Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Ninka no żeby walczyć o antybiotyk masakra tylko współczuję ale dobrze że wreszcie go dała skoro tak mocno Ci kaszle.

    u nas choróbsko opanowane można by już śmigać na dwór a za to pogoda się zepsuła i doopa wściekła jestem bardzo. Wieje dziś straszliwie mało mi głowy nie urwało jak wyszłam na balkon.

    Karlin wrzuć fotkę małej z tą pieluchą bo ja nie wiem wraz jak Wy te pieluchy zakładacie bo moja niby sama zasypia ale czasem nie che wiertoli się smoka gubi ssie palucha i wtedy muszę podchodzić do niej podnosić ją przekładać na drugi boczek albo ładnie pośpiewać i wtedy dopiero śpiocha. A może ta pielucha by była jakimś wyjściem.

    Ja dziś się bym z chęcią poleniła wczoraj wsio posprzatałam ale dziś muszę jeszcze poprać i poprasować ale to tak po 14 zacznę
    obiadek już mam pulpeciki w sosie pomidorowym plus ziemniaczki już obrane czekają na ugotowanie ale to dopiero około 17 bo Jula i Krzysiek wracają o 18 do domku
    a my z Mają rosołek pykniemy koło 12 i może pośpiuniamy bo tak senno

    a wiecie moja Olga 2 noc z rzędu przespała całą noc. O 21 zjada 2 cycki i spiocha do 6:10 kiedy to budzi ją męża budzik zjada ciut i śpiocha jeszcze do 7:00 ikiedy to Julka tłucze się już w kuchni no i wtedy to i Majka już wstaje no i koniec i mojego polegiwania


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      czesc wszystkim

      u nas znow maluszek w nocy kaszlal ze musialam wziasc go do siebie i jak sie przebudzilam to odlozylam do lozeczka i juz nie kaszlal...wiecie co moj maly skarbek unosi juz pieknie glowke do gory ale zrobil to z dnia na dzien i w sumie nic sie nie zapowiadalo ze teraz to juz bedzie i potrafi sie przekrecac z brzuszka na plecki zabawnie to wyglada...moj maluszek okolo 19 dostaje butle 180ml i spi do 6 a czasami przed 6 wstanie ale rzadko wiec jestem wyspana i w ogole moge jakos funkcjonowac...




      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        no to wrzucam.
        Attached Files
        Karina


        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          a i moja sie próbuje na bok obrócić a jak to śmiesznie wygląda. Głowa do tyłu i górna część leży na boku, rączki i klatka a pupa ciap na plecach leży i kopie nogani i nie umie sie obrócić i sie denerwuje hehe i zaczepia uśmiechami już
          Karina


          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            u nas smok i tetra jak na 1 fotce u karin.
            karin jak masz ten link co sobie garsonkę kopiłaś to wrzuć mi będę wdzięczna bo na chrzest chce zakupić sobie
            Adaś ur.09.2008.
            Michałek
            [Iur.02.2011 o [/I]

            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              Ninkapa: a co wywalczylas? Zawiesinke rozumiem? Oby pomoglo - moj maluszek bral na kaszel 3 kropelki sinecodu w kroplach. Moze Ci sie przyda, bo on bez recepty, przynajmniej u nas. I 15 minut po zaaplikowaniu lekarstw oklepuj plecki Maksia, wtedy lekarstwa lepiej dzialaja i maluszek szybciej wyzdrowieje. Zajrzyj na stronke www kaszeludzieci pl - tam jest bardzo fajnie pokazane, jak oklepywac i jeszcze innych pare wskazowek mozna znalesc. Aha, jeszcze wyzsze ulozenie tez dobre jest na ten katarek splywajacy

              majajula: super, ze juz opanowany kryzys jelitowy I brawo dla Olgi i Twojego mleczka! U nas dalej pobudka ok 3.00 w nocy.

              karlin: hehe, super fotki, moj sie denerwuje jak mu tak buzie zakrywam za bardzo. Panika jest zaraz wtedy. I jeszcze nie obraca sie. Ale starszy ok 4 miesiaca zaczal.

              Ale sennie dzisiaj...
              =&:>sygnaturka<:&=

              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                HEJ
                ale dzis pogoda do .... strasznie wieje.
                Ignaś coś marudzi. ma problem z zaśnięciem teraz. nawet pielucha nie pomaga. a przy cycu nie zaśnie.
                strasznie wam zazdroszczę tych przespanych nocy. ja ostatnio wstaje nawet 5 razy, a przed 6 juz na nogach jestem.
                mąż zaprowadził auto do naprawy. hamulce poszły i jeszcze coś.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  hej mamuski!!!Karina a ona sie nie udusi jak ma tak pieluszke??ja tez tak probowalam ale boje sie ze mala sie udusiMoja malutka uwialba lezec na brzusiu i kulac sie na pilce i glowke tez juz podnosi i trzyma po kilka minutAha moja mala spi ciagle na jednym boku i ma troszkie znieksztalcona glowke przez to i staramy sie jej przekrecac na druga strone ale i tak ciagle sie przekreca no i na tym boczku co spi na glowce robi jej sie ciemieniuchasmaruje oliwa z oliwek i wyczesuje jej szczotka myslicie ze cos pomoze??A co do znieksztalconej glowki czy ktores Wasze dzieciatko tez tak mialo?



                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    Karlin no nieźle ja swojej bymsię bała tak położyć pieluchę
                    Ania moja Olga też się lezy tylko na jednym boku no i cóż masuję ją i staram się tak układać żeby choć trochę na tym niechcianym boku poleżała starsze moje nie miały ulubionego boku, no ale Olga to i w brzuchu zawsze na tą stronę się układała i nie mamy żadnej fotki na wznak z brzucha tylko profil, przytulał się do łożyska wiecznie

                    ja na chrzest też nic nie mam ale chcę spódnicę i bluzkę tylko nie wiem jakie


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      http://allegro.pl/zakiet-tu-48-produ...456322081.html i w rzeczach tego sprzedawcy jest i kiecka. bo kazde z osobna kupowalam.

                      nie udusi sie bo ciasniej ma przy brodzie niz przy nosku , przy nosku ma luzu troszke zeby mogla oddychac. no nie robie jej maski "przeciwtlenowej" hehe
                      Karina


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011


                        podoba mi się strasznie ta bluzka
                        a do tego taka kieca chyba że coś fajniejszego znajdę
                        Last edited by majajula; 17-03-2011, 13:48.


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          noo, fajna
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011


                            o znalazłą jeszcze taką alenie wiem czy to już nie przegięcie


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              hej dziewczyny zyjecie????


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                Karlin a jak przyszło zamówienie tzn. np. żakiet to pasował rozmiarowo? i czy materiał fajny?
                                majajula fajne ciuszki ale do tego trza mieć figurę więc ja się nie załapie
                                Adaś ur.09.2008.
                                Michałek
                                [Iur.02.2011 o [/I]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X