Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
    Carin jak miło cie usłyszeć....dobrze,że jesteś.....
    Dziękuję . Ostatnio jakoś nie mam weny na pisanie i kiepski humor. Musieliśmy odłożyć plany o kolejnym dziecku... A co u Ciebie? Jak się czujesz w tym wyjątkowym stanie?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Napisane przez xagusiaxpl Pokaż wiadomość
      Ada teraz odpoczywaj i badz dobrej mysli. Musisz myslec o malenstwu i dla niego lezec i nic nie roic. Wiesz to tez ma swoje plusy. Odpocznie za wszystkie czasy. #mam kciuki oby wszystko bylo dobrze.
      Beau naprawde duza Twoja dzidzia. Super ze wszystko dobrze sie u Ciebie uklada i jest oki.
      marzena2401 wiesz ja tez wlasnie od kilku dni mam straszna zgage. Nie moge sobie z nia poradzic. Ostatni raz mialam taka jak bylam w pierwszej ciazy i nigdy wczesniej i pozniej jej nie mialam. Tyle ze w pierwszej ciazy mialam pod koniec a tu juz teraz. Nie wiem jak sobie z nia poradzic.
      A moze ktoras z dziewczyn ma jakies pomysly sprawdzone albo leki jakie mozna przyjmowac?
      U mnie dzis zapowiada sie jak na razie pogodnie co prawda slonak anie widac ale nie leje i tak jakby cieplej.
      Lece ugotowac obiadek i biore sie za nauke bo dzis chche zaliczyc jeden przedmiot. Pozdrawiam dziewczynki
      Dziewczynki ja w ciąży miałam straszną zgagę! Wiecie co pomaga? Zjedzenie suchara, albo nawet kilku. Super wchłaniają nadmiar kwasu żołądkowego!
      Pomagało mi również wypicie szklanki ciepłego półtłustego (ważne by miało 1,5-2%) mleka i jedzenie migdałów (bez skórki), ważne by jeść mniej ale często i nie ostro
      , ja po pizzy umierałam całą noc...
      A gdy nic nie pomaga gin Wam może coś przepisać, oczywiście bezpiecznego dla dzidzi .

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Cześć dziewczynki,
        Aduś kochana nie martw się, troche poleżysz, pobierzesz leki a może te skórcze się skończą i będziesz mogła wstac co?, trzymam kciuki.
        Beau super że z maluszkiem wszystko ok.Ja tez mam zrobić glukoze, dostałam skierowanie.Gzielko czekamy teraz na wieści od Ciebie.
        Marzenka a w jakim wieku masz dzieciaczki?
        Co do zgagi to ja mam co jakis czas ale zazwyczaj szybko przechodzi.
        Zabieram się w końcu do pracy...pa


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          cześć wszystkim mamusiom ale sie rozpisałyście
          właśnie tak zaczełam Wasze posty przeglądać i faktycznie ta moja dzidzia to jakaś duża, no może dlatego że tatuś wysoki 186 cm a urodził się 4400kg a ja 172 cm więc też nie mała chociaż urodziłam się taka w normie 3600 czy jakoś tak..
          aduś ja też trzymam kciuki za ciebie i współczuje ze leżeć musisz ale tak jak mówią dziewczyny dzidzius najważniejszy!
          ja na razie zgagi nie mam, ale juz sobie notuje w myślach informacje od carin co pomaga
          agusiu powodzenia z zaliczeniem!
          gizelko i ja czekam na relacje z Twojej wizyty

          dziewczyny u mnie zaświecilo słonko!!!

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Witam mamusie...ja już po wizycie i jestem mega szczęśliwa....Synek rośnie waży już 695g...i jest ułożony pośladkowo.....Na Poznań jadę jeszcze raz i koniec,udało mi sie załatwić,że bedę miała diabetologa w Żarach-by sprawdzał cukry...a rodzić będę u siebie w Żarach albo w Zielonej-Górze na patologii....i na 100% będę miała cesarkę 37-38tc. W tej chwili TP mam na 3 września...ale jak mam rodzić wcześniej to nie będzie wrzesień....Następna wizyta 25 czerwca i nagra mi płytkę i dziś widziałam Michałka w D4 i jestem przeszczęśliwa.....Teraz wiem od czego krocze mnie boli od tego,że jest posladkowo ułożony i po prostu sobie skacze po nim....jest bardzo ruchliwy...No i dzięki diecie mój synek nie jest ani chudy ani gruby....

            Moje największe szczęście

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Oczywiście dzidziuś najważniejszy, więc trzeba się pomęczyć z tym leżeniem.
              Gizelko cieszę się, że synek rośnie no i że będziesz rodzić u siebie tak jak chciałaś.





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Gzielko ja tez się ciesze że z Twoim synkiem wszystko ok i ładnie już waży
                Ada dzidziuś najważniejszy, miłego leżenia!
                A ja siedzie w pracy ale jakoś zabrało mi się na spanie...i najchetniej tez bym sie położyła


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                  Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Oczywiście dzidziuś najważniejszy, więc trzeba się pomęczyć z tym leżeniem.
                  Gizelko cieszę się, że synek rośnie no i że będziesz rodzić u siebie tak jak chciałaś.
                  Ja też musiałam leżeć podczas ciąży, wiem co to znaczy. Polecam książki "Emma pragnie dziecka" i jej kontynuacje "Droga po dziecko" oraz "Notatki przyszłej matki i kontynuacje "Opowieści z kołyski" Super książki!!

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    carin a wiesz może czy te książki są dostępne jako e-booki? chetnie bym poczytała
                    gizelko cieszę się że z dzidziusiem wszystko dobrze no i że w Poznaniu nie będziesz musiała rodzić tylko bliżej domku a dzidziuś mój do wczoraj przodował z wagą heh

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                      carin a wiesz może czy te książki są dostępne jako e-booki? chetnie bym poczytała
                      gizelko cieszę się że z dzidziusiem wszystko dobrze no i że w Poznaniu nie będziesz musiała rodzić tylko bliżej domku a dzidziuś mój do wczoraj przodował z wagą heh
                      Raczej niee.. Ale te książki są stosunkowo tanie .
                      http://www.allegro.pl/item1047983577...e_dziecka.html
                      http://www.allegro.pl/item1018787255..._aut_s_mo.html
                      Notatki przyszej matki sa w tesco za 10zł a opowiesi z kolyski kupilam za 12,90 w promocji.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        faktycznie nie są drogie, spodziewałam się co najmniej 30 zł a tu niespodzianka
                        dzięki carin

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Czesc wszystkim
                          Dziewczynki u mnie stal sie cud zaswiecilo slonko i dzis nawet nie jest tak zmino.
                          Moja mala wczoraj dostala antybiotyk ma zapalenie oskrzeli, ale mam nadzije ze jej szybko przejdzie. Dzissiejsza noc byla ciezka ale mysle ze teraz bedzie z gorki. Buzka
                          A wczoraj zaliczylam przedmiot ufff z glowy juz to mam

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            hej dziewczynki u mnie słonka dziś NIE MA za to jest mżawka
                            agusiu gratuluje zaliczonego przedmiotu no i rzymam kciuki żeby antybiotyk malutkiej szybciutko pomógł!
                            dobrze że dziś piateczek i jutro weekend!
                            pozdrawiam serdecznie!

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Carin dzięki za polecane książki. Teraz wszystkie przydadzą się wszystkie polecane tytuły





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Cześć dziewczyny,
                                A u mnie dziś piękna pogoda, słońce
                                Agusia życze małej zdrówka!
                                Jutro wybieramy się do sklepu z wózkami, zobacze czy mi się coś spodoba,a w niedziele jade na piknik za miasto z okazji dnia dziecka więc weekend zapowiada się bardzo fajnie Miłego piatku pa


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X