Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
    Beau śliczne zdjęcie maluszka, wszystko widać
    A ja dziś miałam sen nie wiem czy proroczy czy nie ale śniło mi się że poszliśmy na usg i zobaczyliśmy że to chłopak.. hehe może być odwrotnie bo ponoć sny sie nie sprawdzają i dziewczynka będzie.. a do usg jeszcze 3 tygodnie.
    agatakul mnie to się niektóre sny sprawdzaja, ale ostatnio też mi się snilo że już urodziłam!

    annamaja a wiesz mój mąż to jak byl ze mną na badaniu miesiąc temu kiedy babka co prawda powiedziała że 15 tydz to trochę wcześnie żeby płeć określić ale akurat fasolek nóżki rozlożył i bylo widać, ale mojemu małżowi wtedy wszystko pokazywała m.in starała się żeby dojrzał jajeczka między nogami a on udawal że widzi a potem mi powiedział że nic tam nie widział prócz plam tylko serduszko pukające widział heh

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
      No i focia brzusia
      annamaja a ten Twój brzusio to ładniusi ja swój tez muszę tu wkleić bo niektórzy dziwią się że ja dopiero w 5 miesiącu szybko mnie wybrzuszyło

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Napisane przez beau Pokaż wiadomość
        annamaja a ten Twój brzusio to ładniusi ja swój tez muszę tu wkleić bo niektórzy dziwią się że ja dopiero w 5 miesiącu szybko mnie wybrzuszyło
        Wg. jednej z metod obliczania miesięcy ciąży, to jesteśmy jeszcze w 4 miesiącu , bo piąty zaczyna się od 18 tygodnia A brzusio to muszę powiedzieć, że od tygodnia taki okrąglutki, fakt też jest taki że jak się siedzi to jest bardziej uwydatniony i okrąglejszy niż jak się stoi, hehe. Jak wciągnę, to mam tylko lekko odstający, mogłabym spokojnie jeszcze nic nie mówić i mało kto by się pokapował, hehehe... Ale dumna jestem z niego bardzo! że już taki fajniutki!

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
          Wg. jednej z metod obliczania miesięcy ciąży, to jesteśmy jeszcze w 4 miesiącu , bo piąty zaczyna się od 18 tygodnia A brzusio to muszę powiedzieć, że od tygodnia taki okrąglutki, fakt też jest taki że jak się siedzi to jest bardziej uwydatniony i okrąglejszy niż jak się stoi, hehe. Jak wciągnę, to mam tylko lekko odstający, mogłabym spokojnie jeszcze nic nie mówić i mało kto by się pokapował, hehehe... Ale dumna jestem z niego bardzo! że już taki fajniutki!

          no u mnie nie sposób nie zauważyć szybko przestałam sie dopinać i w kurtce jednej mi się zamek zepsuł na brzuchu się rozdwoił bo ja przed ciążą to brzucha nigdy nie miałam mi to jak kilogramy szły to w biodra albo tyłek no a teraz to mi wszędzie idzie

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            ślubny suwaczek zrobiłam ale coś nie wyszło kolejna próba

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              trzeci kod wkleilam jak teraz nie będzie działać to chyba z innej strony muszę ściągnąć suwaczek

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                przepraszam że zaśmiecam forum

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Witam nową mamuskę!
                  Ja niestety jeszcze nie w domku Ale mam lot na jutro i mam nadzieję, że tym razem mi go nie odwołają. W końcu trzeba się w pracy pokazać.
                  Mój brzuszek też zaczyna się uwydatniać i powoli przestaję się mieścić w moje ubrania. Jestem w szoku, bo przez ostatnie dwa tygodnie sporo się powiększył
                  Agatko cieszę się, że już czujesz ruchy maleństwa. Nie mogę się doczekać kiedy ja poczuję. To musi być ekstra przeżycie





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Czesc ciezaroweczki malo sie tu odzywam ale czytuje Was. Witam nowe mamuski, ciesze sie razem ze wszystkimi z dzieciaczkow. Ja ide w nastepna srode do gin to potwierdzi czy to synek. Ale podobno jak powie ze synek to nie ma pomylki. POczekamy zobaczymy ale juz sie przyzwyczailam ze to chlopiec i pokochalam calym serduszkiem. Maluszek juz zaczyna o sobie dawac znac. Czuje jego ruchy takie delikatniutkie jakby nie chcial mnie przestraszyc. To takie slodkie.
                    Dziewczyny mi brzusio zaczyna sie powiekszac i to zawsze popoludniami widac bardziej smiesnie tak. I wiece co zaczyna mi dopisywac apetyt i najchetniej bym jadla calymi dniami ale oszczedzam sie, staram sie unikac slodyczy-chociaz czasem to bardzo trudne.
                    Znow w ten weekend mam szkole ale jakos stracilam wene do nauki-a tu jeszce tyle lat przede mna bleeeeeeee. Chcialam to mam ale dam rade-tak mysle.

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Witam.
                      Beau dzidzie widac i to bardzo dobrze.
                      Brzuszek tez sliczniutki ja postaram sie wkleic swoj jutro bo dzis zmeczona jestem.
                      No i ciesze sie ze parka bedzie u mnie. Ja dzisiaj caly dzien sedzilam na czyms. Rano wstawilam dwa prania ciuszkow dla malej powoli trzeba zaczac zeby na ostatnia chwile nie robic. Potem kurier przyniosl paczke kupilam mojemu malemu ksiazeczki encyklopedie i to co mozna z czegos zrobic np z plasteliny i papieru i oczywiscie musielismy zrobic ale udalo nam sie. Obiadek i na spacerek na rowerek trzeba bylo isc.

                      Pozdrawiam i do juterka.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Mama Kacperka gratulacje córki.

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Podolec dziekuje!! A i Ty jak dobrze pojdzie to coreczka zostanie
                          Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 21-04-2010, 09:05.


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            dzień dobry dziewuszki wczoraj jakos zdętkowialam totalnie i nie miałam sily po pracy włączyć kompuera nawet! zrobiłam męzowi obiad na szczeście szybko poszło, ale za to o 20.00 już mi tak seenie było eh... a mój mąż wrócił pozno też z pracy no i zdjęć brzuszka już nie robiliśmy bo nam sie po prostu nie chciało

                            xagusiaxpl a ja to też niedługo mam poczuć ruchy maleństwa na razie nic nie czuje nawet bulgotania heh

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              hej dziewczynki
                              beau niedługo poczujesz ruchy ja w pierszej ciąży poczułam jakoś w piatym miesiącu a teraz wcześniej bo na początku czwartego
                              Dobrze Cie rozumiem z tym snem ja to usypiam małą o 20 i często z nia zasypiam


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                agatakul no właśnie ja mam polowe 5 miesiąca i na razie nie czuję chociaż miesiąc temu na badaniu moja gin mi powiedziała że mam katalizator na brzuchu(oczywiscie powiedziala to taktowniej ) no więc teraz na wizycie poniedzialkowej pytała czy juz ruchy czuję a ja że nie no ale dzidziuś ma się dobrze bicia serduszka posłuchałam więc teraz czekam niecierpliwie na te ruchy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X