Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczen2011

    Olu to kolejna jesteś z ciśnieniem Ale dobrze że wszystko jest w porzo, tylko zaglądaj do nas częściej


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczen2011

      Ja jadłam kiedyś activie i na mnie nie działa ale może to wpłynie jest lepsza spróbuje
      Edyta ja mam podobnie jak ty z ran to żadnego brzuszka ale jak tylko cos zjem to wtedy mnie wzdyma i wtedy mam juz niezły balonik.Tyle ze ja jak na razie mam 2kg na minusie.
      Witam nową mamusie.
      Mam juz mieszkanie posprzątane,pranie wywieszone a teraz zabieram sie za obiadek. dzisiaj ulubione danie mojej córeczki-spagetti.


      Skomentuj


        Odp: styczen2011

        Alicjo dla mnie też poproszę. Ale mi smaka robisz.
        Ciekawe ile ja ważę, muszę u teściówki się zważyć


        Skomentuj


          Odp: styczen2011

          Zobaczymy jak u mnie z cisnieniem ? dzisiaj sie dowiem, sama jestem ciekawa bo od rana głowa mnie pobolewa nawet po kawce nie przestało.
          Olu te upały chyba wszystkim przyszłym mamusiom już zbrzydły.


          Skomentuj


            Odp: styczen2011

            Edytko - w pierwszej ciąży ciśnienie miałam zawsze książkowe, ostatnio jakieś wysokie wyskoczyło, wczoraj już było ok. Ale zamówiłam sobie ciśnieniomierz i będę kontrolować sobie ciśnienie w domku
            Postaram się zaglądać częściej i czekam na urlop jak na zbawienie....
            Byle do 1 sierpnia, byle do 1-go
            Alsa




            Skomentuj


              Odp: styczen2011

              Alicjo - ja kawę odstawiłam już jakiś czas temu - ciężko było, bo kawosz ze mnie straszny, ale wytrwałam i nie piję
              Alsa




              Skomentuj


                Odp: styczen2011

                no ja słabą kawkę pije z powrotem od tygodnia bo wcześniej mi nie smakowała a teraz to pije ją bo troche pomaga mi na te moje uporczywe zaparcia. Ale tylko jedna filiżanka dziennie


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczen2011

                  Aga to piszesz że sexik był, to pewnie w dugim trymestrze wióra będą lecieć
                  Ja kawy w ogóle nie pije, jedyni piłam w pracy casami capuccino, ale odkąd jestem w ciąży jakos mi się jej nie chce, tym bardziej że są upały.
                  Ola no to byle do 1-go
                  Alicjo pij duuuuuużo wody, i rano przed śniadankiem przegotowana też dobrze działa na zaparcia, a w ostateczności xenna, tylko nie wiem czy w ciąży można. Ja wcinam na śniadanie płatki fitnes z mlekiem, tak jak przy pierwszej ciąży, właśnie żeby nie mieć zaparć


                  Skomentuj


                    Odp: styczen2011

                    ja juz wszystko próbowałam co jest możliwe Nawet gin przepisał mi jakies ziołowe tabletki przeczyszczajace i ona też średnio na mnie działają. To był mój problem przed ciążą a teraz sie tylko nasilił. Tak chyba moja natura że sie czasem muszę!! pomęęęęęęęczyć


                    Skomentuj


                      Odp: styczen2011

                      Alicjo to ci bardzo współczuję, jak nawet tabletki specjalnie nie pomagają to już nie wiem co. Chyba musisz być na samych owocach i warzywkach


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczen2011

                        Ola wiem cos o mlynie w pracy, witam w klubie... dzisaj 20 a dla ksiegowej to pierwszy sadny dzien a 25 drugi

                        A ciśnienie lepiej nam wszystkim kontrolować.... dobrze ze poza tym wszystko super!!!

                        Ala - spagetti mmmmmmm juz bym jadla pewnie jutro zrobie... mniiaaaaaaam

                        co do kawy to mysle ze raz na czas nikomu jeszcze nie zaszkodzila no chyba ze wysokocisnieniowcom

                        Edyta, Co do lecacych wior to zapowiada sie powtorka z rozrywki w pierwszej ciazy tez lecialyy... ojjjjjjj lecialy.....

                        no to przesra.... z tymi zaparciami nie ma co...


                        Skomentuj


                          Odp: styczen2011

                          tosmy sobie pogadały na g... temat

                          to teraz ide na sniadanie zeby miec z czego produkowac


                          Skomentuj


                            Odp: styczen2011

                            Aga no to smacznego.
                            Ja już wsunęłąm kanapke z żółtym serem i pomidorkiem


                            Skomentuj


                              Odp: styczen2011

                              Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                              Witam i jaOd rana biegamByłam na pobraniu krwi i moczu.Monika narazie to się niczym nie martwNo i proszę się wziąć za jedzenie!No i gratuluję synka.
                              A co ciśnienia to naprawdę pilnuj go!A można wiedzieć ile dokładnie miałaś?
                              Ewcia miałam 155/85 i puls 110


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: styczen2011

                                widzę że temat seksiku poruszony ja w poprzedniej ciązy miałam zakaz od 12 tyg a teraz co wizyta u gina pytam się czy można aż gin się śmieje ze mnie
                                no i mozna więc wykorzystujemy ten czas na maxa


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X