Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    A czy mi brzunio urósł? tego nie wiem,bo wszyscy mi mówią,że już stoi w miejscu....
    A tu link do wózka które zakupiłam....
    http://aukcjewp.wp.pl/item1074708495..._atlantic.html
    Ale tu jest zdjęcie....
    Attached Files

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Już chyba te brzuszki nam nie urosną,mój też stoi w miejscu,ale aby dzidzia rosła brzuszek nie musi,ściśnie mi sadełko i bedzie dla niej miejsce.Ja glukozy nie miałam wątpię czy będę jeszcze miała,zobaczę jutro co i jak,mam wizytę na 15.40

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
        A czy mi brzunio urósł? tego nie wiem,bo wszyscy mi mówią,że już stoi w miejscu....
        A tu link do wózka które zakupiłam....
        http://aukcjewp.wp.pl/item1074708495..._atlantic.html
        Ale tu jest zdjęcie....
        Mamy taki sam wózek z tym, że seledynowy, o taki!

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Agatko zgadza się, ja też mam mieć dziewczynkę, ale to jeszcze nie potwierdzone. Ja bardzo bym chciała dziewczynkę, no i mam dużo ubranek po córkach mojej siostry. Mój m też by wolał chłopca, ale już się chyba oswoił z tym, że będzie dziewczynka Trzymam kciuki za Twoje badanie. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Daj znać jak już będziesz po.
          Gizelko, Carin ładne te wasze wózki Ja jeszcze nie wybrałam żadnego.





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Heh Gizelko no ładniusi ten wózio i kolorki ładne i widać w dobrym stanie jest
            Carin a Ty z tego wózia zadowolona? Zbieram opinie na temat wózeczków
            Ada ja też nie wybrałam żadnego, bo jeszcze nie byłam oglądać nic-małż co weekend w szkole a po pracy to mało czasu zazwyczaj a i małż się uczył...
            podolec mnie się wydawało że tez mój brzusio stoi w miejscu i nawet mierzyłam go jakieś 2 tyg przed ostatnim mierzeniem na którym wyszło 108 i teraz pokazało 111
            ja już po pobraniu krwi tym razem na drugiej ręce poszło gładko
            po 14 wyniki i mogę do gina iść
            aha dziewczynki ja też chciałam 1wszą dziewczynkę ale oswoiłam się z myślą że to chlopiec i bardzo się cieszę ważne by zdrowe, a małżowi było wsio ryba
            Last edited by beau; 14-06-2010, 10:29.

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Napisane przez beau Pokaż wiadomość
              Heh Gizelko no ładniusi ten wózio i kolorki ładne i widać w dobrym stanie jest
              Carin a Ty z tego wózia zadowolona? Zbieram opinie na temat wózeczków
              Ada ja też nie wybrałam żadnego, bo jeszcze nie byłam oglądać nic-małż co weekend w szkole a po pracy to mało czasu zazwyczaj a i małż się uczył...
              podolec mnie się wydawało że tez mój brzusio stoi w miejscu i nawet mierzyłam go jakieś 2 tyg przed ostatnim mierzeniem na którym wyszło 108 i teraz pokazało 111
              ja już po pobraniu krwi tym razem na drugiej ręce poszło gładko
              po 14 wyniki i mogę do gina iść
              aha dziewczynki ja też chciałam 1wszą dziewczynkę ale oswoiłam się z myślą że to chlopiec i bardzo się cieszę ważne by zdrowe, a małżowi było wsio ryba
              Tak bardzo zadowolona, jeśli chodzi o wózki to jest bardzo dobry. Świetnie się prowadzi, ma duże koła więc niestraszne mu dziury w chodnikach, no i w razie co zawsze można dopompować. Z tym, że ma on dość twarde zawieszenie. Bardziej można nim bujać na boki, mniej w górę i w dół (mojemu dziecku to nie przeszkadzało), ma regulowaną rączkę, co jest ważne, a i jeszcze jedna moim zdaniem wada część spacerową można wpiąć tylko i wyłącznie przodem do świata (mój synek płakał jak mnie nie widział...), jednak jest duża i można swobodnie włożyć nawet gruby śpiwór co zimą jest dość ważne. Co by tu jeszcze... Aha, wózek jest dość ciężki...No i ładnie się prezentuje, no i ma elementy odblaskowe, co jest ważne gdy jedziemy wieczorem - jesteśmy widoczni.
              Mogę jeszcze polecić wózek marki ROAN http://www.allegro.pl/item1071790960...r.html#gallery (mieliśmy na zimę, bo był grubszy niż ten Atlantic). Nie ma co prawda skrętnych kółek, ale ma super zawieszenie, podczas jazdy sam się kołysze (mój synek błyskawicznie w nim usypiał), dzięki temu bardzo leciutko podnosi się go pod krawężniki (nawet te wysokie, czego nie można powiedzieć o wózku ATLANTIC). Jest gruby, dziecku jest w środku bardzo miękko, a zimą to dodatkowa warstwa ciepła, szczególnie od plecków (wózek ATLANTIC ma cieńszy materacyk). Wady moim zdaniem są takie, że wózek na zakupy jest dość mały i płytki (tu zdecydowanym faworytem jest ATLANTIC z głęboką pojemną "torbą" na zakupy ).
              Co tam jeszcze... Zarówno w ROANIE jak i ATLANTICU oparcia w spacerówkach są rozkładane na dowolną wysokość (niektóre wózki mają stopniowanie np. zaledwie 3 stopnie...).
              Na lato mamy teraz leciutką spacerówkę Baby Design Mini. Jestem z niej zadowolona.
              I to by chyba było na tyle .

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                beau Przypomnisz mi proszę ile masz lat? Czy to Twoje pierwsze maleństwo i czy będziesz mamą chłopca czy dziewczynki?
                Juz się robi
                dziecko pierwsze-będzie chłopiec
                mam 30 lat (prawie bo w listopadzie skończę )
                i dzięki za wyczerpującą opinię na temat wózeczków

                zaraz idę do gina mam nadzieję że tym razem dostanę zdjęcie?
                Last edited by beau; 14-06-2010, 16:29.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Beau to koniecznie napisz jak będziesz po ginku i jak dostaniesz zdjęcie to wstaw
                  A ja dziś do 18stej ale ciężko mi się siedzi, znowu mnie pobolewają plecy


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                    Beau to koniecznie napisz jak będziesz po ginku i jak dostaniesz zdjęcie to wstaw
                    A ja dziś do 18stej ale ciężko mi się siedzi, znowu mnie pobolewają plecy
                    agatko z tymi plecami to ja też tak mam coraz częściej mnie bolą niefajne to

                    jestem po wizycie dzidziuś duży już waży 1231 g! po nóżce wyszło że duży na 31 tydzień a ja mam dopiero 27 wszystko dobrze mam zrobić przeciwciała, bo to w 27 tyg się robi ale poczekam z 2 dni bo po dzisiejszym kłuciu to mi się nie bardzo widzi znowu ręce kłuć glukoza wyszła mi 91 na czczo a 82 po obciążeniu więc ok a zdjęcia nie mam myslałam że zrobi i gadałyśmy gadu gadu a ona jakoś tak "skończyła" badanie

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Ale duża dzidzia,moja na pewno tyle nie waży

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                        Ale duża dzidzia,moja na pewno tyle nie waży
                        no właśnie podolec pamiętasz ile twój synek ważył w 27 tc?

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Witam Was Mamusie w ten słoneczny dzionek, pozdrawiam i życzę miłego dnia

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Wiesz z dwójką moich pierwszych dzieci nawet przez myśl mi nie przeszło by spytać ile mniej więcej ważą-w ciąży.Dziś spytam lekarza,szwagierki mały był taki klocek,urodził sie 4200

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Też się witam, dzień dobry mamunie. Ja mam badanie 28 czerwca, więc wtedy będę pytać o wagę maleńkiej... Ostatnio na połówkowym USG moja Matysia ważyła 560 g, w 23tc. Ale wiesz Beau, to jest bardzo indywidualna kwestia - chyba nie ma co tego porównywać. Niektóre dzieci po prostu rodzą się większe a niektóre mniejsze - potem to nie wpływa na wzrost w życiu nastolatka.

                              Szukam ciuszków dla małej i rozglądam się nadal za wózkiem....
                              No i remont cały czas nawet nie zaczęty...

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                                Też się witam, dzień dobry mamunie. Ja mam badanie 28 czerwca, więc wtedy będę pytać o wagę maleńkiej... Ostatnio na połówkowym USG moja Matysia ważyła 560 g, w 23tc. Ale wiesz Beau, to jest bardzo indywidualna kwestia - chyba nie ma co tego porównywać. Niektóre dzieci po prostu rodzą się większe a niektóre mniejsze - potem to nie wpływa na wzrost w życiu nastolatka.

                                Szukam ciuszków dla małej i rozglądam się nadal za wózkiem....
                                No i remont cały czas nawet nie zaczęty...
                                annamaja masz rację z tą wagą przejrzałam internet i wyczytałam że urządzenie niekoniecznie dobrze wskazuje może być granica błędu +/- 300g itd po drugie jedne dzieciaczki szybciej rosna inne później, więc nie martwie się że będzie klocuszek aczkolwiek nie kupowałam tych najmniejszy ch ciuszków tylko zaczęłam od 62 cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X