Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Witam mamuśki....Beau doczekasz się ruchów,ja też nie mam typowych ruchów tzn.kopniaczków,ale czuję jak sie rusza i próbuje kopać.....no i na dodatek nie jest tak codziennie....
    Nie mam coś weny do pisania bo znów mi ciężko-szybko łapię doła

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Gizelko nie doluj się glowa do góry! A czy te doly związane z mieszkankiem? Bo przyznam się, że jeszcze od deski do deski wątku nie doczytałam ale coś tam o Twoich zmartwieniach mieszkaniowych mi w glowie zostało, bo wiesz ja z mężem wynajmujemy kawalerkę chociaż jest mniejsza od tego Twojego mieszkanka o ile dobrze kojarze i powiem Ci że łazienkę mamy taka "przepastną" i kibelek umiejscowiony w taki sposób między wanna a ścianą, że jak ktoś ma troszkę ciałka to ma problem z usadowieniem sie na ów kibelku śmiechy śmiechami ale ja nie wiem jak w 8 czy 9 miesiącu ciązy ja tam usiąde hihi!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Napisane przez beau Pokaż wiadomość
        Gizelko nie doluj się glowa do góry! A czy te doly związane z mieszkankiem? Bo przyznam się, że jeszcze od deski do deski wątku nie doczytałam ale coś tam o Twoich zmartwieniach mieszkaniowych mi w glowie zostało, bo wiesz ja z mężem wynajmujemy kawalerkę chociaż jest mniejsza od tego Twojego mieszkanka o ile dobrze kojarze i powiem Ci że łazienkę mamy taka "przepastną" i kibelek umiejscowiony w taki sposób między wanna a ścianą, że jak ktoś ma troszkę ciałka to ma problem z usadowieniem sie na ów kibelku śmiechy śmiechami ale ja nie wiem jak w 8 czy 9 miesiącu ciązy ja tam usiąde hihi!
        Beau kochana ja się nie przejmuję mieszkaniem,bo zostajemy na swoim....bo mamy te swoje 37m....
        W skrócie-u mnie tylko mąż pracuje,ja bez żadnych dodatkowych pieniędzy....po prostu na nic mnie nie stać,ale dzidzia ma już ziemskich aniołów....martwię się jak każda kobieta....matka i żona....a jeszcze dobija mnie ta pogoda....

        Moje największe szczęście

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/11032

          dziewczyny jak macie chwile to proszę o głosy, najlepiej jak zarejestrujecie się na stronce -wtedy 1głos=3pkt. tylko nie wklejajcie tam linkó z innych stron. piszcie na priva to chętnie odwdzięczę się wam w innych konkursach i powodzenia zyczę




          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            puk puk jest tu ktoś?
            coś pustawo
            a ja wczoraj zalogowałam się napisałam calą "litanię" potem dałam zatwierdź odp a tu patrze a ja internetu nie mam ale byłam zła bo teksu nie skopiowałam! trochę nakrzyczalam na mojego męża bo on informatyk a z tym netem na moim domowym laptoku to już od jakiegoś czasu tak ni z tego ni z owego urywa mi połączenie
            więc zła już nie miałam siły pisać powtórnie tego samego ehhh..
            a pisałam że dałam ciała bo zapomniałam o rocznicy ślubu moich rodziców a mama dzwonila zaprosić na świąteczny obiadek a ja jeszcze do niej "a co to za okazja?" ale numer!
            poza tym dziś dośc dobrze się czuję dzidziuś nie bryka w brzuszku tzn. nadal nie czuję a niby 20 tydzień dziś mi się zaczyna

            gizelko a jak Twoje samopoczucie dziś? mam nadzieję że nie takie jak wczoraj?
            buziaczków moc przesyłam i do później bo te zdjęcia brzusia obiecałam ale jakoś jeszcze nie zrobiłam

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Ja jestem ale czasami naprawde tu pusto
              nie wiem co się dzieje z ta pogoda bo dziś strasznie u mnie zimno
              A ja dziś wybieram się z moim m do kina to się troszeczke rozerwę
              Ada- wróciłaś do Polski?, Gizelko byłaś u ginka? bo mi się kojarzy że miałaś w tym tygodniu iść.
              beau czekamy z niecierpliwościa na fotke Miłego dnia pa


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                właśnie sprawdzilam gizelka dzis ma wizyte u gina albo juz miala gizelko czekamy na sprawozdanie czy potwierdzone ze bedzie syneczek?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  No i jestem... JEST SYNEK MICHAŁEK!!!!! CHŁOPAK ZDRÓW JAK RYBA....serce jak dzwon i wszystko inne w porządku....
                  A ja jutro idę do szpitala na badania i jak one też wyjdą żle to Poznań mnie czeka..."jak nie urok to sraczka" Dość ,że nie mam kasy to musiałam kupić piżamkę i kapcie.... i to na siłę bo nie podoba mi sie ale nie mam wyboru....
                  Od 3 rano juz nie spałam i teraz też nie-żyję jutrem
                  Dziekuję za pamięć....

                  Moje największe szczęście

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Gzielko to super że Michałek zdrowy.
                    A napisz dlaczego musisz iść do tego szpitala??, jakie badania możesz mieć zle?
                    Last edited by agatakul; 22-04-2010, 14:20.


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Witajcie dziewczynki. Ja to wczoraj nie mialam wieczorem sil zeby usiasc na kompa i poprostu padlam wiec nadrabiam dzis zaleglosci. Bylam na badaniach wypilam Gizelko te 75g i jutro odbieram wyniki wiec jesli i Ty i Ja bedziemy mec zle czego nam nie zycze to sie spotkamy w tym Poznaniu. Ale oby nie bo mi sie nie usmiecha oj bardzo. Mam nadzieje ze ta 3 dniowa dieta i nie jedzenie pomoga wyjsc dobre wyniki a jak tak to sie ograniczam na 100% bo nie mam zamiaru tego powtarzac. A powiedz mi na jak dlugo chca cie wziasc do szpitala??I co zamierzaja robic. trzymam mocno kciuki aby tutaj wrocila. Daj znac chociaz sms co i jak na priva napisze ci moj numer telefonu. To bede informowac dziewczyny jak cos. A no i gratuluje syneczka Michalka u mnei córeczka ale imienia wciaz brak.
                      Pozdrawiam Was i dzisiaj wiecej sily bo i wafelka moglam zjesc wiec napewno bede wieczorem i wkleje fotke swojego brzusia. A moja mala to do 25 tygodnia slabo kopala a teraz daje popalin nawet w nocy jak sie przebudze to czuje ja sie tam przewraca. Jeszcze troche i wy poczujecie. POzdrawiam raz jeszcze.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Mam miec szczegółowe badania robione-w tym ta pitna glukoza...może wieczorem mnie puszczą a jak nie to w sobotę myślę,że mnie puszczą...i jak wyjdzie poziom cukru zły w pon.mam zjawić się u mojej lekarki bo musi mnie umówić do Poznania

                        Moje największe szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          A co tu pustki od wczoraj.U mnie okij,czuję się dobrze,dzidzia szaleje ale nie dużo,pewnie bedzie następny aniołek

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Hej jestem z powrotem w domku...mam w poniedziałek się stawić bo nie ma kto się mną zająć-jest weekend...Przyjmował mnie ordynator ale jest nie przyjemny...głupie pytania dawał....ale ja grzeczna i kazał mi przyjść w poniedziałek na 2 dni-uf....i potem zobaczymy powiedział na koniec,że nie jest dobrze z tym cukrem.......
                            A tak jestem w domciu....

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Agatko niestety nie wróciłam jeszcze do Polski W środę znowu mi lot odwołali a na dzisiaj nie było już miejsc Mam lecieć w poniedziałek i mam nadzieję, że tym razem się nic nie zmieni. Mam już dość tego ciągłego czekania
                              Agatko a jak tam wczoraj w kinie? Na czym byliście no i czy się randka udała?
                              Gizelko i Mamakacperka życzę Wam żeby wyniki szybko się poprawiły i szpital nie był konieczny. Dbajcie o siebie i fasolki





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Ada byliśmy na komedi sensacyjnej" Dorwać byłą". Film był fajny, pośmiałam się troche a i randka się udała Ada to trzymam kciuki za lot w poniedziałek
                                Gizelko trzymaj się, mam nadzieje że cukier Ci się poprawi i ominie Cie szpital.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X