Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Witajcie mamuśki. Dawno mnie nie było, ale odkąd jestem na wolnym (czyli od początku czerwca) to jakoś brakuje mi czasu na siedzenie przy kompie.
    Cieszę się, że u Was wszystko w porządku i maleństwa zdrowo rosną. Ada i Maronka u Was też będzie dobrze, tylko wypoczywajcie jak lekarz tak zalecił, dacie radę.
    U mnie wyniki badania po glukozie wyszły trochę podwyższone, więc poleżałam cztery dni w szpitalu. Ale tam już wyszło o.k. (chociaż gdzieś w górnych granicach) więc cukrzyca ciążowa wykluczona. Dietę jednak mam stosować "bezsłodyczową", ograniczyć owoce i soki i takie tam różności co cukier podnoszą. Ale jak tu sobie odmówić truskaweczek i czereśni
    W szpitalu miałam usg, lekarz potwierdził, że to raczej dziewczynka, waży już 1200 g i odwróciła się już główką w dół.
    Annamaja i beau - ja też z tych wynajmujących. I też ciasno, oj ciasno się zrobi, kiedy maleństwo do nas dołączy. Ale narazie nie chcę zmieniać, bo to mamy w miarę tanio, więc jeszcze ze dwa lata się pomęczymy a w tym czasie może uda się w końcu wybudować nasz własny domek.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Witajcie dziewczynki cały tydzień mnie nie , ale byłam troszke zabiegana i nie miełam na nic czasu... tułałam sie po lekarzach bo okazało sie że mój Dominik ma przepukline pachwinową tak że dzisiaj zaliczyłam i gina i chirurga.... Mały miał mieć w lipcu zabieg ale przełożyłam na drugą połowę sierpnia bo by miał 3 wakacje z rzędu zawalone...2 lata temu głowa rozwalona, rok temu 2 miesiące noga w gipsie także teraz chciałam zeby te wakacje były normalne bo w lipcu mamy wczasy wykupione a tak by było z nich nici....co do drugiej dzidzi to wszystko ok tylko ułożyła sie pośladkowo waży 900g i lekarz potwierdził ze będzie córcia także od dzisiaj zaczynam robić wyprawkę
      Pozdrowionka i miłego popołudnia WITAM NOWE MAMUNIE


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Rzeczywiście macie przechlapane z wynajmem.
        Ja jeszcze dycham ale nie ciekawie,plecy dalej bolą lekarz nie pomorze bo ciąża-rodzinny,dopiero po porodzie może leczyć.Apap nie pomaga no ale wczoraj było dużo gorzej,a jeszcze 3miesiace jak ja to wytrzymam,znajoma mów że trzeba leżeć

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Hej kochane....ja zaraz idę robić torcika truskawkowego! biegałam za śmietanką bo nigdzie nie było-znalazłam w kauflandzie-taki spacerek....,ale nogi to mam jak bania....zmykam do kuchni....
          To prawda,że wynajem to komuś sie płaci...my mamy kawalerkę 37m....-jeden pokój i teraz maluszek dojdzie,ale damy radę,narazie nie stać nas na zamianę...bo dopłaty są dla nas duże a skąd wziąść kasę jak już jej prawie nie mamy i oszczędzamy jak sie da....no ale może kiedyś nam sie uda....

          Moje największe szczęście

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            A moja córa jeszcze nie jest odwrócona główką w dół

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Czesc kobitki. U mnie dzis pochmurnie - wiec mam fajny czas na projektowanie mojego mieszkania. Dzidzia dzis daje znac o sobie, caly czas jak siedze przy kompie to urzeduje mi w brzuchu Choc teraz /13/ jakby zasnela.. W jednej z hurtowni wyczailam wozki nad ktorymi sie zastanawiam - sa od reki i w promocji akurat takze sie ciesze. Natomiast chyba i tak kupie dopiero we wrzesniu, zeby gwarancja zaczela dzialac od momentu uzywania a nie wczesniej, bo szkoda. Milego dzionka dla was!

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                cześć dziewczyny MELDUJĘ SIĘ!
                robię obiadek właśnie mąż po 14 przyjdzie, poza tym porządeczki robiłam tylko nawdychałam się domestosa jak sprzątalam łazienkę i teraz łeb mnie boli od tego paskudztwa fuj fuj
                a wiecie wczoraj z małżem usnęliśmy gdzieś wpół do ósmej oglądaliśmy film ale jakoś nas zmorzyło i przed 22 się obudziliśmy a raczej ja się obudziłam i myju myju i spowrotem spac heh
                marlenka gratuluję dziewczynki!
                gizelko a ty takie specjały truskawkowe robiłaś mniam! ja chciałam wczoraj truskawki kupić ale rozpadało się brzydko i nie poszłam


                P.S. ale jestem głodna

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  witajcie w ten pochmurny i troszke słoneczny dzionek....u mnie nudy... wypełniłam dzisiaj podanie na studia byłam sobie zrobić fotki do indeksu i teraz sie nudzeeeeeeeeee....aż spać mi sie zachciało Miłego popołudnia życzę a raczej już wieczorku (17)


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
                    witajcie w ten pochmurny i troszke słoneczny dzionek....u mnie nudy... wypełniłam dzisiaj podanie na studia byłam sobie zrobić fotki do indeksu i teraz sie nudzeeeeeeeeee....aż spać mi sie zachciało Miłego popołudnia życzę a raczej już wieczorku (17)
                    hej marlenko a jakie to studia wybrałaś?

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      witajcie w ten słoneczny dzionek...kurde coś ostatnio bezsenność mnie bierze, ide spać o 12 a o 5 jestem już na nogach Ja wybrałam sobie kierunek Gospodarka przestrzenna Pozdrowionka


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
                        witajcie w ten słoneczny dzionek...kurde coś ostatnio bezsenność mnie bierze, ide spać o 12 a o 5 jestem już na nogach Ja wybrałam sobie kierunek Gospodarka przestrzenna Pozdrowionka
                        Marlena, mam to samo... Tyle, ze zasypiam o 1 a wstaje o 6... Tak mam przez cala ciaze... moja ginekolog zaleca spacery przed snem, gorace mleko, melise i takie tam babcine sposoby - ale u mnie nie skutkuja...
                        Ambitnie z tymi studiami dziewczyny... Ja skonczylam swoj kierunek juz 7 lat temu i trudno by mi bylo teraz podjac nauke... Tylko praca, dom a teraz i dzidzia... Ehhh, ale chcialoby sie cos ambitniej, nie powiem...

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Cześć Mamusie!
                          Wczoraj nie zaglądałam bo cały dzionek praktycznie byłam poza domem, a na 16 umówilam się ze znajomymi na opijanie brzuszków bo koleżanka też w ciąży tylko 2 tygodnie niżej w knajpce troche posiedzieliśmy ale potem my babeczki znudzone piciem soku poszliśmy do domu do znajomych i zamówiliśmy sobie pizze a chlopy nam kupily po piwie bezalkoholowym

                          ja na studia podyplomowe też zamierzam się zapisać ale dopiero od lipca przyjmują podania...

                          dzionek dziś taki niezbyt o wiele chłodniej niż wczoraj i nie ma slonka

                          pozdrawiam wszystkie mamusie pa pa do potem

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            hej mamuśki
                            A ja w weekend zabiegana byłam więc dopiero dzisiaj zajrzałam...w sobote mieliśmy grilla a wczoraj pojechaliśmy na występy i tak się uśmiałam bo moja Karola bardzo lubi tańczyć i weszła na scene i chyba z 20 minut tańczyła
                            Beau a ty na jakie studia podyplomowe chcesz się zapisać?, może pisałaś ale nie pamiętam.
                            Patrze sobie na mój suwaczek i widze że wczoraj miałam studniówke... ach ale ten czas leci... niedługo będziemy tuliły nasze maleństwa Miłego poniedziałku papa


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              witajcie brzuszki...ja już licencjata mam z turystyki i poszłam na mgr ale jestem na dziekance bo miałam dość nauki a teraz ide na gospodarkę przestrzenna bo troszke mnie skusiło to ze studia finansuje unia europejska, bo jest spore zapotrzebowanie na prace a od lutego zamierzam skończyć moją magisterkę...także bardzo ambitnie podchodze do moich planów ale co z tego wyjdzie to zobaczymy ....na gospodarke pójdę na pewno ale może z mgr sie jeszcze wstrzymam bo zobacze jak zjazdy będą, jak sie nie będą pokrywać to ok ale jak będą to może wybiore indywidualny tok nauczania albo wstrzymam sie jeszcze z rok pozdrowionka


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                ale pogoda straszana leje dzieci broja a ja biore sie za spezatanie choc mi sie nic niechce

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X