Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Witaj Mikami.
    Ja mam i córkę i synka ale chyba bym chciała córke,ale co sie urodzi to bedzie oby było zdrowe.Ja dopiero w piątek do lekarza,od razu zrobię wyniki.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Witajcie,
      dzięki za miłe powitanie miło wiedzieć, że można na bieżąco pogadać z osobami w podobnej sytuacji, bo chociaż mamy bliskich koło siebie, to nikt nie zrozumie kobitki w ciąży jak druga kobitka w zbliżonym wieku ciąży
      To będzie mój pierwszy Dzidziuś i oczywiście kocham Go bez względu na płeć, tylko takie mam jakieś przeczucia, że to będzie dziewczynka, że aż się boje swojej reakcji jeżeli jednak okaże się, że mieszka we mnie synek.... Sama się boje własnych reakcji - dziwne. Do połówkowego usg zostało 2 miesiące więc muszę się uzbroić w cierpliwość.

      Całuski dla Was i Waszych Brzucholi!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        a ja dzis dorwałam coś słodkiego dla maluszka i tylko 6 zł....
        Attached Files

        Moje największe szczęście

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Witajcie dziewczynki Własnie dzisiaj wrocilam z nad morza ah jak mi brakowalo forum
          Witam nowa mamuske i zycze ci coreczki ale najlepiej zyc nie myslac dopoki sie nie dowiesz bo ja tak mialam z pierwsza bylam nastawiona na corie a okazal sie synek i nie ukrywam bylo mi smutno pare dni zdolowalam sie ale szybko przeszlo a teraz kocham najmocniej na swiecie a teraz chcialabym corcie a co bedzie nie wiem licze ze uda sie juz w poniedzialek lekarzowi stwierdzic bo nie wyjde dopoki sie nie dowiem.
          Gizelka sliczny szlafroczek


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Witam jestem Kasia i do 18 stycznia wiem że bedziemy mieli dzidzie
            Mieszkamy razem z mężem w naszym piąknym Augustowie na Suwalszczyźnie. Jak dzidzia urodzi się tak jak mamusia w 38 tygodniu to będzie wnaszą pierwszą rocznice ślubu.
            Mielismy juz 5 wizyt u ginekologa następna 1 kwietnia
            Czekamy na Ciebie maleństwo



            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Witaj Kasiu!
              Widzę, że co weekend dziewczyny znikają. Straszne pustki. No nic trzeba poczekać do poniedziałku





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Witam nową mamusie
                Ja to w weekend strasznie zajęta jestem i prawie nie zglądam.
                Mamakacpera i fasolki jak bedziesz wiedziała jaka płeć to koniecznie daj znać. Ja ide 2 kwietnia na usg i już nie mogę sie doczekać.Ma nadzieje że bedzie wszystko ok z maluszkiem. Miłego poniedziałku pa


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Witajcie dziewczynki jak wam mijaja pierwsze dni wiosny slonecznie u mnie bardzo ale noce cos jeszcze zimne sa chociaz ostatnio to i noc nawet ciepla byla.
                  Synek caly czas biegal po swierzym powietrzu z mezem na hulajnodze byl a ja z mama tzn moja mama przyjechala mi okienka u mnie po myc ah jak ja mam dobrze

                  Agatakul niestety nie zna plci bo dzisiajesza wizyta sie nie odbyla jakis wypadek losowyy mial podejrzewam ze porod gdzies odbieral ale jutro ide i nie wyjde jak mi nie powie hihi
                  pozdrawiam i zycze milego dnia
                  A gizelka gratuluje dobrych tesciow widzis nie warto sie tak szybko poddawac


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    To i ja się dopisuję! Witajcie wrześniówki! Jeśli dobrze pójdzie to urodzę moje maleństwo 23 września

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      WItamy kolejna mamuske rozgosc sie tu u nas chociaz coraz bardziej sie tu pustki robia ale jest wesolo


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Miło mi dołączyć do Waszego grona!

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Cześć anna maja witamy serdecznie


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Serdecznie witam kolejne mamuski))) im nas wiecej tym lepiej.
                            Ja ostatnio nie mailam zbyt czasu tu posiedzie c na forum ale jakos nadrobie. Dzis wybieram sie do ginka. Mam nadzije ze wszystko bedzie oki. Ale na pewno zobacze malenstwo.
                            Jesli pamietacie to mialam isc w sobote na badanie prenatalne. Ale jednak postanowilam poczekac. Wasze zdania byly podzielone co do tej kwestii, ale ja stwierdzilam ze nie pojde. Co prawda mamy troszke klopotow rodzinych i pewnie tez dlatego nie wyrobilam sie z czasem. Ale jak wiece mysle ze bedzie oki(tak jak z pierwsza ciaza). Odezwe sie jak juz wroce to dam znac co i jak. I Wy piszcie jak sie czujecie w ten piekny wiosenny dzionek

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Ja czuje się świetnie, minęły mi wszelkie mdłości, które potrafiły trzymać mnie cały dzień do 11 tc. Jedyne na co narzekam to staw krzyżowo biodrowy, ale to pewnie wiąże się z moją wiotkością stawową, która dokucza mi od jakiegoś czasu.. Generalnie wróciły mi chęci do aktywności i myślę o zajęciach dla kobitek w ciąży, jeśli tylko ortopeda nie będzie widział nic na przeciwko. Moja ginka podpisała mi zaświadczenie, nie widzi przeciwwskazań ze swojego punktu widzenia. A Wy? Uczęszczacie na tego typu zajęcia? Myślałyście już o tym?

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Witaj Annamaja!
                                Jutro wybieram się do ginka i już nie mogę się doczekać Ja cały czas mam jeszcze mdłości, ale zauważyłam, że brzuch zaczyna mi się powiększać A jak tam Wasze brzuszki?





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X