Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Cześć
    A ja po usg,maleństwo waży 340g i chyba będzie dziewczynka..., lekarz powiedział że nie widzi " siusiaka" ale dziecko ogólnie się zle ułozyło, prawie nic nie było widać.Niby wszystko ok ale lekarz zauważył, plamke, zwapnienie na sercu. Mówił żeby się nie martwić , i przez to ułożenie nie za bardzo mógł obejrzeć to serce.Mam przyjść za 4 tyg.Troszke sie martwie ale mam nadzieje że to nic takiego.A jak u reszty?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      agatakul to sie nie przejmuj, jak lekarz mówi że jet ok! Radze Ci zebys dla pewnosci zrobila jednak polowkowe usg, z badaniem echa serca w kazdym razie..Ciekawe czy potwierdzi sie u Ciebie dziewczynka... u mnie juz drugi raz widzieliśmy wargunie, jak to moja ginka okresla wiec mysle ze juz na 99% córcia. Moja wazy 379, czyli podobnie jak Twoja.. Fajnie ze mlode rosna!

      beau nie wiem jak to jest z tym przybieraniem.. po prostu kazda z nas inaczej sie zmienia. ja narazie tylko 2 kg przybralam, ale pewnie za moment sie zdziwie, hehe...

      podolec cos nie ma czesci Twojego postu. mozesz napisac raz jeszcze?

      Sciski dla Was mamunie!

      Ps. nie wiem dlaczego zniknal moj jeden suwaczek...

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        tak jak nagle zniknal tak nagle sie pojawil moj suwaczek U mnie pogoda dżdżysta... brrr...

        Chociaz teraz widze ze znow mi uciekl ten pod misiem..

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Ja widzę cały swój post

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            To pewnie u mnie coś zjada...

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              A ja musze jeszcze czekać na wizyte bo dopiero na 18...
              Czekamy na Ciebie maleństwo



              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                witam was drogie mamunie....jestem tutaj nowa ale termin mam na wrzesnia......troszke sie obawaiam porodu bo pierwszy niezbyt dobrze wspominam mimo ze trwal tzlko 2.5 godz. Ja do ginka ide 17 maja i mam nadzieje ze bedzie widac cosik miedzy nozkami bo bardzo bzm chciala dziewczynke....Syneczka juz mam





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
                  witam was drogie mamunie....jestem tutaj nowa ale termin mam na wrzesnia......troszke sie obawaiam porodu bo pierwszy niezbyt dobrze wspominam mimo ze trwal tzlko 2.5 godz. Ja do ginka ide 17 maja i mam nadzieje ze bedzie widac cosik miedzy nozkami bo bardzo bzm chciala dziewczynke....Syneczka juz mam



                  Witam kolejną mamusię....rozgość się u nas.....my to takie proste mamusie a jakie szczęśliwe jesteśmy.....na pewno pokaże co ma między nóżkami chyba ,że będzie takie wstydliwe.....

                  Moje największe szczęście

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Agatko gratuluję drugiej córki A co do serduszka, to się na razie nie przejmuj. Zobaczysz na następnej wizycie okaże się, że wszystko jest ok. Trzeba być dobrej myśli.

                    Witam nową mamusię!





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                      Cześć
                      A ja po usg,maleństwo waży 340g i chyba będzie dziewczynka..., lekarz powiedział że nie widzi " siusiaka" ale dziecko ogólnie się zle ułozyło, prawie nic nie było widać.Niby wszystko ok ale lekarz zauważył, plamke, zwapnienie na sercu. Mówił żeby się nie martwić , i przez to ułożenie nie za bardzo mógł obejrzeć to serce.Mam przyjść za 4 tyg.Troszke sie martwie ale mam nadzieje że to nic takiego.A jak u reszty?
                      Agatko bedzie dobrze kochana!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Moje największe szczęście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        hehe mam nadzieje ze wstydliwe nie bedzie chociaz w pierwszej ciazy dopiero przy koncu pokazal siusiaka......ale z drugiej strony moze byc nawet 2 synus aby dzieciatko bylo tylko zdrowe....wszystko okaze sie 17 juz nie moge sie doczekac......moze bym wiedziala 10 ale szlam na wesele i wizyte musialam przelozyc bo jechalam az na slask (ja lubuskie) i bym nie zdązyla wrocic.....a Wy drogie mamcie trzymajcie sie cieplutko wszystko bedzie dobrze....





                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
                          hehe mam nadzieje ze wstydliwe nie bedzie chociaz w pierwszej ciazy dopiero przy koncu pokazal siusiaka......ale z drugiej strony moze byc nawet 2 synus aby dzieciatko bylo tylko zdrowe....wszystko okaze sie 17 juz nie moge sie doczekac......moze bym wiedziala 10 ale szlam na wesele i wizyte musialam przelozyc bo jechalam az na slask (ja lubuskie) i bym nie zdązyla wrocic.....a Wy drogie mamcie trzymajcie sie cieplutko wszystko bedzie dobrze....



                          Marlenka ja też jestem z lubuskiego

                          Moje największe szczęście

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Ja po wizycie okij,dzidzia zdrowa,rosnie waży 460gram.

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Hej u nas wszystko super maluszek zdrowo rośnie i lekarz mówił że o tydzień starszy więc ma termin na 27 września Serduszko ślicznie bije 174. Maluch źle się ułożył i lekarz nie robił 3D bo mówił że mało zobaczymy (plecki i tyłek) to nie chce naciągać i umówimy się za jakiś czas Ale i tak jestem spokojna lekarz dokładnie malucha obejrzał i powiedział że wszystko super Mamy nagranie z USG
                              Czekamy na Ciebie maleństwo



                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Witajcie mamuśki w piątkowy poranek.
                                Ja w końcu po usg. Wszystko z dzidziusiem w porządku, lekarz nie dopatrzył się żadnych nieprawidłowości. Waży już 649 g. Tylko ułożenie jest narazie pośladkowe, ale jeszcze trochę czasu ma żeby się obrócić - mam leżeć jak najczęściej na boku. No i ma być dziewczynka - więc prawdopodobnie będę miała parkę. Powiedział to dość pewnie, ale na 100 % to nigdy nie wiadomo.

                                Kassiaa cieszę się, że u ciebie też wszystko wyszło super. A lekarz widać uczciwy, że nie naciągnął was na to 3D skoro i tak mało byłoby widać.

                                Agatko, na pewno się okaże, że wszystko dobrze. Nie zamartwiaj się kochana. A ja trzymam kciuki. No i gratuluję dziewczynki.

                                Marlenabog witam serdecznie. No i życzę, żeby dzidziuś się dobrze pokazał 17 maja.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X