Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Czesc dziewczynki byla u lekarza u znam plec bedzie dziewczynka Kinga lub Nikola jeszcze sie zastanawiamy.
    Tak wiec czas powoli isc po ciuchy i zaczac sprzedawac na allegro ale jeszcze sie wstrzymam bo mowi ze jest przekonany ze dziwczynka ale 19 kwietnia potwierdzi. Powiedzial ze z badania jest zadowolony czyli z fasoleczka wszytsko wporzadku tylko z wrazenia zapomnialam sie zapytac ile wazy i miezy ale to na nastepnej mam nadzieje nie zapomne.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Witam dziewczynki
      MamaKacperkaifasolki-gratulacje to będzie parka super
      Ada mi troche powiększył się brzuszek, nawet w pracy powiedzieli że mi urósł ale pewnie przy drugiej ciąży bedzię wiekszy
      Ja ogólnie czuje się dobrze, mdłości przeszły, teraz czekam z niecierpliwością na usg pa


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        mamakacperka i fsasolki gratuluje dziewvczynki))
        A u mnie kochane bedzie na 90% chlopiec. I powiem szczerze ze troszke sie podlamalam. Nikomu tego nie mowilam i nikt nie wie ze jestem zaskoczona niemile ale myslalam ze bedzie dziewczynka((((( Wiem ze najwazniejsze ze zdrowe dzieciatko bedzie. Wczoraj jak powiedzial gin bylo najwazniejsze badanie usg. Kark i nosek w pozadku. Odetchnelam z ulga. Jak na razie gin nie potwierdzil na 100% ze chlopiec ale definitywnie dynda cos miedzy nogami jak to okreslil. Powiedzial ze jeszzce to roznie bywa na 100% potwierdzi 28 kwietnia bo wtedy mam kolejna wizyte.
        Niektore z Was pewnie powiedza zamiast cieszyc sie to ja smutna jestem. Moze sie przyzwyczaje do chlopca. Kocham malenstwo calym sercem jak pierwsze dzieciatko ale....no wlasnie zawsze zostaje to ale.....

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Witam ja od pczątku ciąży schudłam 5 kilo ale w zadne spodnie juz sie nie mieszcze...
          Czekamy na Ciebie maleństwo



          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            xagusia powiem ci szczerze ze przeszlam to samo z pierwsza ciaza bylam bardzo nastawiona na dziewczynke i jak powiedzieli chlopak to sie podlamalam dziwnie sie z tym czulam ale po nie calym tygodniu oswoilam sie z ta mysla i pokochalam jeszcze mocniej tak wiec spokojnie to tylko kwestia czasu no ja sie ogromnie ciesze bo bedzie parka ale mam nadzieje ze jak to lekarza powiedzial do 19 nic nie urosnie hihi teraz nic jak pozostaje zaczac sprzedawac ciuszki chlopience a kupowac dla dziewczynki


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Mamakacperkaifasolki - najserdeczniejsze gratulacje!!! teraz poznasz jak to być Mamą dziewczynki, bo chłopca już masz. Przyznam, że zazdroszczę Ale jestem dopiero w 14 tc, więc minimum miesiąc muszę zaczekać. Myślę, że wcześniej niż poznamy płeć, poczuję jak Dzidzinia się rusza, ale na to chyba też muszę zaczekać, Dodam, że to moja pierwsza ciąża.

              Xagusia, nic się nie przejmuj. Po prostu każda z nas ma jakieś wyobrażenia co to tego jak to wszystko będzie wyglądało po narodzinach itd i po prostu te wyobrazenia skupiają się albo na chłopcu albo na dziewczynce. U Ciebie, i u mnie zresztą też padło na dziewczynkę. ale szybko się przestawisz. Jak będzie Ci smutno to idź do sklepu i pokręć się wśród ciuszków chłopięcych)

              Całuję Was!!!

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Dzieki dziewczynki za mile slowa. Mamakacperka i fasolki to ja mam teraz odwrotnie. Musze posprzedawac ciuszki dziewczece a pokupowac chlopiece.
                Mikami Ty jestes tydzien po mnie z ciaza tzn tydzien dluzej niz ja. Ja jestem w 13 tc i juz bylo widac "siusiaka".
                Chyba juz sie nic nie zmieni w tej kwestii jak myslicie??

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Xagusia to ginek bardzo wcześnie powiedział Ci jaka płeć,

                  Powiem Ci że moja siostra ma chłopca i kocha go strasznie a teraz powiedziała że nie wyobraża sobie żeby mogła miec dziewczynke. Tak to jest że na początku jest troche żal a potem jak zobaczysz maleństwo to będziesz się smiała z tego postu a może ginek się pomylił.... czasami się to zdarza


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Hej kochane...a jednak muszę założyć wszystko na nowo....ale już prawie wszystko zrobione...zaczynając od poczty...niedługo te nowe mamuśki dodam na listę....i nadrabiam zaległości na swoim laptopie....

                    Moje największe szczęście

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Mój brzuszek powiększa się powolutku, właściwie teraz, w 14 tc widać delikatne zaokrąglenie Bardzo się cieszę z tego faktu! Pozdrawiam i zachęcam forumowiczki do wypowiedzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Mamakacperka gratuluję córeczki Wspaniała wiadomość
                        Xagusia nie przejmuj się. Zobaczysz później nie będziesz sobie wyobrażała życia bez synka. Ja też bardzo bym chciała córkę, ale właściwie mam przeczucie, że będzie chłopiec. Ale oczywiście niezależnie od tego co będzie będę kochać maleństwo najbardziej na świecie Zresztą Ty pewnie też.

                        Byłam dzisiaj u ginka. Z maleństwem wszystko ok. Ma już 5 cm Widziałam go dość wyraźnie na usg. Nawet była widać rączki No i oczywiście ma strasznie dużą głowę w porównaniu do reszty ciała





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Kochane dziekuje za mile slowa. Juz jakos mi lepiej. A moze tak do tego podeszlam ze moja tesciowa bardzo chciala zeby to byl chlopiec a ja jej chcialam na zlosc zrobic bo za nia delikatnie nie przepadam. Dzis zadzwonilam do niej a ona ze jest tak bardzo szczesliwa i w ogole az mialam ciarki. Ale kocham moje dzieciatko pod serduszkiem. Wiecie ze dzis nawet wybralam imie Nikolas. Nie wiem czy takie zostanie ale na dzien dzisiejszy bardzo mi sie podoba. A Wy juz macie imiona. Aha dodam ze moj szkrab ma juz 7,5 cm- duzy chlopczyk

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Aha i wiece co wyszlo z usg ze termin porodu mam na 23 wrzesnia a nie na 29 niezle nie)))

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Mój termin to 04 października
                              A ja chcem jednego dnia chłopca a zaraz później dziewczynke mąż się śmieje że najlepsze by były bliźniaki.
                              Czekamy na Ciebie maleństwo



                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                czesc dziewczynki jak tam dzien sie wam rozpoczyna? dzisiaj jade w odwiedziny do mojej kolezanki i jej 3miesiecznego synka bede musiala sobie troche przypomniec co nie co
                                Dziewczynki mam do was prozbe zanacie jakies ladne imie dla dziewczynek?kazda propozycje bedzie rozpatrzona przeze mnie
                                Gizelko wczoraj nie dalam rady wyslac e-maila zrobi to dzisija jak wroce z miasta bo jeszcze do sklepu na zakupy musze jechac.
                                Zycze milego dnia.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X