Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Lutówki 2011*****

    Hej witaj Mamusiu Gratulacje
    Myślę, że wkrótce zrobi się nas o wiele więcej
    Ja wcześniej nie miałam neta, ale wszystkie swoje troski i rozterki dzieliłam z siostrą męża, która była też w 2 tyg. starszej ciąży.
    A teraz jestem "sama" ale będziemy się tu myślę wspierać

    A jak się czujesz? Dawno się dowiedziałaś? Ja już nie mogę doczekać się usg ale to dopiero za 2 tyg. kazała mi dr przyjść, żeby już wszystko pięknie było widać...


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Lutówki 2011*****

      a ja dzisiaj w pracy zasypiam , nie wiem czy to efekt pogody czy ciąży.
      Przy Szymonie też tak spałam i to nieraz dosłownie Koleżanki miały ubaw jak mi głowa leciała nad komputerem
      Ale podobno potem dziecko dobrze spi jak sie mamie tak spi u mnie sie sprawdzilo w 100% ;D


      Skomentuj


        Odp: styczen2011

        czesc dziewczyny a ja dopiero teraz zebralam sily zeby cos napisac, tak kolyska superancka ale i cena tez, w ogole caly zestaw piekny, my probowalismy siadac na nocnik ale wytrzymal moze 5 minut i juz nie chcial siedziec a i tak musialam jego zabawiac czyms zeby siedzial i nic nie zrobil musze kupic jemu majteczki bo jeszcze nie mamy i wtedy bardziej zaczniemy dzialac, on chyba jeszcze nie kumaty na tyle zeby wiedziec o co comon, pozyjemy zobaczymy,
        ale jest mi dzis niedobrze ledwo dysze, coraz blizej mam do spotkania z polozna w koncu...
        a u was jak dziewczyny?




        Skomentuj


          Odp: ***** Lutówki 2011*****

          Hej
          Ja czuje sie bardzo dobrze tak ogolnie...zmeczona chodze caly czas i moglabym spac i spacwiem od okolo 2.5 tyg, wtedy zrobilam test,ale wiedzialam ze jestem w ciazy juz przed
          No u mnie w pracy tez sie zaczeli o mnie troszczyc teraz...tego nie ,atmtego ci nie wolno,nie powinnas...fajne to i mile
          Agnieszka & Robcio

          MOJE GG 443626
          Bobasy.pl/agadziedzic1981

          Pokaz slajdów Robcia



          Skomentuj


            Odp: ***** Lutówki 2011*****

            U nas na usg to dopiero w 3miesiacu pojade do szpitala-tak tu maja,a nastepne to pewnie kolo 6-7 miesiaca bedzie,sa oszczedni pod wzgledem wykonywania usg,mysle ze to dosc starodawne podejscie ale coz...za to pobyt w szpitalu i porod wspominam super
            Agnieszka & Robcio

            MOJE GG 443626
            Bobasy.pl/agadziedzic1981

            Pokaz slajdów Robcia



            Skomentuj


              Odp: styczen2011

              Hej dziewczyny
              ninkapa, u nas bylo tak: gdy maly mial ok. 12 miesiecy, zaczelam cwiczenia z nocnikie, a moja siostra (starsza o 2 lata i 2 corki) stwierdzila, ze to juz za pozno na nocnik. Dziwilismy sie, troche pukalismy w czolo , a z biegiem czasu zastanawialismy, czy nie miala racji... Owszem troche posiedzial na tym nocniku, ale rzadko byly efekty. Potem poszlam do pracy i wszystko nabralo tempa. Probowalismy znowu w wakacje, ok. 2 roku zycia Ostatecznie maly nigdy nie nauczyl sie siusiac siedzac na nocniku - na stojaco owszem. A z pampersem do siusiania rozstal sie, gdy mial dokladnie 2,5 roku. Najwazniejesze wyrobic rutyne: ze na przyklad wieczorem przed pojsciem spac koniecznie siusiu (i malo napojow, gora 0,5 kubka do kolacji), rano tez pierwsze siusiu. Z poczatku trzeba przypilnowac, a potem bedzie oki

              Powodzenia i oby samopoczucie sie poprawilo - mnie dzis glowa bolala okropnie. Pospalam sobie 2 godz po poludniu i juz jest oki
              Last edited by agaaepyen; 15-06-2010, 21:34.
              =&:>sygnaturka<:&=

              Skomentuj


                Odp: ***** Lutówki 2011*****

                agusia222 dopiero teraz zwróciłam uwagę,że mieszkasz za granicą


                Fajnie tak jak w pracy się troszczą Ja mam "koleżanki" i szefową, które mogłyby być wszystkie moimi mamami, więc jest wogóle inaczej bo troszczą się o mnie jak o córkę, a jak im wczoraj powiedziałam to się wzięły popłakały z radości wariatki

                a usg, wiesz za parę lat powiedzą, że często robione usg szkodzi, za pare-naście że nie, więc tak na prawdę to nikt nie wie, czy to dobrze czy nie!!!

                Grunt to zaufać trochę matczynemu instynktowi!

                Miłej nocki moje LUTÓWKI

                ja zasiadam jeszcze trochę do pracy, bo muszę podgonić pracę, żeby dostać wolne na mężusia 40 w następny piątek!
                buziaki :*


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Lutówki 2011*****

                  Witam przyszłe Lutowe Mamusie!
                  Też mam termin porodu na początek lutego. Wizytę u lekarza mam dopiero na 14 lipca, wiec muszę jeszcze poczekać żeby dowiedzieć się wszystkiego dokładnie. Teraz pozostało mi tylko mieć nadzieje, że Kruszynka rośnie zdrowo i dobrze jej u mamy
                  Z dolegliwości ciążowych doskwiera mi ból piersi (choć nie zawsze), senność w dzień, bezsenność w nocy i powoli zaczynają mi przeszkadzać zapachy (jak otwieram lodówke to mnie odrzuca )


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Lutówki 2011*****

                    Witaj Konwalia

                    Gratuluję i cieszę się, że się przyłączyłaś. Będziemy mogły sobie razem "pomarudzić jak te baby w ciąży"

                    No to jeszcze trochę do tej wizyty... ja też nie mogę się doczekać do 25.06 lub tydzień później sama mam zdecydować kiedy pójdę, ale chyba nie wytrzymam jeszcze jednego tygodnia , a w dodatku oprawiłabym w ramkę mężusiowi pierwsze zdjęcie drugiego Maleństwa w te jego okrągłe urodzinki
                    pozdrowionka i spokojnej nocki!!

                    a ja jeszcze z pół godzinki i do łóżka


                    Skomentuj


                      Odp: styczen2011

                      czesc dziewczyny a ja dzis sie nie wyspalam, strasznie plecy mnie bola a o kregoslupie juz nie wspomne, apetyt mi troszke wraca ale najgorsze ze na slodkosci bo dalej co do normalnego jedzenia jestem strasznie wybredna a ja musze sie pilnowac z kilogramami...
                      i jak idzie tworzenie naszej listy??
                      ja w piatek mam pierwsze spotkanie juz sie nie moge doczekac bo cos zaczyna sie dziac<jupi> a niedugo pierwsze usg choc jeszcze nie znam daty ale robia miedzy 11-13 tyg ciazy wiec to juz tuz tuz ostatnio wymyslilismy imie dla chlopca jakby mial byc chopiec to bedzie chyba maksymilian cos mi sie chyba literki poplataly
                      dziewczyny a ja u was z waga??juz cos wiecej czy moze mniej??




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczen2011

                        U mnie z samopoczuciem tez ostatnio nie ciekawie Nawet zgubiłam teraz 1,5 kilo. Nic mi nie smakuje jak jem to raczej z rozsądku niż z głodu. Wszystko mnie denerwuje. Ciesze sie tylko że moją córeczka jest spokojnym dzieckiem bo bym chyba nie wytrzymała wrzasków itp. Wczoraj w była u mnie koleżanka na kawce ze swoimi pociechami to myślałam że oszalejeTak zawsze cieszyłam sie że mnie odwiedza a wczoraj nie mogłam sie doczekać kiedy już wyjdą..


                        Skomentuj


                          Odp: styczen2011

                          hejka Babeczki:*

                          U mnie NUDY>>>>>>

                          pogoda taka sobie....ehhh

                          tu LINK do Naszej listy i PROSZE na PW DANE dodatkowe
                          http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...509#post206509
                          JESTEM MAMĄ

                          Skomentuj


                            Odp: styczen2011

                            super ze lista jest juz gotowa
                            wiecie co ale ten czas leci pamietam jak robilam sobie test a tu juz 10 tydz zreszta widze po synku jak czas biegnie do przodu coraz cwanszy sie robi a broi ze szok
                            zaraz uciekam z synkiem na pieszy spacerek bo ladna mamy pogode to trzeba kozystac




                            Skomentuj


                              Odp: styczen2011

                              Część dziewczynkiDawno mnie nie było a tu taki ruchNinkapa kochana powoli twoja pociecha zalapie o co chodzi z nocnikiemA nie próbowałaś kupić mu nakładki na sedes?Może to by zadziałało?
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: styczen2011

                                <jupi> ewciu super ze juz jestes strasznie sie martwilam wszystko ok??




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X