Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    I co to sa znowu te maszynkowce, hę? :P

    Z tym facebookiem, to sie loguje co jakis czas, klikam na "zatwierdz znojomosc" i wypad. I nawet jakos mnie nie kreci, zeby tam sie wgryzc, o co im chodzi z ta wielka iloscia rozrywki Za skomplikowane wydaje mi sie. A to badoo wyglada na jeszcze glupsze :P

    No a ja bym tak calkiem nie mogla urwac kontaktow z tesciami, bo w koncu to rodzice mojego meza i chociazby ze wzgledu na niego. Chociaz moi tez inni sa, bo oni nawet jak sami w trudnej sytuacji byli, to zawsze serce na dloni. A poza tym sam fakt, ze taka staaaarsza synowa zaakceptowali i poza jednym wybrykiem tescia ("co Wy mi tu z domu muzeum robicie" /bo pozostali bracia tez starsze panny mieli, ale tam mniejsza roznica wieku) nigdy nie dali odczuc, ze woleliby mlodsza

    ninkapa, a jak to sie stalo, ze maz ma Twoje nazwisko?
    Last edited by agaaepyen; 14-12-2010, 13:11.
    =&:>sygnaturka<:&=

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      Witajcie kobietki

      ja dzisiaj kiepsko spałam, chyba już sie do porodu nie wyśpię bo a to mi tak źle, a to inaczej też i się wiercę, przekręcam z boku na bok, dobrze,że mnie skurcze nie łapią bo codziennie łykam magnez. Zima piękna sypie od wczoraj cały czas, szkoda,że mój mężulek w tym gipsie bo byśmy poszli gdzieś na spacer a tu trzeba w domu siedzieć Dzisiaj jedziemy na zakupy przedświąteczne do tesco z teściówką się umówiliśmy,żeby też jej zawieść zakupy do domu bo oni autka nie mają.

      Aguszasza tule Cie mocno i nie denerwuj się bo dziecku szkodzi, parę głębszych oddechów i relaksik A z Szymkiem to rzeczywiście masz problem, a może mąż go obetnie, skoro mu się wcześniej udawało.

      Monia fajnie,że jesteś jeszcze z nami.

      Ewcia dobrze,że wszystko wporządeczku.

      A z tymi teściowymi to tak jest, dlatego ja się cieszę,że mieszkamy sami. Chociaż ja na swoją nie narzekam bo fajna kobietka jest i jak mieszkaliśmy u nich przez parę miesięcy to się dogadywałyśmy. I mi jak na razie nikt nic nie wypomina i wiem,że zawsze mogę na nich liczyć. Zarówno na rodziców jak i teściów. Czasami kłócę się z mężem o rodziców, ale to chodzi głównie o jeżdżenie do moich, bo mam wrażenie,że nie lubi tam jeździć i są spięcia i o jego, bo maja kiepską sytuacje finansową i chciałby im pomagać a mieszka z nimi jeszcze syn, który sobie z tego nic nie robi a ma już 25 lat i studiuje, dorabia i mówi,że ma jak pomóc. I szlak mnie trafia jak mówi,żeby dać im pieniądze. Ale na szczęście to jest rzadko.

      Nie denerwujcie się kobietki bo szkoda zdrowia swojego i maleństwa, tzreba przyjąć postawę aguszaszy tumiwisizm
      Gosia

      Zosieńko rośnij zdrowo

      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        Maszynkowce to sa pyszne ciasteczka kruchutkie a dzieciaki to sie o nie u nas bija...
        o to tak wyglada na pewno wiesz tylko moze u Ciebie inaczej sie nazywaja!
        http://www.gwiazdywkuchni.pl/Przepis...e_do_miesa.php

        u mnie w domu nie ma swiat bez tych ciastek leza tez dlugo i po swietach o ile cos zostanie wiec warto robic a wszyscy uwielbiaja!

        no i mam złe wiadomosci od majajula... byla wczoraj u gina ma za malo wod plodowych bardzo wysokie cisnienie jest obawa ze odklei sie lozysko mala ma przerosniete serduszk oi na dodatek przestala rosnac... no normalnie nie wiedzialam co ma jej odpisac...


        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          A jeszcze mi się przypomniało Aguszasza jakie Ty masz normy do cukrzycy tzn. po jedzeniu???

          A wiecie jak ja bym sie kawki takiej dobrej napiła ech... ale ja nie lubię bez cukru, a cukru nie mogę i kakałko i kawę inkę z mleczkiem to mi się marzy
          Gosia

          Zosieńko rośnij zdrowo

          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            mam nadzieję,że u majijuli będzie wszystko wporządeczku, trzymam mocno kciuki za jej malutką!!!!
            Gosia

            Zosieńko rośnij zdrowo

            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              gosia jesli ktos sie w tym towarzystwie dobrze jeszcze wysypia to zazdroszcze i podziwiam choc w sumie nie narzekam jakos specjalnie...

              majajula odpisala jeszcze ze przy malowodziu na usg serce daje wieksze odsluchy i dlatego jest wieksze dla spokoju po porodzie maja zrobic jej echo serduszka na cisnienie dostala silne leki a z wodami miala tak samo z Maja... w poniedzialejk idzie znow na usg zeby sprawdzic czy mala rosnie bo przez cisnienie mogla zastopowac raz w tygodniu ma robic ktg i usg i lekarze powiedzieli ze nie jest tak tragicznie i zeby sie nie przejmowala ale latwo powiedziec...


              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                ja swoj cukier utrzymuje w wiekszosci do 100 mg czasami jak zaszaleje to do 120 po 2h po jedzeniu bo mi tak kazali mierzyc... a norma 140 wiec jest super!

                a kawa inka bez cukru jest bardzo smaczna chyba smaczniejsza niz z cukrem


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  poki co spadm kobietki zjadam obiadek lece do krawcowej coby mi czapke naprawila bo mi daszek sie polamal odbieram szymka i lece na szkole wiec odezwe sie wieczorkiem!

                  dziubaski

                  i jeszcze od majajula :************************


                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    a buteleczki i smoczki jakie kupujecie???

                    bardzo się cieszę,że u majijuli już dobrze
                    Gosia

                    Zosieńko rośnij zdrowo

                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      ja jeszcze nie zakupiłam ale kupie z aven t(przy Adamie miałam smoczki z nuk-a ale jak ssał to odbijały mu się na buźce ślady dlatego teraz zmieniam.butelki miałam lovi i były ok ale teraz wszystko kupie aventa )
                      Adaś ur.09.2008.
                      Michałek
                      [Iur.02.2011 o [/I]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        Czesc laseczki

                        jak na poczatku przeczytalam wiadomosc o majajuli to slabo mi sie az zrobilo dobrze ze jest w miare dobrze pozdrow ja ode mnie jak napiszesz do niej znowu...dobrze ze jest juz pod koniec ciazy i jakby co to mozna robic smialo cesarke...

                        a co do nazwiska ja mam bardzo duzy sentyment do mojego nazwiska a moj maz ze swoim ojcem kontaktu nie utrzymywal wiec nie bylo jemu trudno podjac decyzji a i doskonale wie ze to mialo dla mnie ogrokmne znaczenie i dlatego przyjal moje

                        moj synek teraz z lozeczka ma dostep do komody i ten maly pierun jeden wygiagnal swoje rzeczy z komody bo widocznie jeszcze nie chcialo sie jemu spac....

                        a ja piernikow nie lubie i jakos nigdy na swieta ich u mnie nie bylo i pewnie tak zostanie....teraz w sobote jedziemy na zakupy do polskiego sklepu a od przyszlego tyg czeka mnie wielkie gotowanie i sprzatanie...a i jeszcze wizyta u poloznej w poniedzialek...ok uciekam bo musze kilka rzeczy jeszcze zrobic




                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          a co do butelek to zastanawiam sie czy moge miec po synku tylko smoczki oczywiscie nowe kupie bo w sumie mam ich sporo wiadomo trzeba wysterylizowac ale mam w czym bo przeciez synek byl na butli kurcze mam nadzieje ze bede karmic piesia a powiedzcie mi te juz piersiowe mamy ktore maja doswaidczenie i na poczatku tak zawsze boli bo ja karmilam placzac bo bol byl nie dowytrzymania...??




                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            Ojej biedna MajajulaNapisz jej od nas że trzymamy za nią i malutka mocno zaciśnięte kciuki.Przy wysokim ciśnieniu malutka mogła przestać rosnąć ale mam nadzieję że opanuja lekarze sytuację i będzie w porządku.
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              Ale ja mam sklerozeMiałam napisać do butelkach i zapomniałam
                              Ja używałam dr.brownsa i byłam naprawdę zadowolona i teraz też tych będę używać.
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                biedna ta majajula. pozdrów ja ode mnie.
                                ja butelek używałam z lovi i byłam bardzo zadowolona.
                                smoczki kupowałam canpol babies. muszę właśnie jeszcze kupić smoczka. nie chciałabym dawać ale jak będzie trzeba to bedzie przygotowany.

                                mąż do pracy pojechał, więc znowu same. dzisiaj oglądam co chce, bo zazwyczaj nie chcemy tego samego i albo on idzie wcześniej spać albo ja.
                                przedwczoraj już po 20 spałam.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X