Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Agatko u mnie nic nowego. Niestety nie mam żadnych atrakcji, strasznie się nudzę Za to maleństwo ostatnio jest bardzo aktywne, chyba chce mnie rozweselić Za dwa tygodnie do lekarza idę i mam nadzieję, że będę mogła już wstać z łóżka.
    Życzę wszystkim udanego weekendu!





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Cześć dziewuszki!
      Cały dzionek praktycznie poza domem więc nie zaglądałam wcześniej do Was...
      gizelko super że jesteś z nami teskniłybyśmy jakbyś sobie od nas poszła!
      agatko zazdroszczę ładnej pogody u nas kolejny BURY dzień! od tygodnia nie widziałam słońca ale oglądałam pogodę to w niedzielę i poniedziałek mają być tropiki! 28 stopni i fajnie troszkę posiedzę na tarasie ale oczywiście z umiarem,
      podolec jak zwykle dobre obiadki gotuje ja dziś byłam na obiedzie u rodziców...
      dziewczyny mój mały też pobrykuje nieźle, po obiadku zrobił sobie trochę przerwy-siestował

      aaa i również witam edzię

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Cześć mamunie! Witam Edzię!

        U mnie dzis przepiekna pogoda byla przez caly dzien! Bylam z moim, w nowym mieszkaniu - nareszcie udalo nam sie kupic cos swojego! Remont juz mam zaplanowany, czekam tylko na uruchomienie kredytu i do dziela!!!

        Calusy dla Was!

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          annamaja a mieszkanko z odzysku czy nowe deweloperskie? kiedy chcecie się wprowdzić??

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            mieszkanie z drugiej ręki, ale w nowym bloku takze fajnie. mysle, ze remont potrwa max. 2 miesiace i przeprowadzka! Mala bedzie juz na swoim znaczy

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              annamaja gratuluję mieszkanka...cieszę się razem z tobą....!!!!!!!!!

              Moje największe szczęście

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
                annamaja gratuluję mieszkanka...cieszę się razem z tobą....!!!!!!!!!
                Dzięki! Mogę wić swoje gniazdko

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  To super że macie swoje mieszkanko.
                  Nie dawno wstałam,nic mi się nie chce

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Co tu pustki?Pomału zmieniam podpis

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Annamaja my właśnie też powoli zaczynamy remont. Na razie robimy tylko kuchnię i łazienkę, ale musimy się pospieszyć, bo w lipcu mamy się wprowadzić i dobrze by było jakby już było po remoncie. W każdym razie gratuluję mieszkanka





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Też się opalacie że was nie ma?Pustki tu.Przyjechała nasza "kochana"sąsiadka

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Zaniedbałam Was dziś wybaczcie, ale w związku z tym że miałam wolny od pracy dzionek to jeździłam po mieście to do krawcowej pomknęłam bo portki ciążowe lniane sobie kupiłam ale za długie i zaniosłam do obcięcia i tuniczke na alegro taką dość fajną ale za szeroka się okazała to też zaniosłam i portki jeansowe moje zaczęły sie przecierać wew ud to zaniosłam żeby mi jakoś naprawiły bo nowych to już nie chcę kupować szkoda kasy!
                          a potem mame woziłam po mieście bo buty jakieś chciała i teraz jestem padnięta tyle się nałaziłam ale za to wiecie nie boli mnie dziś kręgosłup! bo tak po pracy boli często!
                          annamaja ada to super że mieszkanka wam się remontować będą!
                          podolec opalałam się dziś ciutkę ale długo na słonku siedzieć nie chciałam żeby się nie przegrzać, ale cieszę się ze słonko świeci!

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Hej u nas dziś piekny soneczny dzień

                            Byliśmy dziś w sklepach i zamówilismy łóżeczko i komode safari
                            I całą posciel safari i materac tez od razu kupimy

                            I wózek z adbora gondole, spacerówke i fotelik

                            Wózek będzie we wtorek a łóżeczko i komoda albo w piątek albo w poniedziałek za tydzień

                            Strasznie się ciesze że te wieksze rzeczy będą juz kupione
                            Czekamy na Ciebie maleństwo



                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              WOW Kasiuuu zaszaleliście; super że wybrałaś już wszystko ja jeszcze wózków nie oglądałam
                              jaki kolor wózeczka zamówiłaś?

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Wybralismy oliwkowo-szary

                                Czekamy na Ciebie maleństwo



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X