Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Monia ja stosuje maść Pulmex Baby kosztuje niecałe 15 zł ale zawsze pomaga.Mój Adaś też właśnie pokasłuje i go nią smaruje i jest dużo lepiej.
    Adaś ur.09.2008.
    Michałek
    [Iur.02.2011 o [/I]

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      Hejo kobietki

      moniaB: synus szwagra mial sie Ignas nazywac, sloodkie. Rodzice jednak wymiekli, jest Antos, a Ignas ma na drugie (tylko, ze my mamy fe skojarzenia z gostkiem o tym przezwisku i dlatego w koncu nie jest Ignas)

      aguszasza: super, ze mezus dojechal caly i zdrowy. Milej wyprawy na wies i oby sie tylko na opadnieciu (wypadnieciu?) szczek skonczylo tam po tych ogloszeniach zareczyn
      A jak szpinak robicie dziewczyny? Bo ja jakos prawie w ogole go nie uzywam, az wstyd sie przyznac. Ale jeden mrozony czeka aktualnie w lodowce

      boXena83: dobrze, ze i mi przypomnialas o pulmex baby, dawno nie stosowalam. A u nas tez znowu nos zapchany, chociaz caly tydzien w domu maly byl, blee i rano kaszelek doszedl

      Moj pieknie lyka lekarstwa, bo wie jaki straszny jest zastrzyk i ja go namawiam, zeby wzial lekarstwo do picia, to nie bedzie trzeba zastrzyku.
      I bierze najgorsze paskudztwa :P

      Ja bylam dzis dziewczyny na pogrzebie, mama kolegi z pracy zmarla. Mam takie dziwne uczucie zdziwienia - w latach PRL-u prowadzila miejscowy 1001 drobiazgow i jeszcze dzis mi sie wydaje, ze byla (nie obrazajac Szefa) bogiem i dziwnie mi, ze zmarla. Heh, co to za myslenie w ogole

      milego dzionka mamusinki!
      =&:>sygnaturka<:&=

      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        Hej dzien minal wesolo niespodziewane oswiadczenie o zareczynach sie udalo mama miala taaaaaaaaaaaakie oczy tato sie smiala i generalnie wszysycy byli bardzo zaskoczeni ale zgody wyrazone sters przeszedl no i mam juz oficjalnie zareczoną siostrzyczkę!!!

        ale drugiej- nie domowej babci nikt nie przebije... stanęła na srodku kuchni i mowi "hmmm w sumie to nie wiem co sie w takiej sytuacji mówi... no cóż, każdy musi kiedyś to głupstwo popełnic" ale sie usmielismy!!!

        co do malzonka to szczesliwie juz wraca jeszcze ze trzy godziny drogi mu zostaly mam nadzieje ze caly i zdrowy wroci do domu...

        tesciowa pojechala nastawiona negatywnie na wycieczke ale chyba jest fajnie bo jak zadzwonila to smiechy bylo slychac lepiej niz ją

        a kaszlanie to widać ogolnopolskie bo szymek tez rycha bylam wczoraj z nim u dr i powiedziala ze to takie przedszkolne wirusowe kaszlanie flegamina rubital pulmex mleczko czosnek cebula i przejdzie a jak nie przejdzie to sie pokazac znow...

        Ignacy ładne imię takjak Julian albo Juliusz a moj m sie smieje ze to ze starymi sie kojarzy i nie i koniec...

        ok spadam bo tata wisi nade mna i chce do kompa

        odezwe sie jutro!

        miłej nocki!

        buziole brzuchole


        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          aguszasza, super wiesci ) hehe
          Moj mezus ma na drugie Julian a Twoj na pewno wroci caly i zdrowy, a kto wie, moze juz jest ;]

          Moje chlopaki posnely i mam kompa dla siebie :P Chyba ze babcia wstanie i zechce czatowac

          Dobrej nocki brzuchasne!
          =&:>sygnaturka<:&=

          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            to macie i mnie!
            Attached Files
            Karina


            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              Hej
              No No brzuszki już wyraźne jest czym się chwalić > Ja dziś postaram się coś zapodać wieczorem bo po obiedzie idziemy na spacer więc może na jakąś fotkę się załapie
              Adaś ur.09.2008.
              Michałek
              [Iur.02.2011 o [/I]

              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                Witajcie!!!

                karlin sliczny brzuchalek! Ty jestes w stosunku do mnie 6 tygodni do przodu mi pewnie lada dzien tez skoczy ekspresem

                maz wrocil caly i zdrowy ok. 23 i wlasnie siedzi sobie przy piwku w cichym i spokojnym domku do ktorego niedlugo sie wybieramy... trzeba naszykowac sie jutro na szpital i musimy odwiedzic jeszcze babcie mojego bo ma w srode imieniny a wczoraj byla imprezka a nas nie bylo... a w srode ze szpitala juz wyjde albo nie a babci o takich rzeczach sie nie mowi bo strasznie przezywa i cisnienie strasznie jej wali i nie spi... a ma juz 87 lat i jest normalnie super babacia!!! wiec nie chcemy jej stresowac wiec pojedziemy z zycznieami dzisaj...

                no to czas sie pakowac do domu

                odezwe sie z niego wieczorkiem!!!

                buziaki brzuchatki!!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  Hej hej kobietki

                  Karina: zgadzam sie w pelni z przedmowczynia - piekny brzusio! Czy Ty tez sie zastanawiasz, jaki bedzie pod koniec, skoro juz sie zrobil taki duzi? Bo ja bardzo sie zastanawiam... Ale damy rade, prawda?

                  boXena83: czekamy na Twoja fotke

                  aguszasza: milej wizyty u babci. Ona w podobnym wieku do naszej babulki, ktora pol roku temu 86 skonczyla. Nasza babcia od 4 lat spiewa "Kubuncio jest malutki, Kubuncio jest malutki, Kubuncio jest malutki, jest jest jest". Czasem zmieniaja sie melodie, ale tekst ten sam, hehe. Juz nawet Kubuncio sam protestuje: "babcia, ja juz jestem duzy przeciez"

                  Oj, czas obiad jakis zgotowac
                  =&:>sygnaturka<:&=

                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    Mniej więcej wiem jaki będzie bo w tamtej ciąży miałam okropnie wielki. A moja babcia ma 83 lata i mieszka z nami za dole. Eh te babcie nasze to mają zdrowie dożyć takiego wieku, ja napewno tylu nie dożyje. Ewentualnie doleże :P

                    Dołączam zdjęcie z poprzedniej ciąży, przepraszam że takie, ale to tak na użytek domowy było nie mam innego, bo nie robiłam. To był ok 8 miesiąc.
                    Attached Files
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      hej! no nie złe mieszkanka maja te wasze maleństwa. Ja też za chwile sie ujawnie tylko mężusia poproszę o fotkę:-)

                      aguszasza oby szybko ci minął ten pobyt w szpitalu.Wracaj do nas jak najprędzej.

                      Ja w środe byłam na wizycie - moją księżniczka potwierdzona po raz trzeci Wyniki morfologii ma super i dzidzia tez rośnie zdrowo,a mamusia rośnie w oczach Następna wizyta 3 listopada.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        a o to mój brzuszek
                        Attached Files


                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          Adaś ur.09.2008.
                          Michałek
                          [Iur.02.2011 o [/I]

                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            Hej matki surykatki jak to mowi moj poniekad szwagier

                            piękne Wy moje brzuchy i brzuszki (aliaga Ty to chyba najmniejsza) !!!

                            no i bedziemy rosly i rosly a potem sie beziemy chwalic ktora wiecej stracila

                            a ja poki co trace kontakt forumowy z Wami spakowalam sie juz i jutro rano jade wiec wysylam Wam wszystkim gorace dziubasy!!! odezwe sie po powrocie!!! mam nadzieje ze juz w srode!!!

                            cmooooooooooooooooook


                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              aguszasza- wracaj do nas jak najszybciej
                              aliaga17- twój brzuszek narazie rzeczywiście najmniejszy chyba, ale za miesiąc ... łoo :P
                              boXena83- Ładna sesyja a mały to chyba do ciebie podobny, co?!

                              A mój M ma na drugie Sylwester bo sie w sylwestra urodził. Może komuś też do gustu przypadnie to imie :P
                              Karina


                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                witam was brzuchatki

                                aguszasza 3maj sie i wracaj do nas szybciutko....

                                a ja dzisiaj znowu w domku jestem jutro pojade do nowego domku bo musze isc do biura i w ogole zobacze co i jak najgorsze jest t ze chyba bedziemy musieli sie przeprowadzac w niewykonczone roboty to znaczy raczej nie damy rady wszedzie polozyc tapet i chyba troszke jeszcze zostanie paneli do ulozenia u gory beda dywany-wykladziny wiec spoko ale dol no sama nie wiem bo pomoaga nam znajomy a on praktycznie caly czas pracuje nawet moj maz wezmie sie za kladzenie tapet choc nigdy w zyciu tego nie robil i nie ma smykalki budowlanej no coz zawsze musi byc ten pierwszy raz to zadna filozofia polozyc tapety bynajmiej mi sie tak wydaje...

                                w czwartek ide do poloznej zobaczymy co powie na moje dolegliwosci oby bylo wszystko ok choc mam przeczucie ze moge szybciej urodzic maly juz mi sie wierci w kanale rodnym i moze dlatego nie czuje tak czesto jego ruchow sama nie wiem jak sobie to tlumaczyc

                                aaaaa zapomnialabym ladne macie brzuszki super a aga to taka szczuplutka i w ogole...

                                ok spadam bo maly mi rozrabia a pewnie glodny bo sniadanka jeszcze nie jadl wiec trzeba cos zrobic...




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X