Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    dziewczyny czy któraś nie byłaby zainteresowana nową sukieneczką dla dzidzi?
    http://allegro.pl/item1018782222_pie...e_80_nowa.html

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      dzień dobry wszystkim ciążóweczkom wczoraj już nie zajrzałam na forum bo po prostu padłam! około 20.00 usnęło mi się i tylko przebudziłam się przed 23.00 ubrałam się w piżamkę umyłam i zaś do łózia a rano nie mogłam się z niego zwleci i tak
      w ogóle wczoraj w pracy miałam ochotę pokimać trochę powieki takie ciężkie miałam, a dzis na razie dobrze jest tylko słonko coś zaszło, oby nie na długo

      scaarlett sukienusia ładna ale u mnie będzie chłopczyk to niestety odpada....

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Ja poszłam spać ok23.Sukieneczka fajna ale ja wolę kolorowe.

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Witajcie, cześć Szin, fajnie że nas coraz więcej
          Ja z Karolinką nie miałam cukrzycy a teraz to jescze nie robiłam badania glukozy. A co tam słychać? Ja dziś w pracy juz nie mogę się doczekać weekendu.Dziewczynki a macie juz coś pokupowane dla swoich maleństw?. Ja się przyznam że jeszcze nie na razie ogladałam tylko wózki, a ciuszki to skompletuje jak już będe wiedziała czy chłopiec czy dziewczynka.Pozdrawiam pa


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Jestem juz kobietki w domku. Wrocilam od gin jest wszystko w pozadku i na 100% chlopczyk
            U nas pogoda rozna strzasznie wieje wiaterek. Siadam do ksiazek a tak mi sie nie chce. Milego dzionka

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
              Witajcie, cześć Szin, fajnie że nas coraz więcej
              Ja z Karolinką nie miałam cukrzycy a teraz to jescze nie robiłam badania glukozy. A co tam słychać? Ja dziś w pracy juz nie mogę się doczekać weekendu.Dziewczynki a macie juz coś pokupowane dla swoich maleństw?. Ja się przyznam że jeszcze nie na razie ogladałam tylko wózki, a ciuszki to skompletuje jak już będe wiedziała czy chłopiec czy dziewczynka.Pozdrawiam pa
              ja już mam sporo ciuszków byłam 2 razy na zakupach z mamą i ją napadło wszystko jej sie podobało nakupowałyśmy body śpiochów pajaców mam czapeczki rekawiczki niedrapki, kocyki 2, ręcznik z kapturkiem, sama też cos niecos pokupowalam na alegro mam pare dresikow, taki kombinezon-misia, jakies polarowe ogrodniczki, mam tez przewijak a i smoczki kupilam, za wozkiem tez sie rozgladałam ale nie wiem jaki wybrać. Bylam w hurtowni i większość wózków wydawala mi sie okropna bo ciężka masywna i nieporeczna ja chcialam taki wózio żeby mozna pobujać, a najbardziej podobaja mi się te wózki retro, ale na łeb nie upadłam żeby kupowac wózek za 4 tysiące! Ale powiem wam, że widzialam rok temu faceta bujal w galerii taki wozio ojej wszystcy sie ogladali i ja oczywiscie tez
              z Inglesiny taki bezowy komplet jak z wklejonego zdjęcia 5119 zł
              a Ten silver cross 7400!!!!!! Masakra!

              xagusia to super że z dzidziusiem wszystko dobrze i mówisz że będzie chłopczyk? a masz już jakieś imię? ja jeszcze nic nie wybralam
              Attached Files
              Last edited by beau; 28-04-2010, 14:02.

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Witam wszystkich!!
                Ja nareszcie w domku Widzę, że trochę się rozpisałyście przez te kilka dni. Muszę nadrobić zaległości Pozdrawiam wszystkie mamusie





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  beau tak z malym wszystko w poazdku. Jesli chodzi o ime to mysle o kacperku ale nie jestem pewna czy tak zostanie. Podoba misie tez Oliwier i Nikolas. Ale zobaczymy jak to bedzie.
                  Ja bede rodzic w Nowym Jorku tak jak moja piersza dziecinke. A wiecie tam lato jest bardzo gorace. No ale sa klimatyzatory zreszta ja bardzo lubie ciepelko.
                  Jesli chodzi o ubranka dla dzidziusia to musze przebrac co sie nada po Natusi, bo niektore miala uniwersalne. I podobno moja mama i tata juz oszaleli i wpadli w szal zakupow
                  Jesli chodzi o wozki to ja mialam pierwszy taki
                  http://allegro.pl/item1010467846_qui...zedaz_24h.html
                  ale go nie polecam, jest fajny na 3 kolkach, ale moim zdaniem nie na polskie chodniki.
                  Moja kolezanka natomiast kupila sobie taki
                  http://allegro.pl/item1011160043_bug..._giga_set.html i byla bardzo zadowolona. Po pierszym dziecku sprzedala ale jak sie okazalo ze spodziewa sie drugiego kupila taki sam. Moze i ja teraz skusze sie na taki? a jakie sie Wam podobaja?
                  beau a masz moze jakies juz przykladowe imiona co ci sie podobaja?

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    xagusiu właśnie nie wiem jakie to imię bo wiesz mam dużą rodzinę i większość takich co mi się podoba zajęte np. Bartek, Mateusz, Marcel, Oliwer, Tomasz Sebastian, Karol, Adam, Maksymilian chciałam Wiktorka ale mąż sie nie zgodził jemu podoba się Robert a mi źle się kojarzy bo znam niefajnego Roberta, potem wymysliliśmy Aleksander ale mamy długie nazwisko i nie wiem czy to dobry pomysł??? chyba wcześniej czy później nas oświeci a co do wózków to ten z quinny to w sobote rozmawiałam z koleżanką też taki model ma i też nie jest zadowolona

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      beau no u nas tez tak z tymi imionami ze wiekszosc to juz jest zajeta Na pocztaku tez myslalam o Wiktorku ale jakos nie ma fajnego krotkiego odpowiednika. Jak wymyslisz jakies fajnie imie to daj znac. Jesli chodzi o Aleksandra to mas zracje jesli macie dlugie nazwisko to dlugie imie odpada. Ja mialam panienskie dlugie i imie dali mi dlugie i mialam pretensje do rodzicow bo jak dzieci koczyly sie podpisywac to ja bylam w polowie hihihihi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Trzymajcie się mamuśki i już tęsknię za wami wszystkimi!!!!!!!!

                        Moje największe szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
                          Trzymajcie się mamuśki i już tęsknię za wami wszystkimi!!!!!!!!
                          Gizelko a co Ty taki NOCNY MAREK? po 2 godz posty piszesz ja się wtedy na drugi bok przekręcam!

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                            Witam wszystkich!!
                            Ja nareszcie w domku Widzę, że trochę się rozpisałyście przez te kilka dni. Muszę nadrobić zaległości Pozdrawiam wszystkie mamusie
                            cześć ada nadrabiaj zaleglości i dołącz do nas bo tu czasem pustawo...

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Nie Gizelka pojechała do szpitala dziś do Poznania,nie wie kiedy wróci.

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Hej dziewczynki,witam z rana
                                Co do imion dla chłopców to mi się podoba Mateusz , Michałek, Wiktorek.
                                Wózki fajne, szczególnie ten drugi ale troche drogi ja chce kupić ale max do 1800, wózek dla Karolci kupiłam a potem po 9 miesiącach sprzedałam i tak zamieniłam na lekką spacerówke.
                                Gizelko a jak ty się czujesz? Ada fajnie że jesteś z powrotem.
                                A ja się szykuje do wyjazdu, mam nadzieje że jednak pojade bo dzis Karolcia obudziła się z katarem oby tylko jej się nie rozwineło.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X