Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Xagusia dawaj suwaczek.....

    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Gizelka sliczne lozeczko i jego zawartosc na allegro kupowalas?? Tylko czy nie za wczesnie na posciel zakurzy sie i bedziesz musiala prac.
      Ja tez nie wierze w zabobony jak bym miala to ciekawe co bym zrobila z tymi rzeczami co mam w piwnicy i w domu!! Prawda jest taka ze to co ma byc nie zalezy od zadnych wozkow ciuchow itd poprostu potem ktos sobie w taki sposob tumaczy te smutki.


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Napisane przez mamaKacperkaIfasolki Pokaż wiadomość
        Gizelka sliczne lozeczko i jego zawartosc na allegro kupowalas?? Tylko czy nie za wczesnie na posciel zakurzy sie i bedziesz musiala prac.
        Ja tez nie wierze w zabobony jak bym miala to ciekawe co bym zrobila z tymi rzeczami co mam w piwnicy i w domu!! Prawda jest taka ze to co ma byc nie zalezy od zadnych wozkow ciuchow itd poprostu potem ktos sobie w taki sposob tumaczy te smutki.
        mamaKacperka ja kupowałam na allegro:łóżeczko osobno i pościel osobno,kosztowało mnie to ok.380zł z pocztą....bo za łózeczko z pocztą dałam 160zł a pościel 13elem.kosztowała 199+ chyba 20zł.kurier...
        Ja to już zwinęłam i łóżeczko juz jest w piwnicy a pościel w domu w szafie-złożona i zawinięta w folię.....-kułam żelazo puki gorące ,bo dostałam na to pieniądze.....
        Last edited by gizela79; 08-03-2010, 15:42.

        mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
        gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
        Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
        Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
        Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          To jest link do tej pościeli....http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=936307778

          mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
          gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
          Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
          Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
          Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Gizelko no fajna fajna. No to dobrze bo nie potrzebnie by sie kurzyla a tak czysciutko i pachnaca pod koniec sie postawi
            A mi sie taka marzy http://www.allegro.pl/item918541931_...chim_tiul.html
            i tylko 6 czesciowa bo wiele rzeczy mam po synku np wypelnienie i stelaz do baldahimu


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              mamaKacperka twoja tez śliczna....ja sie sugerowałam żeby było wszystko....i jest....tylko na zmianę muszę kupić prześcieradełko....Ja zamierzam wszystko ubierać gdzieś w sierpniu....ale to wszystko zależy od mojego maluszka....
              Teraz po świętach czeka mnie ocieplanie mieszkanka i tapetoanie tapetą szklaną....ze względu,ze wyszedł mi paskudny grzyb

              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Super ta wasza pościel i łóżeczko.Ja może dokupię samą pościel ale tylko poszewka na poduszkę i kołderkę,nie lubię rożków,śpiwór jest i nie używałam.Łóżko musi mąż poprawić bo jeden szczebelek był połamany i go wyciągnełam by mały reki nie skaleczył.Ma synkowi zrobic łóżeczko tylko nie bardzo wiem jakie w koncu będzie.
                Ja chciałam takie
                http://www.allegro.pl/item941265093_...a_0zl_gdm.html

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Wiesz gizelko ja mam duzo rzeczy po pierwszym a po drugie caly czas czekam na plec bo to tez od tego duzo zalezy a juz mnie korca te pudla zeby je przyniesc z piwnicy i popatrzec i narazie pochowac i jak tylko sie ociepli to zaczne prac i prasowac i do szafeczek.
                  Ale z tej poscieli to tez mozna dostac nawet 14 czesciowa ale mi to nie potrzeba bo i tak nie wszystko sie uzywa.
                  Podolec te lozeczko co ty chcesz tez jest fajne ale ja niestety tez musze powoli zaczac odkladac na polko pietrowe ale mam tu tapczan wiec go sprzedam bo stan rewelacyjny wiec za to kupie pietrowe. bo niestetey mam 3 pokoje


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Ekstra te pościele Ja jeszcze nie wybieram. Poczekam jak będę znała płeć. Zresztą może za kilka miesięcy się będziemy przeprowadzać, więc na razie się wstrzymuję z kupowaniem.

                    Co do mdłości to ja mam cały dzień, ale największe mam niestety koło 9-10 jak jestem w pracy. Strasznie trudno mi wtedy wytrzymać





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Cześć dziewczynki,gizelko widzę że zakupy udane,też będę kupować na allegro bo super rzeczy można wybrać popieram
                      Ja kupię łóżeczko turystyczne bo mam duże mieszkanie i żeby tak nie biegać- czasem łatwiej je przestawić a poza tym często też wyjeżdżamy i będzie prościej malucha zapakować./musiałabym kupić dwa /
                      Wystarczy na krócej ale na razie tak musi zostać a jak wyrośnie coś się pomyśli na stałe do spania,podwójny wydatek to trudno.
                      pozdrawiam was serdecznie,ja czekam na wizytę i przyjazd ginka z sympozjum i już bardzo jestem nerwowa że to się tak przeciąga

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Witam mamuśki...Bajtel nie denerwuj się,będzie wszystko dobrze kochana-trzeba tak myśleć....bo inaczej to wszystkie zwariujemy,wiem,że martwimy sie o nasze maluszki i tak zawsze już bedzie....ale nie twórzmy dodatkowego strachu....to nam w niczym nie pomaga....
                        Ja na razie czuję się w miarę ale pod wieczór to okropność.....zauważyłam,że te całodzienne mdłości to od pogody...dziś jest słoneczko i w miarę-tylko te wieczorki,to jest w dzień w dzień.Wczoraj miała ciężki dzień,zjadłam 2 kawałki pizzy i koniec jedzenia-pojechaliśmy na zakupy a ja nie mały włos bym zemdlała,byłam taka słaba,że jak wróciliśmy to nie miałam siły iść,ale jakoś doszłam i mi pzeszło,ale do dziś nic nie zjadłam,mdliło jak cholera..... Kiedy to się skończy-coś czuję,że całą ciąże tak będę miała.....

                        mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                        gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                        Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                        Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                        Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Tak gizelko masz rację teraz to już do końca życia będziemy martwić się o nasze dzieci,strachu nie chcę tworzyć ale te huśtawki hormonów -macie takraz wyśmienicie a raz dólMi mdłości trochę przeszły są delikatniejsze ale za to ze spaniem gorzej nie wiem jak mam się ułożyć.Piszą że na lewym boku a mi okropnie niewygodnie, na brzuchu odpada ,na plecach też nie, na prawym boku jeszcze zasnę ale póżniej to strasznie się wiercę i tak do rana ....ha ha a co będzie póżniej

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                            Tak gizelko masz rację teraz to już do końca życia będziemy martwić się o nasze dzieci,strachu nie chcę tworzyć ale te huśtawki hormonów -macie takraz wyśmienicie a raz dólMi mdłości trochę przeszły są delikatniejsze ale za to ze spaniem gorzej nie wiem jak mam się ułożyć.Piszą że na lewym boku a mi okropnie niewygodnie, na brzuchu odpada ,na plecach też nie, na prawym boku jeszcze zasnę ale póżniej to strasznie się wiercę i tak do rana ....ha ha a co będzie póżniej
                            Pewnie ,że kochana mam huśtawkę nastrojów....i to jest normalne....ale musimy myśleć pozytywnie.....,bo wtedy dzidzi też sie udziela ta huśtawka nastojów....będzie dobrze i urodzimy zdrowe maleństwa!!!!!!!!!!

                            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Ja raczej nie mam huśtawki nastrojów.

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Witajcie Dziewczyny
                                Czytam z zainteresowaniem Wasz wątek, bo rok temu przeżywałam to samo, a 3 października urodził się mój ukochany synek Staś. Trzymam kciuki za Wasze maleństwa i pozdrawiam Was serdecznie.
                                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X