Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez maronka89 Pokaż wiadomość
    Witam wszystkie przyszłe mamy! Cóż pojawiłam się na forum dość późno, ale jakoś nagle obudziła się we mnie potrzeba dzielenia moim szczęściem z innymi równie szczęśliwymi kobietami
    Pozdrawiam serdecznie!
    Witaj maronka...opowiadaj i dziel się swoją radością u nas!!!!!!!!!!!

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Napisane przez maronka89 Pokaż wiadomość
      Witam wszystkie przyszłe mamy! Cóż pojawiłam się na forum dość późno, ale jakoś nagle obudziła się we mnie potrzeba dzielenia moim szczęściem z innymi równie szczęśliwymi kobietami
      Pozdrawiam serdecznie!
      Witaj Maronka!
      Fajnie, że kolejna mamunia do nas dołącza!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        A chciałabym bardzo się pochwalić, bo wczoraj byłam na USG połówkowym, gdzie dogłębnie został sprawdzony stan mojego kochanego Maluszka! Jest zdrowy, silny i od rana sadzi mamie sowite kuksańce Do tego dowiedziałam się, że będzie to dziewczynka! Niepokoi mnie jedynie jego położenie-miednicowe... Mam nadzieję, że Laura nie będzie bardzo uparta i odwróci się do porodu... Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mamusiek:*


        'Poznasz głupiego po czynach jego!'
        Chcieć to móc!

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Napisane przez maronka89 Pokaż wiadomość
          A chciałabym bardzo się pochwalić, bo wczoraj byłam na USG połówkowym, gdzie dogłębnie został sprawdzony stan mojego kochanego Maluszka! Jest zdrowy, silny i od rana sadzi mamie sowite kuksańce Do tego dowiedziałam się, że będzie to dziewczynka! Niepokoi mnie jedynie jego położenie-miednicowe... Mam nadzieję, że Laura nie będzie bardzo uparta i odwróci się do porodu... Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mamusiek:*
          Kochana dzieci potrafią się obrócić nawet tuz przed porodem...mój też ostatnio był tak ułożony,ale sie nie martwię-najważniejsze zeby było ok. z nim...a jaki poród-to wszystko da się znieść....by wreszcie zobaczyć naszę maleńkie i zarazem wielkie szczęście

          Moje największe szczęście

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            maronka89 i ja cieszę sie że do nas dołączyłaś im więcej mamuś tym raźniej
            widzę że masz już wybrane imię dla dzidziusia, a tak jak gizelka mówi polożeniem dzidziusia się nie martw, na pewno wszystko będzie dobrze!
            a może masz jakieś zdjęcie z USG? chętnie popatrzymy i popodziwiamy Twojego maluszka!
            annamaja zazdroszczę koncertu

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Maronka witam serdecznie
              Gizelka zazdroszczę, że masz już wszystko kupione. Ja właściwie jeszcze nic nie mam i nie mogę się doczekać kiedy coś kupię. Mam nadzieję, że lekarka pozwoli mi dzisiaj już wstać i będę mogła powoli kompletować wyprawkę dla maluszka.





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Witam Maronke i inne mamuśki
                Rano pobiegłam na wizyte do ginka, dostałam skierowanie na usg, echo serca, odebrałam badania ale są dobre
                A ja nie mam wybranego imienia a najgorsze że jak mi się jakieś podoba to mojemu m nie
                Annamaja u nas jest tak że my się podzieliliśmy znakami , mąż i córka są z pod znaku panny a ja jestem waga i maleństwo tez będzie, więc urodziny będziemy obchodzić wspólnie
                Ada daj znać jak po wizycie, pa


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Agatko cieszę się, że z Twoją małą wszystko ok
                  Co do imion, to my mamy tak z imieniem dla chłopca. Albo mi się podoba, albo mojemu m. Mam nadzieję, że potwierdzi mi dzisiaj płeć. Dla dziewczynki mamy na razie dwa Zosia i Matylda





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    ada84 słuchaj ja też mam małe problemy z Maluchem, otóż brzuch mi się dość mocno spinał, na co dostałam no-spe, magnez, luteinę no i nakaz leżenia w łóżku. Jutro idę na wizytę kontrolną i zapytam co dalej z lekarstwami i odpoczynkiem, ale na chłopski rozum - w takich przypadkach łóżko to nasz sprzymierzeniec, a środki rozkurczowe lepiej łykać niż narazić Dzieciątko na wcześniejsze przyjście na świat... Poza tym prowadziłam dość intensywny tryb życia i mnie pokarało...
                    Agato gratuluję dobrych badań a co do imienia to u mnie też trwała batalia o nie Mąż chciał Iza, a mnie wymarzyła się Laura, no i postawiłam na swoim... Jak? Sposobem Z mężczyznami jest tak łatwo...

                    Dziewczyny wiem, że jest jeszcze czas na zmianę pozycji, ale te czarne scenariusze... Oj powiem szczerze, że na tę chwilę nie boję się bólu porodowego a tego, że z moją Córunią może być coś nie tak... Pozdrawiam serdecznie!


                    'Poznasz głupiego po czynach jego!'
                    Chcieć to móc!

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                      Agatko cieszę się, że z Twoją małą wszystko ok
                      Co do imion, to my mamy tak z imieniem dla chłopca. Albo mi się podoba, albo mojemu m. Mam nadzieję, że potwierdzi mi dzisiaj płeć. Dla dziewczynki mamy na razie dwa Zosia i Matylda
                      O! Widzę, że druga Matylda! Mnie to imię wydaje się najpiękniejsze ze wszystkich Jeszcze sprawdzę z numerologią, do znaku zodiaku - ale to pod koniec ciąży - jak będę pewna znaku bo na granicy ma się moja Matysia urodzić

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        maronka89:

                        Myślenie pozytywne, ma dużą moc! Więc, myśl pozytywnie - na pewno dzidzia urodzi się zdrowa i bez problemu!

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Witam nowa mamuśkę.Jeszcze dzidzia ma czas zdarzy się odwrócić ale to nie powód do niepokoju.Aga to dobrze że po wizycie okij.Ja po obiadku.My do imion raczej sie zgadzaliśmy na razie zostaje Iza i raczej się nie zmieni

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Jestem ponownie drogie mamusie, u mnie podobnie jak u agatki i ady jak ja jakieś imię dla chłopca podrzucę mąż mówi NIE! a za to mi się nie podobają imiona, które on wymyśli i nie wiem czy może będzie tak że jak się dzidziuś urodzi to popatrzę na niego i będę wiedziała że "takie" imię do niego pasuje
                            a dziś znowu się mnie pytali kiedy rozwiązanie i jak powiedziałam że jeszcze 3 miesiące to się dziwili i zerkali na mój spory brzusio
                            aduś czekamy z niecierpliwością na info po wizycie u lekarza
                            agatko super że badanie serduszka wyszło dobrze

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Już jestem po wizycie Z maleństwem wszystko ok. Na szczęście rozwarcia jeszcze nie mam, ale mam dalej brać leki tylko w obniżonej dawce i dużo leżeć (ale dobrze, że już nie cały czas). Co do płci, to bardzo trudno było określić, bo maleństwo zakrywało się nóżkami. Lekarka stwierdziła, że raz na chwilę się odsłoniło i wydawało jej się, że chłopiec, ale pewna nie była. Chyba muszę poczekać do porodu, bo coś ciężko stwierdzić co maleństwo ma między nózkami (ostatnio lekarka powiedziała, że chyba dziewczynka) No i trzeba znaleźć imię dla chłopca, które nam obojgu będzie się podobać





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                                Już jestem po wizycie Z maleństwem wszystko ok. Na szczęście rozwarcia jeszcze nie mam, ale mam dalej brać leki tylko w obniżonej dawce i dużo leżeć (ale dobrze, że już nie cały czas). Co do płci, to bardzo trudno było określić, bo maleństwo zakrywało się nóżkami. Lekarka stwierdziła, że raz na chwilę się odsłoniło i wydawało jej się, że chłopiec, ale pewna nie była. Chyba muszę poczekać do porodu, bo coś ciężko stwierdzić co maleństwo ma między nózkami (ostatnio lekarka powiedziała, że chyba dziewczynka) No i trzeba znaleźć imię dla chłopca, które nam obojgu będzie się podobać
                                aduś wstydliwy ten twój dzidziuś
                                ale nic sie nie martw pewnie na nastepnym badaniu pokaze co ma miedzy nózkami ciesze sie ze z dzidziusiem wszystko dobrze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X