Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Fajnie że jesteście dziewczynki
    Co tam słychac jak się czujecie?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Ja niestety cały czas mam mdłości Teraz jestem przeziębiona więc chwilowo jestem na zwolnieniu. Poza tym to jest ok. Zresztą myślę, że każda z nas dla swojego długo wyczekiwanego dziecka jest w stanie znieść te wszystkie niedogodności
      24 idę do lekarza. Już nie mogę się doczekać, żeby znów zobaczyć fasolkę Nie wiem jak Wy ale ja wciąż nie mogę uwierzyć, że jestem w ciąży. Może jak mi zacznie brzuch rosnąć, to wtedy uwierzę





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Witajcie wieczornie dziewczynki
        Ada ja z chwila wkroczenia w drugi trymestr zaczelam wracac do formy tzn minely mi mdlosci apetyt zaczal wracac i bylam chetna do jakiej kolwiek pracy w domu nawet obiad moglam ugotowac wiec wiem co czujesz jeszcze troszke i bedzie oki
        a ja 22 zaraz po powrocie wiec mi to oczekiwanie szybko minie i marze by dowiedziec sie co tam mieszka w moim brzuszku
        Pozdrawiam i zycze spokojnej nocy


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Cześć kobitki u mnie wszystko OK -wpadłam tylko się przywitać bo zaraz wyjeżdżamy nad morze pogoda nie najlepsza ale trochę jodu warto łyknąć.życzę miłego weekendu mamuśkom i całuski przesyłam papap

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            A co tu wszedzie takie pustki?Zasypało was?

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Ja jestem mnie nie zasypało
              Dziewczyny wyjechały nad morze, odpoczywaja i dlatego tak cicho.


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Mnie też nie zasypało
                Jutro wracam do pracy, ale bardzo mi się nie chce. Chyba się rozleniwiłam Zamierzam powiedzieć o ciąży w tym tygodniu w pracy, ale zupełnie nie wiem jak to zrobić, no i trochę się boję. Ma ktoś jakieś dobre rady?





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Znów tu pustki.Byłam dzis w urzędzie pracy na podpis,następny w czerwcu

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Ada- i jak powiedziałaś o ciąży w pracy?
                    Jak ja mówiłam to też się troche bałam ale bezpodstawnie bo wszyscy się ucieszyli. Głowa do góry! Mysle że u Ciebie bedzie podobnie


                    Skomentuj


                      szukam odpowiedzi dlaczego???????

                      pokochałam,usłyszałam,zobaczyłam i straciłam........../proszę o brak komentarzy,dziękuję/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: szukam odpowiedzi dlaczego???????

                        Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                        pokochałam,usłyszałam,zobaczyłam i straciłam........../proszę o brak komentarzy,dziękuję/
                        o Boże ale dlaczego ?? przecież to już była dość zaawansowana ciąża i wszystko dobrze szło!!!
                        bardzo bardzo mi przykro (przepraszam nie mogłam nie komentować, bo mną wstrząsneło)
                        Last edited by kala8; 17-03-2010, 16:23.
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Cześć Mamuśki,

                          w końcu udało mi się znaleźć fajne forum dla Wrześniówek 2010 i jak pozwolicie chciałabym się przyłączyć.. Widzę, że forum ma już niezłą historię i koniecznie muszę w wolnej chwili ją szczegółowo przeczytać, żeby Was poznać.

                          Ale może teraz coś o mnie - jestem Kami, mam 24 lata i mieszkam w Warszawie. Obecnie leci mi 13 tydzień, termin wg om - 26.09.2010. Ostatnie usg pokazało 3 wcześniejsze terminy wg rozmiarów poszczególnych części ciałka (21, 22 i 23 września). Osobiście czuję, że będziemy mieli córeczkę, choć nie jest to medyczne potwierdzone. A Wy macie jakieś przeczucia w tej kwestii??
                          Poza tym pochłania mnie ciągłe myślenie o naszym przyszłym życiu z Maleństwem, planowaniem zakupów, oglądaniem ciuszków (choć nie kupuję przed poznaniem płci). Ze względu na charakter pracy i nieprzyjemne objawy ciąży już piąty tydzień siedzę w domku i wypoczywam. Muszę też niestety wspomagać się dowcipną luteiną.

                          Pozdrawiam ciepło wszystkie Brzuchate!! Jestem myślami z cierpiącymi - pamiętajcie, że trzeba myśleć pozytywnie i wierzyć - nigdy nie przestawać!

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Cześć Kami
                            Miło że do nas dołączyłaś.Ostatnio coś cicho na forum się zrobiło.
                            Musimy je znowu ożywic
                            Ja wolałabym chłopca ale myśle że może być druga córeczka
                            Fajnie Kami że tak odpoczywasz ja czuje się w miare ok więc pracuje.
                            A gdzie Gizelka jest??Pozdrawiam


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Hej moje kochane mamuśki...To ja wasza gizela79-musiałam na nowo się zarejestrować bo prawdopodobnie siadł mi laptop albo wgrał mi sie trojan....w tej chwili laptop jest w serwisie i jutro będę wiedzieć co i jak....a do tego czasu będę posługiwac sie nowym loginem....a jak sie okaże ,ze nic nie da rady zrobić z moim laptopem będę robiła wszystko na nowo....cieszę sie każdą z was!!!!!!!!!
                              Także u mnie kochane wszystko ok....widzę nową mamusię z czego bardzo się cieszę....BARDZO CIEPŁO WITAM!...Potem jak odzyskam wszystko wpisze na listę....razem jest zawsze rażniej.....
                              Dziewczyny wiosna idzie....ale mdłości mnie nie opuszczają-łłłłłeeeeee
                              Last edited by gizelka79; 18-03-2010, 14:16.

                              Moje największe szczęście

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Wiataj Kami!
                                Ja chciałabym mieć córeczkę, ale ponieważ to moje pierwsze dziecko to może być za drugim razem A tak wogóle myślę, że pewnie będzie chłopiec. Zresztą zobaczymy.

                                Wczoraj powiedziałam o ciąży w pracy. Agatakul tak jak pisałaś moje obawy były bezpodstawne i wszyscy się ucieszyli





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X