Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
    Właśnie zmierzyłam mój brzunio - 99cm.. Dzis tak parno, ze nic mi sie nie chce...
    Pozdrawiam mamunie!
    oj to mój brzucholek ogromny

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      witajcie dziewczynki...i wszystkiego naj dla synusia....Ja dzisiaj byłam w Zielonej Górze M zawieść na firme i znowu 3 tyg bedziemy z synusiem sami później byłam na zakupkach a teraz mam akcje basen.....kupiłam taki duży że teraz nie mam zbytnio skąd wody do niego nalać bo szlauf za krótki....ide dalej myśleć, żeby mnie jeszcze nie czekała wycieczka do castoramy Pozdrowionka


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Poczekaj aż deszcz na pada,deszczówka niby miękka.Dzięki za zyczonka.Dzis mąż wraca ok22-23

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
          Poczekaj aż deszcz na pada,deszczówka niby miękka.Dzięki za zyczonka.Dzis mąż wraca ok22-23
          no właśnie dobry pomysł podolec, u nas 2 godziny temu lało jak z cebra!!! na pewno marleny basen by napełniło
          podolec a co męża w pracy tak długo trzymają?

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Kochana on sam pracuje u siebie na czarno i o której chce o tej kończy.Jeszcze jest w Wawie,pewnie na 2 nie wróci do domu-bu

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              deszczówka mi juz nie potrzebna bo basenik własnie skończył sie napełniać ...na wode nie wyrobie bo mieści 4 tyś litrów


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                Kochana on sam pracuje u siebie na czarno i o której chce o tej kończy.Jeszcze jest w Wawie,pewnie na 2 nie wróci do domu-bu
                buuu bidulko też nie lubie jak mój mąż późno wraca

                marlena zaproś nas na kąpielisko fajnie się ochłodzić w te upały, ja wczoraj w dżinsach byłam i się ugotowałam dziś wbiłam się w rybaczki uff uff

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Oj tak wrócił ok24 lub ciut póżniej nie sprawdzałam godziny ale się przebudziłam bo mały długo nie spał do ok23,bo wcześniej spał

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Beau dziękuję za troskę Na szczęście zjadłam coś bardzo lekkiego i mi przeszło po godzinie. Później już było ok.
                    Widzę, że brzuszki Wam szybko rosną. Mój nie wiele urósł od ostatniego mierzenia. Teraz ma 93 cm.





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      podolec wczoraj powiedziałam mojemu mężowi o tym spaniu na lewym boczku i on stwierdzil że i tak jak mnie widzi to ja na lewym boczku śpie
                      a Twój mąż to rano wcześnie wychodzi do pracy?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Agatko i jak wczorajsze usg?





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                          Beau dziękuję za troskę Na szczęście zjadłam coś bardzo lekkiego i mi przeszło po godzinie. Później już było ok.
                          Widzę, że brzuszki Wam szybko rosną. Mój nie wiele urósł od ostatniego mierzenia. Teraz ma 93 cm.


                          hehe to ja już mam giganta czekam aż gizelka zajrzy i powie czy jej brzusio się zwiększył!

                          agatko no właśnie jak tam badanie? czekamy niecierpliwie na info!

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Czesc mamunie, spanie na lewym boku z prawa noga zgieta do gory - to moja ulubiona pozycja śpiąca od zawsze czyli jest ok. Jak leze na prawym to mala i tak powoduje, ze sie obracam na lewy - ostatnio miala glowke po prawej - boksuje wtedy i domaga sie wiecej miejsca

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Ja w brzuszku dalej mam 106cm.Mąż przeważnie o 7rano wyjeżdża do pracy,dzis pojechał o 8.Idę na podwórko mały trochę polata

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                witajcie dziewczynki....widzę, że podług mojego to brzuszki macie duże bo mój ma zaledwie 91 cm....moje dziecko nie chciało iść dzisiaj do przedszkola i w sumie od 10 pluska się w basenie....miłego po południa w ten upalny dzionek


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X