Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    aguszasza dzieki z informacje od majajula bo tez juz obstawiałam ze jest rozpakowana..

    edymis4601 piszesz ze jak bedziesz w drugiej ciazy to bedziesz wiedziała ze to już..a u mnie jakby sie coś zaczeło to ja i tak jestem nowicjusz bo pierwszy miałam wywoływany wiec i tak nie wiem co mnie czeka..

    gosiaczekp81 trzymam za ciebie kciuki za pomyslne dotrwanie do konca!! A co do łozeczka to ja dzisiaj wyprałam posciel po Agatce, bo mam zamiar w nastepnym tygodniu zabrac sie za przygotowanie juz łożeczka ... a i od jutra bede powoli pakowac torbe bo jakby rzeczywiscie miało by byc według usg to trzeba powoli zaczac sie przygotowaywac..


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      ryzykantka z Ciebie ja torbe juz w tym tygodniu pakuje tak myslalam czy znowu Was ciemnosci pdopadly no ipatrz co za pech... mam nadzieje ze nie skonczy sie to wszystko jakims katarem wez tam podjedz jakiegos czosnku albo witaminek dodatkowo

      ja tez jak chodze troche dluzej albo szybciej to ytak mnie ciagnie albo brzuch mi bardzo twardnieje...

      no i ja jak mi sie porod zacznie to tez sie bede zastanawiac czy to juz to bo mi tylko wody odeszly potem wywolywali a potem i tak cesarka byla...


      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        aguszasza coś tak zapału do pakowania to nie mam bo tak sie naczekałam z ta torba przy agacie wiec teraz nie śpieszno mi do pakowania..zobaczymy co gin powie bo w środe o 19.00 mam wizytę..

        zjadłysmy przed chwilą obiadek teraz chwilka odpoczynku a potem przyjedzie po nas mąż kolezanki bo dostałam zaproszenie na kawkę..

        a co do znieczulenia to u nas mozna sobie pomarzyć


        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          no to miłej kawki my idziemy na spacer w padajacym przeuroczo i spokojnie sniegu

          no i trzymam kciuki za srode! mam nadzieje ze sie szybko zameldujesz co i jak!!!


          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            Też myślałam że majajula już w szpitalu
            Aga gin stwierdził że wszystko jest ok i że na pewno pierw będą chcieli spróbować bym sn rodziła kazał mi się zgłosić w dzień terminu z wypisem z poprzedniej cc i tam oni zdecydują . Trochę jestem zła bo niepotrzebnie mi w głowie miesza.Ale mam cichą nadzieje że tym razem urodzę naturalnie tak jak np ninkapa
            Adaś ur.09.2008.
            Michałek
            [Iur.02.2011 o [/I]

            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              karlin gratuluję maluszka!
              widzę że po kolei idzie.
              wiecie co wszedzie piszą że wody płodowe odchodzą po mału. sączą się .
              a u mnie był potok, jakbym kran odkręciła. do tego moje wody były zielone.
              moja dzidzia smacznie sobie śpi od 12. dobrze bo do 12 ciągle przy cycu. nic zrobić nie dał. byłam w pracy pozałatwiać wszystko z macierzynskim. a kobieta w kadrach do mnie że ona by przez miesiąc nie wyszła chyba .




              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                Gratulacje karlin

                a kiedy majajula wróci,? bo ona ma ten fajny spis gdzie wszystko ładnie widac kto powinien sie nastepny rozpakowac:]...



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  Cześć Mamuśki i te już całkiem i te przyszłe znowu...

                  Jakiś mnie dołek dopadł i leń i nie mam co ze sobą zroibić...to znaczy co robić mam ale tak się mi nie chce...masakra...projekt idzie mi jak krew z nosa...jeszcze się pouczyć powinnam... w sobotę 2 egzaminy w niedziele 1...ale jak tu się uczyć jak się nie ma pewności czy się dotrze na te egzaminy...?? bo sie uczyć na darmo to bez sensu...choć zawsze by mi tak coś zostało...

                  Naszej małej zmieniliśmy imie z Korneli na osiołek...kurde jeszcze sie nie urodziła a już taka uparta...zamiast się urodzić grzecznie w terminie to czeka nie wiadomo na co

                  Nic...ide pranie rozwiesić a może mnie natchnie do dalszego pisania pracy na studia...
                  Do później




                  "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
                  Paulo Coelho(Alchemik)

                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    Hej kobietki,

                    Karlin2 i Marcin mąż: SERDECZNIE GRATULUJE )) duza Niunka )

                    Dzieki dziewczyny, ciesze sie, ze sie zachwycacie moja malucha - Wszystkie sa slooodziaczki )
                    =&:>sygnaturka<:&=

                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      No i dzien mija... 2 prania zrobione chalupka posprzatana po tym wczorajszym gościowym nalocie zakupy zrobione spacer zaliczony puzzle ulozone i moge juz isc spac...

                      boxena - to my w podobnej sytuacji... mi gina powiedziala ze gosc jest zle ulozony wiec chyba bedzie cesarka... ale zawsze moze sie odwrocic... no itez jestem w zawieszeniu... dlatego dalej bede chodzic na szkole rodzenia jakby co... Szymek byl dobrze ulozony a przy odejsciu wod sie przekrecil wiec i ten moze powtorzy wyczyny starszego braciszka ale tez bym chciala naturalnie...

                      moniaB- dobrze ze choc troche spi gorzej jakby trzeba bylo non stop na rekach nosic.. a w pracy to z malym bylas?

                      marjolka - majajula pisala mi ze caly tydzien nie bedzie miala neta... wiec musimy wskakiwac na jakas wczesniejsza stronke gdzie byla ona zeby sprawdzic... ale generalnie to wg listy teraz edymis juz sie powinna rozpakowywac a potem wlasnie majajula... Ciebie nie ma na liscie musisz napisac do niej na priva zeby Cie wpisala! bo Ty gdzies tez juz

                      edymis- osiolkowi tam dobrze to siedzi ale mysle ze juz Cie jutro nie wypuszcza i osiolek przywita ie z wami gromkim krzykiem pisz jakby co do majajula a ona mi przekaze i ja na forum pikne

                      dobra kobietki ide naszykowac kurczaczka na jutro na obiadek i moze polezakuje troche z moimi chlopalami : D

                      spokojnej nocki

                      cmooooooooooooook!!!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        a ja dzisiaj jestem bleee wszystko mnie boli i w ogóle spac mi się chce i nic mi się ogólnie nie chce... masakra jakas dzisiaj ze mną

                        chociaz poprasowałam trochę głownie pieluszki bo reszta rzeczy nie wyschła

                        idę chyba wcześnmiej spac bo jutro ciężki dzień przede mną i mam nadzieję, że nie zostawia mnie na patologii, bo wszystko jest wporządku, ale jakby co to torbę spakowałam

                        dobrej nocki buziole
                        Gosia

                        Zosieńko rośnij zdrowo

                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          puk,puk.. jest tu ktoś??

                          Ja jak zwykle dopiero oczy o 9 otworzyłam i teraz jeszcze zaspana chodzę.. ale korzystam puki mogę.. no i też dzień przez to szybciej zleci tym bardziej ze mężuś od tygodnia konczy szybciej i o 16.30 juz w domu..

                          z dnia na dzień czuje sie coraz to bardziej ociezała..no i mała tez juz mniej sie rusza.. dzisiaj w planie mam zabrac sie za pakowanie torby ale coś mało zapału do tego..

                          moniaB ja to jestem przygotowana ze meżuś bierze dwa tygodnie zaległego urlopu jak ja urodze no i tez chce wykorzystac urlop tacierzyński żebym mogła skupic sie tylko na małej bo wiadomo początki są rózne..


                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            mam pytanie do was..
                            Co jest potrzebne do szpiatl TZn. jakie papierki oprócz karty ciąży i badań..bo teraz do nowego roku to juz ksiażeczki rumowskie nie obowiazują..


                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              Hello hello

                              rzeczywiscie cisza jak makiem zasiał

                              ja wlasnie zamowilam na allegro reszte potrzebnych mi rzeczy i chyba bedzie juz wszystko...

                              tzn chyba dokupie sobie jedna nowa koszulke nocna tylko ale to na ryneczku kolo domu jak wyjde...

                              tak wiec tez zaczynam pakowanie torby...

                              i zaraz nastawiam nastepne pranie...

                              i dzisaj ide na szkole

                              a do szpitala: karta ciazy, ostatnie badania, karta ruchów plodu jak macie ja nie mam , dowod osobisty, grupa krwi, legitymacja ubezpieczeniowa bynajmniej u mnie bo ksiazeczek rumowskich to nie ma juz kilka lat... i chyba warto wziasc wypisy ze szpitala jak sie bylo i z poprzedniego porodu i chyba tyle?

                              a jak jest z tym urlopem tacierzynskim? mozemy miec rownoczesnie ja macierzynski i maz tacierzynski? czy jedno po drugim? jakos sie nie wczytywalam w to wcale...


                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                Hej dziewczyny,

                                moja dzidzia spiocha W nocy dwie rundki karmienia byly, tak co 2-3 godzinki wisimy na cycku.

                                gosiaczku: zycze Ci poprawy samopoczucia. Mnie bola piersi - moze Ci bedzie lzej duze kciuki, zeby Cie nie zostawili na patologii!

                                aliaga: nio, moj mezus mial tydzien wolnego wziac, a skonczy sie chyba na jutrzejszym dniu i piatku ;] ale jest tesciowa wiec nie mam najgorzej.
                                Do szpitala, to Aga aguszasza rozpisala szczegolowo - jesli chodzi o legitymacje ubezpieczeniowa, to jest ona teraz wazna tylko 1 miesiac, wiec warto sprawdzic date podbicia.

                                aguszasza: czy ja pisalam, ze pakowalam torbe w nocy miedzy skurczami? Jakos tak caly czas wczesniej mialam awersje, ale poukladane bylo w sumie w szufladzie, to co najwazniejsze i z takich bardziej przydatnych rzeczy, to zapomnialam sztuccow do szpitala, bo akurat w moim trzeba miec wlasne (i kubek), ale wspolspaczka mnie poratowala przy pierwszym obiedzie.

                                dziewczyny, ktora podpowie: moja prawa piers jest jakas lipna, bo maly z niej sie nie chce najesc do syta, tak mi sie wydaje. Mozemy wisiec godzine i w koncu musze mu dac przynajmniej na 10 minut lewa i wtedy jest ok (tzn zasypia, i spi 2-3 godzinki). I nie wiem, ktora potem jako pierwsza?

                                Buziaczki dla Was
                                =&:>sygnaturka<:&=

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X