Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    O kobietki dzis ja pierwsza? a wczoraj caly wieczor wszystkie karmily myly i przewijaly

    ja korzystam w pelni z tych ostatnich chwil...

    mezusia wczoraj nie dorwalam co prawda ale wyobrazcie sobie ze z wlasnej niprzymuszonej woli przylozyl reke do brzucha jak sie Blazek przewracal i zaczal do niego gadac... normalnie mnie rozwalil bo lepiej pozno niz wcale a taka mial szczesliwa mine jak dostal extra kopa (ja az jeknelam) ze normalnie juz nie pamietam go takiego rozanielonego...

    a Szymek chodzi i ciagle brzuch caluje... powariowaly moje chlopaki na koniec...

    oby im tak zostalo!!!

    a my dzis zanieslismy do przedszkola torcik Szymona urodzinowy i wzbudil taka furrore ze pani Halinka biegala z nim po calym przedszkolu wariatka a za mna biegaly panie jak to sie robi... wstawie Wam zaraz zdjecie skad ten zachwyt... dodam ze grupa Szymka to JEZYKI a to zdjecie z domowego torciku a teraz wyszedl jeszcze piekniejszybo oczy mial z czarnych porzeczek i nosek z czekolady ale zapomnialam zrobic fotke...

    no a poki co ide robic rybe w sosie koperkowym ciekawe ile to warte?
    Attached Files
    Last edited by aguszasza; 04-02-2011, 09:28.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      Napisane przez edymis4601 Pokaż wiadomość
      Cześć Wam dziewczyny...
      melduje że mój glodomor przybrał 520 gram w ciągu 9 dni i waży już 4740 gram i mam malucha ograniczać... Była dzisiaj położna i pyta jak je i jak często i wogóle i powiedziała że dla mojego komfortu nie dawałaby małemu cyca częściej niż co 2 godzinki a jak się da to przedtrzymać i dlużej...dotychczas mały czasem wisiał i 2-3 godzinki non stop bo co go odstawiałam to płacz i otwarta buźka ale cóż...grubaska nie chce mieć a i smoczek się mu naraz bardziej spodobał...jak by miał ochotę to mam dać wode albo herbatkę...zobaczymy...
      Oczywiście teściowa to usłyszała to by się wydawało ze do mnie skoczy bo jak można dziecko głodzić...bedzie spięcie pewnie jak młody bedzie płakać...
      Poza tym wszystko w porządku...musze jutro zadzwonić i umówić się na szczepienia...jutro mój maluszek skończy 4 tygodnie już...ale ten czas leci...
      A w weekend znowu studia..3 egzaminy mnie czekają i było by wszystko na ten semestr...ide się pouczyć...zajrze później
      Witam.GRATULACJE DLA SWIEZO UPIECZONYCH MAMUSIEK OBY MALEŃSTWA CHOWAŁY SIĘ BEZ ZADNYCH NIESPODZIANEK
      Ja też jestem lutówką ale z 2007 roku he he ale ten czas leci.
      EDYMIS sorry ze się wtracę ale lekarka nie miała racji ja miałam podobny problem z moją mała przybierała na wadze w zawrotnym tempie urodziła się z wagą 3900 a w wieku 6 tyg ważyła już 7 kg
      jadła co godzinę a czasem co 45 min widać tego potrzebowała i już.Fakt smoczek może być wybawieniem w tej sytuacji chociaż moja za nic go nie chciała.Moim zdaniem dziecka karmionego piersią nie da się przekarmić a jeżeli będzie troszkę pulchniutkie napewno wszystko zgubi ja bym na Twoim miejscu nie słuchała lekarki bo podawanie wody lub herbatki z butelki może zakończyć karmienie piersia i wtedy klapa.MAJAJULA NAPEWNO SIĘ ZE MNĄ ZGODZI
      aha na dziń dzisiejszy moja córeczka waży 21 kg i ma 105 cm wzrostu także w normie.Pozdrawiam.


      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        i ja sie zgodzę dziecko jak zacznie tuptac to gubi wszystko! moj maly (zreszta i ja lutowka 2007 ) po butli wygladal jakby mial trzasnac a teraz kazdy chodzi i biadoli ze taki chudziutki tak go wyciagnelo... babcia na witaminki daje bo takie chucherko


        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          Ja też sie z tym zgodze. Mleko matki jest poprostu szybciej trawione i dlatego chce małemu sie jeść.
          Karina


          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            Rety Martynka juz miesiac skonczyla....


            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              no, szybko nie ? :P
              Karina


              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                http://www.*****************.pl/language/pl-PL/Ankietaopieluszkachdlaznajomych?code=FCC8B8ED-62CA-45D6-BCE5-7ED8C16B9329

                wypelnijcie ankiete dostaniecie prawdopodobnie 5 sztuk pieluszek tylko tam gdzie gwiazdki wstawcie: s t r e e t c o m oczywiscie bez spacji

                ja wypelnilam i dostalam potwierdzenie ze dostane je w 30 dni

                a wogole to dzieki dla mamuski ktora mi to przyslala!!! wykasowalam wiadomosc i nie moge podziekowac na priv
                Last edited by aguszasza; 04-02-2011, 09:58.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  hej Mamcie

                  dzisiaj mi się już lepiej spało, ale wiercę się jak co noc i tak już pewnie będzie do porodu, ale samopoczucie juz lepsze i słoneczko pięknie świeci wiec od razu milutko się robi

                  aguszasza torcik wspaniały ja chyba nie mam takich zdolności, chociaż nigdy takich rzeczy nie robiłam, pewnie jak będę robić urodzinki dziecka to pokombinuje. A mężuś może dojrzał do tego,że po raz drugi zostanie tatusiem i nawiązuje kontakt z malutkim

                  ja też wczoraj dostałam maila o tych pieluszkach i wypełniłam zobaczymy czy dostanę

                  biorę się za prasowanko, bo koleżanka mi przywiozła jeszcze parę ciuszków dla malutkiej i trza wyprasowac
                  Gosia

                  Zosieńko rośnij zdrowo

                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    Co do pampków to chyba nam wszystkim wysłała ,choć ja jeszcze nie wypełniałam.
                    Aga ty już w poniedziałek koniec luzu będziesz miała zazdroszczę Ci bo u mnie nic się nie dzieje więc dopiero w czwartek pójdę do szpitala jakoś po obiedzie żeby w piątek rano mi porobili badania tp ażeby mnie bez marudzenia przyjęli powiem że ciśnienie mi skacze wiem że to nie najlepszy sposób ale w razie cc chcę być pod opieką wcześniej a nie zjawić się dopiero w czasie skurczy czy też jak wody mi odejdą .Dowiedziałam się że mój gin powinien około 36 tc zmierzyć mi bliznę po 1 cc ( czy sie nie rozejdzie np podczas porodu sn 0) ale tego nie zrobił ach teraz to w ogóle się boje wszystkiego
                    Adaś ur.09.2008.
                    Michałek
                    [Iur.02.2011 o [/I]

                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      Adam mi przerywa i nie mogę się skupić na poście
                      Torcik rewelacyjny
                      Mi jakoś wypieki nie zawsze wychodzą ale myślę że to wina gazówki bo już trochę ma latek i przez to zakalce wychodzą nawet na prostych przepisach Ale na razie szkoda mi siana na nową tym bardziej te z wyglądu nasza jest ok
                      Adaś ur.09.2008.
                      Michałek
                      [Iur.02.2011 o [/I]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        czesc mamuski

                        aga co do bromergonu to cos o tym wiem bo bralam go okolo 2 lata zanim zaszlam w pierwsza ciaze wiec ty te 10 dni dasz rade
                        moj maluszek tak dobrze spal w nocy ze obudzilam go na karmienie okolo 4.30 no a teraz to poplakuje jak mu smok wyleci to zaczyna plakac i zaraz dam mu cyca dzis ogladalam ddtvn i bylo o tym ze brytyjscy naukowy dowiedli ze czasami karmienie piersia jest niewystarczajce a i bylo o tym ze po sciagnieciu mleka robi sie taka gruba warsta jakby konsystencja smietany a jest to po prostu tluszczyk
                        widzicie jakies postepy w rozwoju u swoich maluszkow??




                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          Ninka janarazie zauważyłam że sie mała uśmiecha :P I chyba narazie tyle. I mniej spi w dzień :P

                          Aha a torcik mistrzowski, ja też nie umiem takich rzeczy robić. Wogóle ciast nie umiem piec choć to wina też tego, że kuchenka która jest u mamy na dole ma chyba ze 30 lat:P najwyższy czas wymienić, ale kiedy mama ją wymieni to nie wiem, bo ta "jest dobra" a u mojej babci to nic nie można sobie nowego kupić skoro sie nie zepsuło bo "jest jeszcze dobre". Eh. A na dole mama z babcią mieszka i kapa.
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            co do torcika to akurat dzielo mojej tesciowej bo ja nie mam juz sily i checi na taka zabawe ale nie omieszkam sie pochwalic ze zrobienie tego nie stanowiloby dla mnie zadnego problemu bo kocham piec tylko nie mam dla kogo bo u nas to niespecjalnie ida ciasta... za czasow panienskich to nie bylo soboty zebym czegos nie upiekla bo w domu bylo duzo ludzi i wszyscy chetni a szczegolnie tato a piekarnik gazowy to z pewnoscia zawala sprawe boxena! mi w nim nigdy placek chyba zaden nie wyszedl...

                            co do tych probek pieluch to ja dostalam potweirdzenia na maila ze dostane... zobaczymy...

                            a moj koniec luzu zbliza sie nieublagalnie i wieicie co z kazda godzina coraz bardziej zaczynam sie bac... zadzwonie dzis albo pojde do giny coby rozwiala wszystkie moje watpliwosci... kurcze i musze pilnowac cisnienia zeby mi ze stresu nie rozhulalo sie bo wczesniej wyladuje choc byloby cudownie jakby jutro sie Blazek na swiat sam zechcial pospieszyc a z ta blizna to mi gina tez nie mierzyla...???

                            ninkapa to Wy sie dzisaj wazycie? powodzenia!!! a ja dzis ddtvn przesiedzialam nad kompem a tu takie ciekawe rzeczy mowili...


                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              hej.
                              torcik jeżyk wspaniały, szkoda że ja tak nie umiem
                              ale ja wolę gotować niż piec ciasta, od tego mam męża
                              u mnie każda nocka podobnie wygląda. najdłużej mi Ignaś śpi 4 godz. ale i tak jest dobrze. rano chce do nas do łóżka, chyba się przyzwyczaił. zasypia zaraz jeszcze gdzieś na godzinkę wtulony we mnie.
                              mój maluszek przekręca się na boczek, wodzi oczkami za przedmiotem.
                              czy wasze maluszki też się tak cieszą jak im zdejmujecie pieluszkę?
                              Ignaś bardzo szybko mi się najada. ciągnie tak ok.7 minut. chociaż zdarza się że i ponad 20.




                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                aga wazenie mamy we wtorek ktore oczekuje z niecierpliwoscia
                                torcik superasny ale macie talenty ja to zawsze kupuje bo szkoda mi czasu na pieczenie chyba ze jakos bez okazji to jeden wypiek mozna zrobic a jak sa jakies urodziny swieta czy chociazby chrzciny to zawsze kupujemy....
                                maluszek zasnal mi w salonie na sofie i zaraz sprobuje go przeniesc
                                moj tez czasami sie usmiecha i chyba coraz czesciej tobi to swiadomie
                                ok uciekam




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X