Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Agatko dziękuję bardzo za życzenia A robaczki fajne, bo sama bym sobie obejrzała?





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Tez bym chciała miec wstręt do jedzenia po porodzie,ja nie karmiłam piersią to nie bardzo schudłam w pierwszej ciąży,po drugiej było epiej trzy tygodnie po porodzie ważyłam 57kilo a do porodu miałam ok69

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Napisane przez beau Pokaż wiadomość
        marlenko a jaki pas wybrałaś? ile go nosiłaś? i jak szybko po porodzie go zalożyłaś?
        pas miałam podobny do tego http://www.allegro.pl/item1047372654...o_ciazy_m.html
        założyłam go kilka dni po porodzie a nie pamiętam ile go nosiłam ale będzie gdzieś 1,5 miesiąca albo i dłużej
        Dodaje zdjęcia porównawcze teraźniejsze w 5 miesiącu i te kolorowe w 8 miesiącu gdzie ważyłam 80 kg (tylko nie wiem gdzie)
        Attached Files


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          xagusiaxpl cieszę się że z maluszkiem wszystko dobrze

          dziewczyny ja już bym się chętnie poodchudzała bo źle mi z tymi grubymi nogami jak łaże w gatkach to mi się uda ocierają a to wkurzające szpara pomiedzy nogami znikneła!! no ale wiadomo dzidzia w brzuszku to nie można!

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
            pas miałam podobny do tego http://www.allegro.pl/item1047372654...o_ciazy_m.html
            założyłam go kilka dni po porodzie a nie pamiętam ile go nosiłam ale będzie gdzieś 1,5 miesiąca albo i dłużej
            Dodaje zdjęcia porównawcze teraźniejsze w 5 miesiącu i te kolorowe w 8 miesiącu gdzie ważyłam 80 kg (tylko nie wiem gdzie)
            marlenko faktycznie nie wyglada jakyś tyle ważyla a powiedz mi ile ty masz wzrostu?

            zamierzam się w pas poporodowy zaopatrzyć!

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Napisane przez beau Pokaż wiadomość
              marlenko faktycznie nie wyglada jakyś tyle ważyla a powiedz mi ile ty masz wzrostu?

              zamierzam się w pas poporodowy zaopatrzyć!
              ja mam 173 cm wzrostu


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                no to ci się jakoś rozłożyło bo naprawdę nie widać że 80 kg masz na tamtym zdjęciu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  ada84 - 100 lat!
                  marlenabog - super wyglądałaś i teraz też!
                  A co u Gizelki, że musiała prosić o przeklejenie naszych dat urodzin? Co się stało? Podolec, wiesz coś?

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Xagusia super że twój syneczek dobrze się rozwija, ja ide na usg w przyszłą środe.
                    Nie kupowałam pasa po pierwszej ciąży, ale teraz tez się zaopatrze, bo jednak brzuszek zostaje i fajnie byłoby zrzucić


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      czesc brzuszki pogoda do du......... ja narazie 10 kilo niecale przytylam a ;przed 47 wazilam heheh w 1 ciazy 16.5 przytylam a w 2 - az 25 kilo ale po pol roku od porodu wszystko spadklo ja nie mam tendencjii do kilogramow

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Wiem ale nie będę pisać bo będzie na mnie.
                        Jak ty ważyłaś 80kilo to ja Al Capone
                        A pas chyba też kupię tylko nie wiem jaki

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Dziewczyny nude dziś mam w pracy znowu odliczam do 15-stej ale w piątek mam wolne! ojej! ojej! niemozliwe normalnie tylko żeby chociaż pogoda się poprawiła bo co tu w taką paskudną pogodę robić?

                          Co do pasa poporodowego to czytałam gdzieś że polecały dziewczyny i położne marki Pani Teresa właśnie taki link z allegro dała marlenka,
                          a moja bratowa kupiła pas ale nie używała bo po cesarce najnormalniej nie dała rady nosić

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Marlena ja też uważam, że masz świetną figurę i nie wiem gdzie się rozłożyło te 80 kg.
                            Annamaja dziękuję
                            Xagusia dobrze, że z dzieckiem wszystko ok. A masz może zdjęcie maluszka?
                            Mam nadzieję, że z Gizelką i jej maleństwem wszystko ok i że nic poważnego się nie stało. Gizelko nie wiem co się stało, ale jesteśmy z Tobą!





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              u mnie wyszło słoneczko i zaczyna sie robić ciepełko zaraz ide po synusia do przedszkola i wybieramy sie na rowerek


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
                                u mnie wyszło słoneczko i zaczyna sie robić ciepełko zaraz ide po synusia do przedszkola i wybieramy sie na rowerek
                                U mnie (Dolny Śląsk) leje buuuu, a na rowerku sama mam ochote pojezdzic ale nie bardzo z takim brzuszkiem wsiadlam ostatnio zrobilam 2 kółka ale niepewnie się czuje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X