Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Hej mamusie...kasiu juz jesteś na pełnej liście....mamakacperka ok. nie ma sprawy....
    A ja dziś mam wizytę na 11...w nocy żle spałam i od 7 nie śpię-to dlatego ,że trochę sie denerwuję....
    Dziś tak pięknie u nas same słoneczko i ani jednej chmurki ma być 18stopni
    Moje kociaki już na balkonie ja posprzątałam i się wyszykowałam do lekarza...
    Potem wam wkleję zdjęcia mojego maleństwa a być może pokaże już co ma między nóżkami....
    Dobrego dzionka kochane....

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      hej kochane
      Mnie wczoraj strasznie bolała głowa właściwie cały dzień, więc jak wróciłam do domu to od razu do łóżka poszłam.. ale dzisiaj jest lepiej i takie ładne słoneczko wyszło to pozytywnie nastraja
      Co do imion dla dziewczynki to mi się podoba Amelia, Julia ale to bardzo popularne imiona albo Pola
      Ada cieszę że z maleństwem wszystko dobrze


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Gizelko bedzie dobrze u ginka a po wizycie czekamy na fotki


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          A ja po wizycie i jest wszystko ok....,rośnie ma już 12,5 cm....no i przekracza trochę norme w/g daty-jest duże no i jeszcze nie wiadomo na 100% ale na 70% to chłopaczek-mój synuś...na następnej wizycie potwierdzi na 100%...
          Przytyłam 2kg....no i powiedziała dietka bo muszę mało przytyć a jak na razie jest ok.8kg.na plusie...a to dopiero 16 tydzień....
          Zdjęcia wkleję póżniej.....

          Moje największe szczęście

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Hey witam,jeszcze żyję.U mnie za wcześnie by mówić czy to chłopiec czy dziewczynka

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Kurde, nie mogłam się zalogować, sto razy wpisywałam dobre hasło....wrrrr!

              Cześć Dziewczynki,

              Gizelka, bardzo się cieszę, że wszystko ok z Maleństwem Mam też pytanie o jakiej liście Ty piszesz??? Ja jestem w 14 i już 5kg

              Xagusia - fajnie, że bedzie chłopak, podobno jak widać siusiaka to juz chłopak na amen, gorzej jak nie widać, bo mógł się schować wiec niekoniecznie to wtedy dziewczynka tylko dziwne, że wiesz tak wcześnie, oczywiście bardzo sie ciesze, tylko jestem zdziwiona bo mi lekarz mowil ze ok 20 tc widac.

              W ogóle dziewczynki to nie wiem czy dobrze czytam, ale Wy chyba macie usg na kazdej wizycie?? ja mam miec tylko 3 - ok. 12tc, ok.18-22tc i ok30. Miałam też w 6tc na potwierdzenie. ALe na usg zapisuje sie oddzielnie niz do gina. Ja chodze do luxmedu bo mam abonament z pracy. Mam tam fajnego lekarza prowadzacego pracujacego tez na Madalinskiego (nie wiem czy któraś jest z Wawy...), ale on nie robi usg. Ale szkoda...

              Mama Kacperka - My będziemy miec Zosię, jak będzie dziewczynka. Podoba mi się też Lilka, Lilcia, Lili (Liliana), Julia, Amelka.

              Pochwale się Wam, bo jestem dumna jak paw, bo oddałam dziś promotorowi prace mgr

              Ale piękny dzionek. Trzymajcie się cieplucho.

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Gizelko gratuluje syneczka


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  A w ogóle to z tymi terminami porodu, to ta metoda wg ostatniej miesiączki, czyli data +rok+7 dni - 3 miesiące to ona chyba nie uwzględnia długości cyklu. Bo ja mam wg niej 26 wrzesnia, a mam cykle 25 dni, i z usg wyszło 21-22, więc by się zgadzalo, że ta metoda to jest dostosowana do cyklu 28 dni.

                  Co myślicie o moich rozkminkach matematycznych)?

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Mikami ja nie mam robionego usg na każdej wizycie. Też jestem z wawy a chodze do Medicaveru i na usg musze się umawiać jak dostane skierowanie od ginka. Miałam już raz usg i teraz za tydzień drugie.
                    Last edited by agatakul; 25-03-2010, 15:27.


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Mikami kochana w każdym moim poście jest lista nasza i naszych dat porodu....tak miło patrzeć jak idziemy do przodu....-i ty już jesteś nasza....

                      Moje największe szczęście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        a to moje maleństwo ma 12.77cm i waży 182g
                        Attached Files

                        Moje największe szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Agatakul wiem co to ból głowy, niestety Od wczoraj mnie boli i cały czas mi się w głowie kręci Jak wróciłam z pracy, to od razu się położyłam i trochę mi przeszło.
                          Gizelka gratuluję synka
                          Mikami co do terminu znam jeszcze jedną metodę, ale jest trochę liczenia, no i tzreba znać dokładnie swój cykl. Do dnia owulacji dodajemy 266 dni
                          Ja na razie byłam na 3 wizytach i miałam za każdym razem robione usg. Moja lekarka ma u siebie w gabinecie, więc nie muszę specjalnie gdzieś chodzić dodatkowo.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Gizelko malutki jest przesliczny

                            A ja chciałam siusiaka zobaczyc a nie umiem hahahahahahahhahaah

                            Jeszcze raz gratulacje


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Na poczatku Gizelko gratuluje synka i mam nadzieje ze tak juz zostanie i ja sie modle aby i mi ta dziewczynka zostala jeszcze sie wstrzymuje z pojsciem do piwnicy ale tak mnie korci ze hej i chyba w sobote bo ma podobno u nas padac zejde z mezem i odrazu porzadek zrobimy bo tam nogi postawic nie ma gdzie
                              A dzidzia sliczna
                              Gizelko zaraz ci wysle fotki na e-maila


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Gizelko wyslalam ci e-maila z fotkami
                                A ja narazie uciekam kolacyjke zrobic i malego do snu polozyc


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X