Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Melduje się

    Ada ja żadnego zaświadczenia do pracy nie przynosiłam,jak przyniosłam zwolnienie to tam jest że jestem w ciąży , wcześniej tez powiedziałam więc wiedzieli.

    Gdzie wszystkie mamuśki Gizelko, Bajtel i reszta?
    Fajnie że dzisiaj piatek a ja we wtorek do ginka


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Jestem i ja.Ja miałam iść w środę do lekarki ale ze zmieniłam ginekologa idę dopiero 26marca.

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        witam kobietki w słoneczny poranek.pogodę mamy cudną i chociaż delikatnie śnieżek prószy to jednak wybiorę się na spacer u mnie ok,przepełnia mnie totalny spokój i radość,mdłości mi już tak bardzo nie dokuczają i mam wielką nadzieję że uda mi dostać do ginka po niedzieli bo to już czas na kolejną wizytę i że już wrócił
        kobietki ja żadnego zaświadczenia do pracy nie zanosiłam pogadałam z szefem, pokazałam kartę ciąży i pracuję tylko na 1/3 etatu na własną prośbę tak żeby utrzymać kontakt z firmą,pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego weekendu papa

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Powymierałyście czy co?Pustki od wczoraj.Obiadłam sie gofrów i ledwo dycham,a tak po za tym dobrze się czuję.

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Cześć dziewczynki.
            Kazda pewnie zajeta była w weekend i dlatego takie pustki.
            Powiem Wam ża ja się w końcu dobrze czuje nie mam mdłości i zmęczenie tez przechodzi.Znalazłam spodnie cieżarówki po pierwszej ciąży i nawet weszłam Jutro ginek mam nadzieje że powie że nie musze brać tej luteiny już bo jest okropna w smaku
            Pozdrawiam pa i miłego poniedziałku


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              To szybko Ci chyba Agatko te mlodosci przeszly skoro juz w 10 tc ja tez biore lutrine co miesiac z racji na niski poziom progesteronu, ale ja to juz z 2 lata biore wiec do smaku sie juz przyzwyczailam


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Dotka ojeju 2 lata
                Co do mdłości to się cieszę że przechodzą już a w pierwszej ciaży ich w ogóle nie miałam


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Witam kochane mamuśki,ja dopiero nie dawno się obudziłam...i dochodzę do siebie....A mnie mdłości coś nie chcą opuścić na stałe-a już się cieszyłam....najgorzej to tak od 17-18
                  Ja też biorę luteinę i mam ją brać-tyle ,że ja mam dopochwową....i całe szczęście,ze nie czuję jak ona smakuje....
                  Może zapytajcie się lekarza....bo na receptę płacę ok.3zł za 1opakowanie....
                  Ja biorę 2xdziennie i czuję,że będę brała całą ciążę.....a mdłości chyba też mnie nie opuszczą....-no ale wszystko pzeżyję dla mojego skarbka....
                  Ja 25 marca mam wizytę....i już nie mogę się doczekać....

                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU KOBIET!!!!!-NIECH ŻYJĄ KOBIETY!!!!

                    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Kobitki a u mnie nadal mdlosci tez tak mnie dopadaja kolo 17stej i juz dokad nie pojde spac mecze sie z nimi. W pierwszej ciazy tak mialam do konca 3go miesiaca mam nadzije ze tym razem bedzie tak samo. A wiece co do tego wszystkiego sie przeziebilam. Mam katar i kaszel-kuruje sie herbatka z cytryna i soczkiem ale nie bardzo mi przechodzi. Moj gin pozwolil mi wziasc apap C ale to jest okropienstwo masakra jak dla mnie w smaku. A Wy co byscie poradzily na takie przeziebienie?
                      Dziewczyny i jak myslicie kiedy mozna dowiedzic sie o tym kogo mamy w brzuszku? Ja w pierwszej ciazy wiedzialam bardzo wczesnie ale jak bedzie teraz juz bym chciala kupowac ciuszki))
                      Zycze milego dzionka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Xagusia a pamiętasz w którym tygodniu wiedziałaś jaka to bedzie pleć?
                        Przeważnie to chyba w piatym miesiącu można się dowiedzieć


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Ja jak bylam ostatnio u gna to bylam w 19 tygodniu i niestety mi jeszcze nie powiedzial bo ja to on powiedzial zakrylo sie bioderkami ale teraz 22 mam polowkowe to powiedzial ze wiecej czasu sie na tym spedzi wiec byc moze mi sie uda dowiedziec. Z chinskiego wyszedl mi chlopak maz tez tak twierdzi a ja bym chciala coreczke bo synka juz mam ale co ma byc to bedzie!!
                          Ale mysle ze 18-20 to taki minimum by wiedziec co to bedzie.

                          Kobietki wszystkiego najlepszego w dniu naszego siwta

                          pozdrawiam ide robic kopytka na obiadek


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Dziewczyny ja się wam pochwalę zdjęciem w czym moje maleństwo będzie spało.....zdjęcie nie zawsze oddaje jakości.....ale....dzielmy sie naszą radością-to już czas a tam w żadne zabobony ja nie wierzę....co ma być to będzie....
                            Attached Files

                            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              gizela ja tez nie wierze w zabobony tez mialam lozeczko w domu zanim dziadzia sie urodzila
                              A w pierwszej ciazy to juz w 4 miesiacu wiedzialam co bedzie. I doktor sie nie pomylil bardzo jestem ciekawa jak to bedzie. Ide do lekarza 19 marca ale mysle ze to za wczesnie zeby zobaczyc. Bo wtedy bedzie u mnie jakos koniec 12 tygodnia.

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Napisane przez xagusiaxpl Pokaż wiadomość
                                gizela ja tez nie wierze w zabobony tez mialam lozeczko w domu zanim dziadzia sie urodzila
                                A w pierwszej ciazy to juz w 4 miesiacu wiedzialam co bedzie. I doktor sie nie pomylil bardzo jestem ciekawa jak to bedzie. Ide do lekarza 19 marca ale mysle ze to za wczesnie zeby zobaczyc. Bo wtedy bedzie u mnie jakos koniec 12 tygodnia.
                                Moze za wcześnie-choć czytałam ,że jak lekarz dobry i ma super sprzęt wyczai co ma między nogami...Moja mi powiedziała,że za wcześnie miałam 12t.... teraz jak pójde to będzie 16t...wiec mam cichą nadzieję,że już pokaże moja niunia i lekarka dopatrzy a jak nie to w kwietniu myślę,ż na 100% już pokaże.....
                                A bardzo bym chciała teraz 25marca juz wiedzieć-to taki mini prezencik na naszą pierwszą rocznicę ślubu.....

                                mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                                gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                                Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                                Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                                Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X