Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

    Już wolę rodzić. Rodziłam ze znieczuleniem. Pierwszej nocy jak odchodziło znieczulenie i czułam szwy to myślałam że umrę. Miałam 11 szwów, wszystko mnie rozrywało, nie mogłam się wysikać, usiąść, chodzić. Pierwszy raz usiadłam po miesiącu. A tak to leżałam albo stałam. Nawet jadłam na stojącą. Karmiłam na leżąco bądź leżąco. Na spacerki chodziłam, ale wolniej niż żółw. Dopiero po miesiacu zaczynałam siadać, a tak dobrze usiąść i na dłużej mogłam po 2 miesiącach. Jestem już po 6 miesiącach i nadal mnie boli krocze od czasu do czasu. Z mężem jeszcze nic. Boli mnie jak tylko mnie dotyka. Jakiś koszmar. Mam nadzieję że jakoś szybko mi przejdzie.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

      do miesiąca sie goiłam (zostałam nacięta... ale ktoś musiał ucierpieć) do 2 tyg nie byłam wstanie usiąść.. byłam na paracetamolu
      w sumie do dzisiaj jeszcze podczas stosunku mnie boli ;/ własnie muszę poszukać jakiś globulek czy coś

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

        Napisane przez eta86 Pokaż wiadomość
        do miesiąca sie goiłam (zostałam nacięta... ale ktoś musiał ucierpieć) do 2 tyg nie byłam wstanie usiąść.. byłam na paracetamolu
        w sumie do dzisiaj jeszcze podczas stosunku mnie boli ;/ własnie muszę poszukać jakiś globulek czy coś
        Ja podobnie. Pierwsze dwa tygodnie chodziłam jak zoombie. Pozycja siedząca odpadała. Z łóżka też miałam problem wstać. Sprawna byłam po dobrym miesiącu. Przy pierwszym stosunku (ale to brzmi) bolało potem było już coraz lepiej. Wiecie co mnie zdziwiło...po porodzie było tam bardzo ciasno i tak mam do teraz. Myślałam,że będzie w drugą stronę a tu taki numer. Może za ciasno mnie zszyli?



        Skomentuj


          #49
          Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

          agibee może może ja żartowałam z panem który mnie zszywał hehehe..
          no pierwszy, prawie jak pierwszy raz... hehe tylko że wiesz o co chodzi ale nie wiem czego sie spodziewać

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

            Po pierwszym porodzie tak bywa że dochodzi się długo do formy zwłaszcza jak sie jest pocietym.Ja przy pierwszym porodzie byłam cieta i faktycznie chyba z miesiąc goila się rana,natomiast przy drugim i trzecim obyło sie bez nacięc.Po ostatnim porodzie bylam w tak dobrej formie że z porodówki na oddział poporodowy przyszłam sobie na piechotę, prawie od razu dostałam dziecko i gdyby nie bolące hemoroidy w ogóle bym niepowiedziała że jestem świerzo po porodzie.


            Skomentuj


              #51
              Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

              Napisane przez eta86 Pokaż wiadomość
              agibee może może ja żartowałam z panem który mnie zszywał hehehe..
              no pierwszy, prawie jak pierwszy raz... hehe tylko że wiesz o co chodzi ale nie wiem czego sie spodziewać
              Ha ha... podpowiadałaś Jemu żeby było ciaśniej ;P ? cóż za tematy... fiu fiu!
              No ja to chyba przy pierwszym razie po porodzie podczas riki-tiki byłam bardziej sparaliżowana niż podczas tego naprawdę pierwszego razu . Bałam się ,że mi szwy puszczą...takie schizy miałam ale poszło potem gładko ;P hi hi



              Skomentuj


                #52
                Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

                Ja miałąm 11 szwów. Do tej pory się nie przemogłam, ale idzie nam już coraz lepiej. Powoli się otwieram na męża Biedactwo

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

                  Ja "wylosowałam" bardzo lekki porod byl to moj pierwszy a trwal 5godzin. Po 3godzinach od porodu stalam na wlasnych nogach. Bardzo szybciutko doszlam do siebie po porodzie.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

                    Ja tyle co połóg, czyli 6 tygodni. Potem mi odpuściło zmęczenie.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

                      Ja tam od razu wstałam do dziecka. Mimo szwów chyba najgorzej wspominam pierwsze wypróżnienie, które nastąpiło po dobrym tygodniu. Czułam jakbym drugi raz rodziła i musiałam użyć czopka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

                        bolało szycie po nacięciu i brak snu powodował zmęczenie - reszta ok

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

                          Ja po pierwszym dziecku bardzo szybko ale po urodzeniu 3 dziecka dostałam takiego krwotoku, że musieli podpiąć mi kroplówkę. Dochodziłam do siebie dosyć długo. Chyba troszkę dłużej niż trwał połóg ale dzięki mężowi dałam radę. Nie byłam nacinana więc nie wiem czy ta rana po szyciu boli.




                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

                            Ja po synku doszłam raczej szybko do siebie. Faktycznie koegzystowanie ze szwami nie było zbyt przyjemne. Pierwszy kontakt seksualny z mężem też nie był taki super na początku, też się strasznie bałam i w ogóle, ale mąż był delikatny, dzięki czemu moje wszelkie obawy po chwili znikły i liczyliśmy się tylko my.

                            Topowa wypożyczalnia samochodów! http://topcars24.pl/oddzialy/wypozyc...odow-lotnisko/
                            Last edited by Kubiks55; 06-11-2013, 20:31.
                            Carpe diem.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

                              ja rodziłam naturalnie. godzinę po porodzie dzwoniłam do rodziny z wieściami a dwie godziny po byłam pod prysznicem. mogłam normanie siedzieć, myć się - pewnie, przez pierwsze kilka dni bolało mnie jeszcze, ale bez przesady. jestem przeciwniczką cesarek, chyba że takie jest wskazanie lekarza - wtedy nie dyskujtuję. wiem po moich koleżankach, że każda cierpiała dużo dłużej niż ja a niektóe skutki cesarki czują nawet po kilka latach od porodu

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po porodzie

                                Ani fizyczny ani psychicznie mój stan nie wróciła z przed ciąży, mam wahania nastrojów(bez powodu płacze) no i kondycja spadła brzusio został

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X