Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Beau dzieki za troskę, u mnie ok, ja na szczęście nie mieszkam na tym osiedlu. Dziś slonko na szczescie i cieplo, ale na jutro zapowiadaja deszcze, syt. na osiedlu sie pogorszyla bo w nocy przerwalo drugi wal i podtopilo inne bloki tez, w pore opanowali sytacje i udalo sie zatamowac wode, miejmy nadzieje ze sytuacja sie juz nie pogorszy, pozdrawiam


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Carin rozumiem Cię doskonale. My też nie mamy rozwiązanej sprawy mieszkaniowej. Na razie wynajmujemy, ale może przeniesiemy się do mieszkania mojego taty. No i oczywiście też wymagany jest remont. A w wynjamowanym mieszkaniu niestety ciężko z kasą





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        i znow ladnie na dworze udanej niedzieli

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          witam Was dziewczynki.....w końcu słoneczko swieci za oknem ale znowu od jutra ma być zimno brrrr....juz mam dosyć takiej pogody. Od wczoraj jestem u rodziców na wsi wiec moje dziecko od rana do wieczora na dworze i dzisiaj może ze 2 razy go widziałam jak przyleciał do domu coś zjeść ale wszystko co dobre szybko sie kończy i czas wracac do siebie, bo jutro Dominik do przedszkola idzie a ja jedę badania zrobić już mnie mdli na myśl, że bedę musiała tę wstretną glukozę wypić . Pozdrowionka i miłego wieczorku życzę


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Witam was kochane mamuśki....
            A ja juz w łóżeczku i jakoś mi smutno...tak szybko łapię doła...ale na myśl o moim synku łzy radości się pojawiają....a jak mnie jeszcze kopnie to dodają mi siły te kopniaczki....
            Dobrego wieczorku moje kochane....

            Moje największe szczęście

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              U nas ładnie cały dzień i gorąco.Jutro ma niby padać.Moj też by do nocy latał po podwórku

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Cześć dziewczynki,
                Weeekend miałam udany, pogoda super,mała szalała na pikniku a potem wieczorem padła, byłam też oglądać wózki i mam dwa upatrzane ale kupować będe sierpień/wrzesień żeby gwarancja była na dłużej

                Kochane w piątek złapał mnie skórcz łydki, okropnie bolało, maż mi rozmasował ale do dziś jak chodze boli mnie noga.Miałyście takie skórcze? Może powinnam łykać żelazo?Biore witaminany ale pewnie mało tam jest żelaza.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Agatakul to brak magnezu nie żelaza,w pierwszej ciąży brałam magnez z potasem a teraz magnez z wit.B6,zadzwoń do lekarza i spytaj jaki kupić ja tak zrobiłam,brałam FILOMAG B6

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Podolec dzięki tak zrobie


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Dzień dobry mamusiom!
                      Miałam wczoraj zajrzeć ale jakoś tak późno od teściowej wróciliśmy i nie chciało mi się już kompa włączać kregosłup mnie już bolał po całym dzionku, a moja teściowa poleciała do szwagra do Anglii dziś z rana na 2 tyg. więc poszliśmy tak z okazji Dnia Matki na kawusie i deserek bo jej nie będzie.
                      Ada Carin witajcie w klubie też mieszkam na wynajętym i ciężko wtedy coś odłożyć niestety...my z mężem mamy takie malusie mieszkanko i chcemy jakieś większe bo jak dzidziuś będzie to się tu nie pomieścimy nie ma szans! Ja już wynoszę co nieco do mamy bo nie mieszczę się w tej klitce (uwaga metraż 26 m2)- a wózka na pewno nie będzie gdzie zmieścic a łóżeczko to chyba jak wyniesiemy komode!!! Myśleliśmy z mężem że tu tak długo nie pomieszkamy bo mam dom po dziadkach który chcemy remontować, ale nam się to przedłużyło bo dom został uznany za zabytek i nie zaakceptowano nam projektu i rok straciliśmy przez te urzędowe procedury!!
                      Co do pogody to u mnie w kratke w sobote było cudnie TROPIKI dosłownie nawet trochę buzię opaliłam za to niedziela niby słonko było i 21 stopni ale wiatr taki chłodny że w swetrze było chłodno! a dziś znowu niemrawo-teraz leje i grzmi wcześniej słonko było ale chowało się za chmurki ehhh też mam dosyć takiej pogody dołująca jest!
                      Dotka a ja to tak bardzo daleko od Ciebie nie mieszkam (Lubin) zresztą moi teście są Wrocławiakami i babcie mojego męża we Wrocławiu mieszkaja więc śledzimy wiadomości i patrzymy jak tam we Wrocławiu sprawy się mają
                      Agatko też mnie czasem surcze łapią czytałam że w ciązy nawet częściej łapią...
                      Gizelko głowa do góry jesteśmy z Tobą!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Hej witam mamuśki...Dziś dostałam troszkę ciuszków dla małego...na razie są w kartoniku i powoli trza się przygotowywać....
                        dziś byłam w biedronce i kupiłam proszek Lowella-1.9kg i płyn do płukania Lowella -wszystko było w promocji-były też pieluszki Huggies ale od 5kg wzwyż a szkoda... bo są po 19,90...no ale to nic teraz będę polować na inne promocje...Jeszcze tyle trzeba kupić....
                        i na dodatek pokłóciłam się z moim-bbuuuu

                        Moje największe szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Hej Gizelko a ja byłam dziś w Biedronce i faktycznie widziałam że dla dzieci jakiś towar był ale nie zaglądałam tam bo widziałam słoiczków pełno a to zbędnea co do proszku to bym nie wpadła żeby kupic
                          dziś dowiedziałam się że moja koleżanka urodziła i tak mi się zachciało eż już być po ale to już niedługo czas zleci...a Gizelko co za ciuszki dostałaś? lubię oglądać takie malusie ciuszki
                          a co do m to nie ma tego złego...fajnie jest się godzić

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                            Cześć dziewczynki,
                            Weeekend miałam udany, pogoda super,mała szalała na pikniku a potem wieczorem padła, byłam też oglądać wózki i mam dwa upatrzane ale kupować będe sierpień/wrzesień żeby gwarancja była na dłużej

                            Kochane w piątek złapał mnie skórcz łydki, okropnie bolało, maż mi rozmasował ale do dziś jak chodze boli mnie noga.Miałyście takie skórcze? Może powinnam łykać żelazo?Biore witaminany ale pewnie mało tam jest żelaza.
                            Agatko co to za wózeczki Ci się spodobały? pamiętasz modele?

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Jutro wkleję fotki

                              Moje największe szczęście

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
                                Jutro wkleję fotki
                                to czekam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X