Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Może posmaruj Fenistilem w żelu?Ja we wtorek do gina,ino pójdę ślepa bo drugie oczy popsułam sobie,a kupię nowe pewnie za tydzień

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
      Może posmaruj Fenistilem w żelu?Ja we wtorek do gina,ino pójdę ślepa bo drugie oczy popsułam sobie,a kupię nowe pewnie za tydzień
      oj bidulko siadłaś se na brylkach?
      fenistila nie mam musze kupić, a dziś czeka mnie dzień drapania plecy rece nogi i nawet na brzuchu pogryzły

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Nie tym razem nie usiadłam,dawno tego nie robiłam,były zwichrowane juz,miały 5lat,umyłam szkła wycierałam i to uszko zostało mi w ręku

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          witajcie dziewczynki...i znowu zimno sie zrobiło już wolałam jak był upał...Wczoraj byłam na festynie, była in grid i stachursky troszke sie wyszalałam ze znajomymi z liceum ale ubrałam sobie szpilki i dzisiaj nóżki mi wysiadają, bo musiałam sie też troszkę nabiegać za Dominikiem....na szczęście wzielam sobie mamę to ona sie nim też zajeła bo tak to bym godz nie wytrzymała a wróciłam koło 2 w nocy....miłego dzionka życzę


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Agatko cieszę się, że z dzieckiem wszystko ok. Już zaczęłam się martwić, bo tyle się nie odzywałaś. A będziesz robić echo serca? No i fajnie, że dziewczynka się potwierdziła, mała będzie miała siostrzyczkę do zabawy No chyba, że chcieliście chłopca.
            Ja idę w środę do lekarza. Też bym chciała, żeby mi płeć potwierdziła.





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              ooojjjjj cosik cichutko


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Ja się melduję, byłam poza domem cały dzionek bo małżyk znowu w szkole od 8 to nie chciało mi się samej w chałupce siedzieć, poszłam do rodziców na obiadek
                co do meszek to mam teraz całe plecy czerwone aż takie wielkie czerwone koła mi się robią buuuu a swędzi to okropnie! już wolę jak komary gryzą
                marlenko a ty szpilki założyłaś oj oj ja to nie dałabym rady w szpilach!
                podolec to faktycznie jak się okularki popsuły to trza nowe sprawić

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Hej dziewczynki i w poniedziałek (których nie lubię) się melduję.
                  U nas pada i chłodniej jest, mam zamiar zaraz wyrwać się z pracy i pójść na badanie glukozy.
                  Meszkowe bąble dalej swędzą okropnie, jakbym badanie miala (wynik) dziś to bym poszła do gina od razu...
                  Last edited by beau; 14-06-2010, 09:08.

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Hej i ja też się melduje, niedługo trzeba iść do pracy.. ale już odliczam dni do końca
                    Aduś ide w piątek do mojego ginka i ona da mi skierowanie na echo serca i na pewno pójde.Co do dziewczynki to ja się ciesze dla Karolci to super że będzie miała siostrzyczke, no i dużo mam ubranek po niej więc to tez na plus, ale mój m wcześniej chciał chłopca jak nie wiedział co będzie jak to facet... ale teraz też się cieszy Ada daj znać jak będziesz po wizycie, wydaje mi się że u Ciebie też ma być dziewczynka tak?
                    Beau ja już jestem po glukozie i myslałam że tego nie przełkne takie to niedobre, ale najważniejsze że badanie wyszło ok.


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Witam was kochane mamusie....u nas też chłodniej....ale ja już sie nie wysypiam-wszystko mnie boli i śpię cały czas na lewym boku bo inaczej się nie da....
                      Dziś ma być wózio....sama ciekawa jestem czy dziś będzie i jak wygląda-bo zdjęcia to zdjęcia....
                      No jeszcze trochę trzeba zakupić....ale ciuszki mam już poprane i poprasowane!
                      Pościel też i kocyki poprałam....
                      Mój dziś idzie na oddanie krwi(honorowy dawca krwi)....i ma wolne od pracy....

                      Moje największe szczęście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Trzymam kciuki za każdą was...i wiernie wam kibicuję w wyprawach do lekarza....
                        Ja echo serduszka małego też miałam i myślę,że te badanie jest b.ważne....bo wykrywa jakiekolwiek wady serca....mój jest zdrów ale jak szłam na to badanie to bałam się....to normalny objaw....Ale dobrze zrobić to badanie....
                        Trzymam kciuki za te które idą na to badanie....

                        Moje największe szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          gizelko w końcu wpadłaś do nas jupi!!!
                          gizelko bo ja tu czekam aż napiszesz czy twój brzusio się powiększył
                          co do wózeczka to nie wiedziałam że kupiłas coś to z allegro?
                          jestem w przerwie na nastepne badanie krwi, fuj jakie to coś do wypicia paskudne a ja chciałam jeszcze duszkiem a ona że wolno mam pić bleee,
                          za niecałą godzinkę pojadę znowu pobrac krew- dziś mi krew pobierała wyjątkowo długo i nie w zgięciu i bolało i mówi że jakaś słabiutka żyła bo słabo leciało, no 1wszy raz tak mi ledwo leciało buuu i siniol będzie murowane!
                          pozdrawiam was dziewczynki

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                            Hej i ja też się melduje, niedługo trzeba iść do pracy.. ale już odliczam dni do końca
                            Aduś ide w piątek do mojego ginka i ona da mi skierowanie na echo serca i na pewno pójde.Co do dziewczynki to ja się ciesze dla Karolci to super że będzie miała siostrzyczke, no i dużo mam ubranek po niej więc to tez na plus, ale mój m wcześniej chciał chłopca jak nie wiedział co będzie jak to facet... ale teraz też się cieszy Ada daj znać jak będziesz po wizycie, wydaje mi się że u Ciebie też ma być dziewczynka tak?
                            Beau ja już jestem po glukozie i myslałam że tego nie przełkne takie to niedobre, ale najważniejsze że badanie wyszło ok.
                            oj agatko dużo pracowania ci nie zostało tak ten czas leci już polowa czerwca a dopiero początek maja był!

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                              gizelko w końcu wpadłaś do nas jupi!!!
                              gizelko bo ja tu czekam aż napiszesz czy twój brzusio się powiększył
                              co do wózeczka to nie wiedziałam że kupiłas coś to z allegro?
                              jestem w przerwie na nastepne badanie krwi, fuj jakie to coś do wypicia paskudne a ja chciałam jeszcze duszkiem a ona że wolno mam pić bleee,
                              za niecałą godzinkę pojadę znowu pobrac krew- dziś mi krew pobierała wyjątkowo długo i nie w zgięciu i bolało i mówi że jakaś słabiutka żyła bo słabo leciało, no 1wszy raz tak mi ledwo leciało buuu i siniol będzie murowane!
                              pozdrawiam was dziewczynki
                              Ile to matka nie wycierpi dla swojego maleństwa .

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                beau Przypomnisz mi proszę ile masz lat? Czy to Twoje pierwsze maleństwo i czy będziesz mamą chłopca czy dziewczynki?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X