Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
    Już jestem po wizycie Z maleństwem wszystko ok. Na szczęście rozwarcia jeszcze nie mam, ale mam dalej brać leki tylko w obniżonej dawce i dużo leżeć (ale dobrze, że już nie cały czas). Co do płci, to bardzo trudno było określić, bo maleństwo zakrywało się nóżkami. Lekarka stwierdziła, że raz na chwilę się odsłoniło i wydawało jej się, że chłopiec, ale pewna nie była. Chyba muszę poczekać do porodu, bo coś ciężko stwierdzić co maleństwo ma między nózkami (ostatnio lekarka powiedziała, że chyba dziewczynka) No i trzeba znaleźć imię dla chłopca, które nam obojgu będzie się podobać
    Ada cieszę się ,ze wszystko w porządku......no i teraz czas robić wyprawkę ale uniwersalną....no tak ja dużo ciuszków dostałam dlatego też mogłam pozwolić sobie na ten wózeczek kosztował 500zł z kurierem...ale najważniejsze,że są ludzie którzy mają dobre serce a to daje nadzieję....i uśmiech na twarzy mimo innych problemów.
    Ada i pozostałe mamuśki główka do góry razem damy radę a dobre słowo naprawdę daje dużo siły....

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      O tak dzidziuś rzeczywiście wstydliwy A jeśli chodzi o ubranka, to też mam dostać od mojej siostry. Ale dużo dla dziewczynki, bo siostra ma dwie córki. Jeśli chodzi o ubranka dla chłopca, to trochę gorzej, bo większość będę musiała kupić. Ale jakoś damy sobie radę
      A i maleństwo ułożone jest już główką do dołu
      Last edited by ada84; 16-06-2010, 19:36.





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Witam Mamusie
        Milo mi dolaczyc do Was - ja mam termin na 20 wrzesnia ale przy blizniakach to bedzie chyba wczesniej
        Mam juz 3 dzieci - 15,14 i 3 lata i teraz sie szykuje parka . Mam nadzieje ze to juz koniec ciazowych niespodzianek

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Napisane przez evikaaa Pokaż wiadomość
          Witam Mamusie
          Milo mi dolaczyc do Was - ja mam termin na 20 wrzesnia ale przy blizniakach to bedzie chyba wczesniej
          Mam juz 3 dzieci - 15,14 i 3 lata i teraz sie szykuje parka . Mam nadzieje ze to juz koniec ciazowych niespodzianek
          witaj evikaaa wśród nas! a czy znasz już płeć dzieciaczków?

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Evika gratuluję bliżniaków....wow ale duża rordzinka-też tak bym chciała....
            I witaj wśród nas....zapewne wcześniej cię rozwiążą może już pod koniec sierpnia lub początek września.....

            Nowe mamusie dajcie zdjęcia waszych maleństw na nie można w nieskończoność patrzeć..... i jak sie czujecie,czy wyprawka już powoli kompletowana?

            Moje największe szczęście

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Witaj Evikaaa. Gratuluję bliźniaków





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Witam nową mamuśkę,to już masz troszkę tych pociech,no i gratulacje bliżniaków

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Cześć Wszystkim Mamusiom dziś, byłam z rana kłuć się znowu bo lekarka odczyn coombsa kazała mi zrobić i wiecie co babka pielęgniarka do mnie mowi że mam fajną zbitą tkankę do pobierania krwi pytała czy ćwiczę heh jeszcze takiego komplementu to nie słyszałam
                  a tak poza tym to smaram od paru dni bo cieplo jest a ja alergik to mi przeszkadzają pyłki
                  a co tam u Was?

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Hej,
                    Witam Evikaaa i gratuluje bliżniaków, super... to dopiero bedziesz miała dużo rodzinke .. a własnie znasz już płeć i jak się czujesz?
                    Aduś ciesze się że u maleństwa wszystko ok.. ale niespodzianka może i chłopca będziesz miała.. pewnie przy następnym usg dzidziuś się bardziej pokaże
                    Ciesze się że na razie od 3 dni nie bolą mnie plecy..słoneczko piękne dziś wyszło u mnie


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      U nas małego coś bierze,boli go brzuszek,teraz zasnął.Mnie za to bolą plecy na wysokości pasa jak się zegnę to problem wstać lub się wyprostować

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        podolec mnie też bolą plecy, masz jakieś spodoby na to żeby jakoś ulżyć im?
                        agatko a ty co robiłaś że cie nie bolą samo przeszło?

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Beau mąż mi troche masował plecy i potem mi przeszło


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                            Beau mąż mi troche masował plecy i potem mi przeszło
                            mojemu to nie bardzo się chciało masować, a jak masował to co chwilę pytal czy już wystarczy

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              mój to woli już masować niż słuchać jak narzekam


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Witam mamusie...jaki miałam sen...,że urodziłam bliżniaki-chłopca i dziewczynkę....a potem drugi,że się kłóciłam z moim ojcem a ten mnie pobił i miałam dużo krwi i siniaków na twarzy.....Do tego wszystko mnie boli-najgorzej to krocze....i kręgosłup! I nic mi sie nie chce.....

                                Moje największe szczęście

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X