Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Wiem że to wygląda ohydnie ale lepiej działa niż gruszka,tym chociaż dziecka nie dziobniesz w nosku jak się kręci bo nie wchodzi całe do noska.
    No już jutro wizyta super,ja mam tylko usg przez brzuszek,dopochwowe u nas robią tylko na początku ciąży gdy jest mała ciąża

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      A u mnie to będzie 3 usg , pierwsze miałam dopochwowe a potem na brzuszku, super ze to juz jutro
      Wyszłam dziś z domu w samym spacerku, taka piękna pogoda
      Ja miałam i gruszke i fride i powiem Wam że nieważne czego uzywałam mała tego nie lubiła i strasznie krzyczała, teraz jest fajnie bo jak ma katar to sama dmucha w chusteczke


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        dziewczyny czy bola was już plecy? ja tak posiedze w pracy to mnie bolą jak dziś nie bedzie padac to pojde na spacer jakis moze troche sie rozruszam...eh

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          No troszke drogie to usg 3D no ale coz mnie bardzo kusi i chyba zrobie sobie takie. Tymbardziej ze przy pierwszej ciazy nie zrobilismy i teraz zalujemy

          U mnie dzis jest zimno i jakos pochmurnie. Za to wczoraj tak sie rozpogodzilo ze caly dzien na dworzu spedzilysmy az mala nie poszla w dzien spac za to wieczorem padla jak kawka
          Dzis chyba w domku powiedzimy, chyba ze tylko przed blok na plac pojdziemy
          Jesli chodzi o plecy to mnie owszem bola. Ale coz na to zrobic? Przy najblizszej wizycie dopytam ginka jak na to poradzic sobie

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Ja nigdy nie robiłam usg 3D ani innych cudów,szkoda nam kasy,starczy że za wizytę płacę już 90zł.U nas dziś znów ładna pogoda.Plecy mnie nie bola

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              No właśnie nie wiem dlaczego dopiero teraz mi robi to usg Nie chodze prywatnie tylko na kasę chorych, ale mimo wszystko teraz powinno być już chyba drugie. No trudno, czasu nie cofnę. Mam tylko nadzieję, że jutro wyjdzie wszystko o.k.

              Zmierzyłam brzuszek - 97 cm
              Tylko jak wczoraj na wagę stanęłam to się lekko przeraziłam +10kg! A jeszcze prawie cztery miesiące! Przy pierwszej ciąży do końca przytyłam 11 czy 12 kg.

              Plecy jak narazie mnie nie bolą, za to rano jak wstaję mam strasznie obolałe biodra.
              Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko.


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                ja place każdorazowo 100 zł za wizyte u gina...
                u nas nadal pogodnie ale zapowiadają deszcz późnym popołudniem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Ja chodzą do ginekologa na NFZ więc moge troche wydać na 3D i już nie moge się doczekać jutro wieczorem znów zobaczymy nasze maleństwo
                  Czekamy na Ciebie maleństwo



                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Napisane przez Kassiaa Pokaż wiadomość
                    Ja chodzą do ginekologa na NFZ więc moge troche wydać na 3D i już nie moge się doczekać jutro wieczorem znów zobaczymy nasze maleństwo
                    super czekamy na informacje
                    ja chodze prywatne bo to moja lekarka to pracuje w szpitalu i ma duże doswiadczenie była tez ordynatoremna ginekologii, a u nas z reguly ci z przychodni to tylko w gabinetach przyjmuja

                    agula
                    ja sie ostatnio nie wazyłam ale mam więcej kg niż Ty!
                    trochę boję się na wagę stanąć
                    Last edited by beau; 12-05-2010, 12:52.

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Ja chodzą do przychodni ordynata ginekologji ale akurat nie do niego ale on jest konsutantem
                      Czekamy na Ciebie maleństwo



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Ja chodzę prywatnie, place 100 pln. Zdjęć usg mam już 7sztuk! Cała galeria, hihi. Moja ginka jest b. cenioną lekarką i sympatyczną, pozytywną osobą. Kości jak na razie ucichły, ale miałam moment, że b. bolał mnie staw krzyżowo-biodrowy... Na wadze dopiero 2kg do przodu. Tylko czekam, kiedy się zdziwię
                        Zamówiłam ciuchy ciążowe, bo już spodni nie dopinam, ale chyba muszę wymienić jednak na rozmiar większe, bo teraz są super, ale myślę, że w biodrach mi jeszcze przybędzie i Bóg wie gdzie jeszcze... Niby nie trzeba kupować rozmiaru na zapas, ale jednak po przymiarce się z tą teorią nie zgodzę.
                        U mnie pogoda ok, mogłoby być więcej słońca, ale jest ciepło, więc to się liczy na plus! Pozdrawiam Was mamunie!!!

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Ja chodzę na kasę chorych. USG mam co wizytę, lekarka też mi się dobra trafiła
                          Plecy bolą mnie już od kilku tygodni. A co do kilogramów to na początku trochę schudłam, więc teraz wróciłam do swojej wagi.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Ja też schudłam 7 kilo a teraz przytyłam że 3 więc więc 4 na minusie
                            Czekamy na Ciebie maleństwo



                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              A ja nie pamiętam ile ważyłam jak zaszłam w ciąże.Ogólnie mi przybyło 20kilo od lata tamtegoDzis po południu lekarz

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                oj nie wiem dziewczyny jak wy to robicie ze nic nie przytylyscie ja kurka juz od prawie 3 miesiecy nie mieszcze sie w swoje ciuchy!!! nie schudłam na poczatku bo mimo że mialam okropne mdlosci nie wymiotowałam, nawet biegałam nad kibelek ale nie leciało no i do pracy brałam 4 kanapki!!!! i jadlam co 2 godziny bo inaczej się nie dało z tymi mdlościami ciagle byłam glodna a i pusty żołądek przy mdłościach to coś oropnego blee mój żołądek nie mogł być pusty!
                                no i teraz mam jakieś 14 kg wiecej
                                widziałam ostatnio dziewczyny z brzuszkami ciązowymi to z tyłu nic nie widać bylo że są w ciąży bo nogi i pupy dalej szczupłe miały a ja to przytyłam i w udach i biodrach ehhh
                                cóż jak to mojej mamy siostra powiedziała to u nas rodzinne...
                                ehh cóż jak już bedę mogła to sie troche poodchudzam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X