeszcze na urlopie wychowawczym który kończy mi się 1lutego.A w połowie stycznia będę wiała macierzyński
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj


                Odp: styczen2011

                Aga nie ma co się stresować, ja też mam wk..... klientów i mam w du.... ich niesmaski, robie powoli bez nerwów a jak się coś nie podoba to niech spada na drzewo .przyjęłam taką opcję żeby pracować bez stresu


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczen2011

                  Dzień dobry kochane...
                  tez trzymam kciuki za was wszystkie...żeby bylo conajmniej ok...alo i lepiej...
                  Widze ze tu najmłodsza chyba jestem...22 skończylam w lutym...'
                  Dziewczyny?? A w moim suwaczku pisze że pewnie odczuwam już ruchy...a ja nic nie czuje...może pamiętacie jak było przy waszej pierwszej ciąży..? Kiedy odczułyście ruchy...??




                  "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
                  Paulo Coelho(Alchemik)

                  Skomentuj


                    Odp: styczen2011

                    Aga nie denerwuj się tak szkoda maluszka

                    A ja jestem aktualnie bez pracy we wrześniu miałam iśc a tu taka niespodzianka no cóz za 2 lata we wrześniu pójdę hehe

                    Edytka ja w 1 ciązy pierwsze ruchy poczułam w 16 tyg ale zorientowałam się w 18 że to to ale ja suchelec byłam w 2 w 14 tyg a teraz w 13 bądż cierpliwa jeszcze troszkę


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: styczen2011

                      ale u mnie to sie chyba nie da... wiesz jak ma sie nie wiem w sumie ilu mysle ze ok. 40 klientów (bo jakos nigdy nie wpadlam na to zeby ich policzyc) na swojej glowie to ciezko sie nie wkurzac jesli masz niektorych matolow ktorych mozesz prosic i blagac i tak cie maja w d... a ja nie moge ich miec bo ja musze w sztywnym terminie go rozliczyc bo mi sie us zwali na glowe i zabule jeszcze jakas kare...

                      Edi ja ruchy poczulam mniej więcej w 17 tyg. ale trudno nazwac bylo to ruchami bardziej bylo to takie smyranie jak motyl skrzydlami


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczen2011

                        a ten 17 tydzien to jest rzeczywiscie 17? masz tez 17 wg karty ciązy? bo suwaczki czasami przeklamuja troszke jakbym wpisala zgodnie z okresem to bylabym w 12 tyg. i 2 dniu a w rzeczywistosci jest jak ponizej


                        a i ruchy kazda inaczej zaczyna odczuwac, nie martw sie!!!
                        jak sie polozysz i polezysz w ciszy i spokoju to moze zauwazysz tez trzepotanie motyla lada dzien przyjdzie ten dzien!!! spokojnie!!!


                        Skomentuj


                          Odp: styczen2011

                          Edytko ja poczułam ok 18 tyg ale nie byłam pewna, bo to faktycznie jak trzepot skrzydełek motyla, albo bańki mydlane, a tak wyraźnie to dopiero w 21 tyg.


                          Skomentuj


                            Odp: styczen2011

                            Mój suwaczek kłamie strasznie, tydzień temu pokazywał 9 tyg i 5 dni a dzisiaj 9 tyg i 1 dzien


                            Skomentuj


                              Odp: styczen2011

                              No to zmien, niech nie klamie

                              MOJ JEST OK


                              Skomentuj


                                Odp: styczen2011

                                Zmienie po wizycie, zobacze co powie gin.

                                Zrobiłam wczoraj sałatkę z kurczaka na dziś do pracy, fasolka się domaga jedzonka więc zaserwuję jej troche witaminek


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X