Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
    Witam mamusie...jaki miałam sen...,że urodziłam bliżniaki-chłopca i dziewczynkę....a potem drugi,że się kłóciłam z moim ojcem a ten mnie pobił i miałam dużo krwi i siniaków na twarzy.....Do tego wszystko mnie boli-najgorzej to krocze....i kręgosłup! I nic mi sie nie chce.....
    gizelko co to za okropne sny cię nawiedzają takim snom mówimy NIE! a kysz a kysz okropne sny a kysz od gizelki
    gizelko a lekarka nie poradzila ci nic na to bolące krocze?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      witajcie, mnie z kolei boli chyba cała miednica... Najbardziej po lewej stronie, juz jakis czas... Najgorzej jak stoje na jednej nodze, np. przy zakladaniu butow czy ubieraniu sie i jak wstaje rano z lozka - mam juz opracowana metode ze zaczynam od pozycji na czworaka - musi to wygladac dosc zalosnie ale troche pomaga... Jak chodze dluzej to tez mnie boli - chyba nie pojde na cwieczenia dla kobitek w ciazy bo raczej nie dam rady!
      Dobrze, ze Wasze wyniki sa ok. Ja juz sie nie moge doczekac nastepnego usg...
      Mala wczoraj takie kuksance sadzila jak moj R polozyl mi reke na pepku... oj, chyba jej sie juz ciasnawo robi.... Ciekawa jestem bardzo, ile moze teraz wazyc i jaka pozycje przyjela... Wydaje mi sie, ze juz moze glowka do dolu sie ulozyla ta moja mala plywaczka... Dzis weszlam w 26tc.
      Milego dzionka!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Nie mam sposobu na ten ból pleców.

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          a ja dziś miałam jechać wózeczki oglądać ale jakoś tak gorąco nie wiem czy mi się chce

          co do bólu pleców to chyba też bardziej ponarzekam przy mężu jak agatka to może będzie masował!
          annamaja mnie bolało biodro przez tydzień i też chodziłam jak kuśtyk ale przeszło pare dni temu i dobrze!

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            kasiuuuu a ty nam umilkłaś ostatnio a ja jestem ciekawa czy zamówione łóżeczko, komódka i wózio już dotarły do ciebie

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Witam drogie Panie! Otóż odbyłam dzisiaj comiesięczną wizytę kontrolną, podczas której ginekolog stwierdziła czynność skurczową macicy. Co prawda z szyjką wszystko ok, ale mam bezwzględny nakaz leżenia i odpoczynku. Prawdopodobnie będę musiała zostać w łóżku już do końca ciąży... Do tego te leki... Cóż dla małej wszystko! Mam też skierowanie do szpitala, obiecałam sobie, że jeśli nie dojdę do siebie przez weekend pójdę do niego w poniedziałek rano. Powinni mnie tam doprowadzić do porządku. Tak więc Ado nie jesteś sama
              Pozdrawiam!


              'Poznasz głupiego po czynach jego!'
              Chcieć to móc!

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                cześć Mamusie, wczoraj Was zaniedbalam bo książka mnie wciągnęła i nie załączyłam kompa nawet, co prawda po przeczytaniu około 300 stron zrobila się ciekawsza no i tak czytałam i czytałam...
                a byłam wczoraj w sklepie z wózkami w mieście oddalonym ode mnie 22 km bo chciałam zobaczyć wózki z inglesiny a babka do mnie że te wózki tylko na zamówienie kurde jak mam zamówić jak nie wiem jak w rzeczywistości wygląda, zła byłam bo mi pokazała na obrazku a na obrazku to ja sobie w internecie obejrzę! no i muszę do wrocławia pojechać tam jest kilka sklepów w których te wózki mają mieć-wyczytałam ze strony producenta ehhh mam nadzieje że na 7 sklepów choć jeden wózki będzie miał na stanie!
                maronka nie zazdroszczę leżenia ale dzidziuś najważniejszy i jak mus to mus!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  i zapomniałam napisać że dziś się do kitu czuję jakaś taka jakbym się polożyła o 3 w nocy i o 6 wstała

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    czesc mamunie. ada i maronka - dacie rade! wierze w was!
                    beau - pisalas o kustykaniu - ja wczesniej tez tak mialam - bolal mnie staw krzyzowo-biodrowy - gdzies tak ze 3 tyg i przeszlo w koncu samo. Ale teraz moja miednica cala jest jakby przetracona a szczegolnie lewa strona i juz naprawwde dlugo... i cos konca nie widac. ale co tam, wytrzymam i to - po porodzie pojde do mojego fizjoterapeuty to mnie ponastawia i wymasuje .
                    u mnie dzis pogoda piekna, zabieram sie wiec za prace, mam troche spraw remontowych, poki jeszcze czlapie cokolwiek . buziaki!

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      pochwale sie sniadaniem - dzis truskawki i platki gorskie, polane jogurtem naturalnym z odrobina fruktozy - pycha, polecam!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        annamaja pyszne śniadanko a ja dziś na obiad mam truskawki z kluseczkami


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Maronka to uważaj na siebie, poleżysz troche ale bedzie dobrze
                          Beau to naprawde jest wkurzające że na żywo wózków nie można obejrzeć tylko w necie!


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            OH! dziewczynki! ale macie truskawkowe pyszności! jedzcie jedzcie truskaweczki bo lada moment sie skończą narobilyście smaka po pracy kupie sobie z kilo i będę wcianać!
                            u mnie rano było słonecznie a teraz tak sobie ciepło ale słonka nie ma!
                            dziewczyny szukam innego mieszkania do wynajecia bo zanim nasz domek odremontujemy to jeszcze kawalek czasu a ze dzidziuś przybędzie to w naszym teraźniejszym się nie pomieścimy! tylko ceny takie że żal za wynajem komuś płacić

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                              OH! dziewczynki! ale macie truskawkowe pyszności! jedzcie jedzcie truskaweczki bo lada moment sie skończą narobilyście smaka po pracy kupie sobie z kilo i będę wcianać!
                              u mnie rano było słonecznie a teraz tak sobie ciepło ale słonka nie ma!
                              dziewczyny szukam innego mieszkania do wynajecia bo zanim nasz domek odremontujemy to jeszcze kawalek czasu a ze dzidziuś przybędzie to w naszym teraźniejszym się nie pomieścimy! tylko ceny takie że żal za wynajem komuś płacić
                              Tak, my tez jeszcze wynajmujemy i wierzcie mi - cena wynajmu rowna jest racie kredytowej naszego mieszkania - wiec spieszno mi bardzo, zeby wykonczyc je w/g naszych potrzeb i czym predzej sie wprowadzic na swoje... Oszczedze sporo kasy... Teraz to podwojnie placimy po prostu a to boliiii...

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                                Tak, my tez jeszcze wynajmujemy i wierzcie mi - cena wynajmu rowna jest racie kredytowej naszego mieszkania - wiec spieszno mi bardzo, zeby wykonczyc je w/g naszych potrzeb i czym predzej sie wprowadzic na swoje... Oszczedze sporo kasy... Teraz to podwojnie placimy po prostu a to boliiii...
                                no właśnie i szkoda komuś bulić tyle kasy bo inaczej jak swoje i rata do spłaty ehh no niestety my jestesmy skazani jeszcze na wynajem buuu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X