Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

    I ja miałam tak samo. Też przypisała mi no spa ale ja starałam się tego nie brać



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

      Każdy ból brzucha w ciąży jest stresujący dla ciężarnej. Nie zawsze zwiastuje on coś złego. Na początku zarodek musi się zagnieździć i stąd może byc pobolewanie, później ciągną więzadła, powiększająca się macica, możemy czuć też ukłucia spowodowane przez kolkę.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

        Taki ból jest całkowicie normalny. W obu ciążach tak miałam i to bardzo długo, co najmniej do połowy ciąży. Ból jak przy miesiączce. Macica rozszerza się i dlatego masz takie dolegliwości.
        Zapraszam na mojego bloga o ciąży i macierzyństwie: http://szczesliwamama.pl/
        Pozdrawiam

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

          To raczej normalne. Ja w okolicy spodziewanego okresu też miałam taki ból w okolicy krzyża i podbrzuszu. Zawsze po jednym dwóch dniach zaczyna się u mnie okres, a tym razem trwało to kilka dni i okresu nie było. Sięgnęłam nawet po luteinę sądząc, że pewnie coś się rozregulowało po podróży statkiem do Szwecji i pobcyie w innym klimacie. Jak tydzień po luteinie nie dostałam okresu miałam prawie pewność, że jestem w ciąży.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

            Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
            To raczej normalne. Ja w okolicy spodziewanego okresu też miałam taki ból w okolicy krzyża i podbrzuszu. Zawsze po jednym dwóch dniach zaczyna się u mnie okres, a tym razem trwało to kilka dni i okresu nie było. Sięgnęłam nawet po luteinę sądząc, że pewnie coś się rozregulowało po podróży statkiem do Szwecji i pobcyie w innym klimacie. Jak tydzień po luteinie nie dostałam okresu miałam prawie pewność, że jestem w ciąży.
            Ja tez na początku ciąży czułam ból w podbrzuszu, jak na zbliżającą się miesiączkę. Myślę, że dopóki ból jest o dość łagodnym przebiegu i nie towarzyszą mu plamienia to nie ma powodów do obaw


            Skomentuj


              #21
              Odp: Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

              też mam takie ukłucia w brzuchu, liczę czas od wizyty do wizyty, to dopiero 13 tydzień się zaczyna, ale staram się nie martwić. Bardziej mnie dziwi taki ból w przepraaszam za wyrażenie w kroczu - jakby nogi w tyłku mnie bolały, i to nie cały czas ale dość często. Miałyście tak? Zapytam w piątek jak będę u lekarza, modlę się żeby było wszystko ok

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

                Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
                też mam takie ukłucia w brzuchu, liczę czas od wizyty do wizyty, to dopiero 13 tydzień się zaczyna, ale staram się nie martwić. Bardziej mnie dziwi taki ból w przepraaszam za wyrażenie w kroczu - jakby nogi w tyłku mnie bolały, i to nie cały czas ale dość często. Miałyście tak? Zapytam w piątek jak będę u lekarza, modlę się żeby było wszystko ok
                mama_dzidzi, doskonale Cię rozumiem. Ten ból najprawdopodobniej związany jest z rozciągającymi się więzadłami macicy. Pamiętam, że odczuwałam go tak mniej więcej na początku i pod koniec ciąży.


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

                  to będę spokojniejsza do piątku Nie wiem ale mam czasem wrażenie że moje objawy są nadzwyczaj dziwne, ale zawsze jak popytam czy tutaj napiszę okazuje się ze nie tylko ja tak mam To mnie podtrzymuje na duchu Bardzo!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

                    Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
                    to będę spokojniejsza do piątku Nie wiem ale mam czasem wrażenie że moje objawy są nadzwyczaj dziwne, ale zawsze jak popytam czy tutaj napiszę okazuje się ze nie tylko ja tak mam To mnie podtrzymuje na duchu Bardzo!
                    Mama_dzidzi, ja też denerwowałam się najmniejszą błahostką przy pierwszej ciąży. Zabolał mnie brzuch to zaraz miałam obawy, że coś złego dzieje się z dzieckiem. Synuś mniej się ruszał - niedobrze! Ruszał się zbyt żwawo - też niedobrze. A to kopnął jakąś dziwnie, inaczej... Czasem wkręcałam sobie różne rzeczy. Wtedy ubierałam się i wychodziłam na dwór i czułam się już o wiele, wiele lepiej


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

                      Własnie najważniejszy spokój i racjonalne myslenie, chociaż hormony dają mi trochę popalić

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

                        Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
                        Własnie najważniejszy spokój i racjonalne myslenie, chociaż hormony dają mi trochę popalić

                        Z natury jestem i tak bardzo wrażliwą osobą, ale zauważyłam, że w ciąży roztkliwiałam się jeszcze częściej. Płakałam prawie na każdym filmie, łzy leciały mi ciurkiem, nie potrafiłam nad tym zapanować.


                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

                          ja na początku ciąży byłam bardzo nerwowa. Zawsze przed wizytą jak miałam ciśnienie mierzone to strasznie wysokie a zazwyczaj mam może nie niskie ale raczej w dolnych granicach Teraz wyluzowałam z nerwami, ale jestem strasznie marudna i złośliwa

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

                            Ja zrobiłam przed wizytą dwa testy. Na pierwszym była lekka druga kreseczka, a drugi zrobiłam za kilka dni i były już dwie widoczne czerwone kreski.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Ból w podbrzuszu na początku ciązy...

                              bole się zdarzają aczkolwiek skonsultowac z lekarzem należy gdyż chodzi o płód i jego bezpieczeństwo. Ja tez lekkie odczuwałam ale lekarz mnie uspokoił i było wporzadku

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X