Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Wpadłam dziewczynki na chwilkę się przywitać. Dziś ostatni raz i znów wolne huraaaaaaaaaaaaaaa!! jakoś zleciało bo po pracy spałam żeby wypoczywać jak najwięcej.Kobietki powiedzcie mi czy macie tako metaliczny posmak w ustach,mdłości mam mniejsze i sporadyczne a ten smak zaczyna mnieie wkurzać bo jem sobie coś pysznego a tu bleeeeeeeeeeeee!!! albo w niespodziewanych sytuacjach-okropność.Miłego dnia,trzymajcie się papa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Bajtel - miałam coś takiego ale przeszło mi ze dwa tygodnie temu - obecnie nie mogę jeść ogórków konserwowych i pomidorów - patrzeć na nie nie mogę = a tak lubię :-(

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Hej,
        Ja nie mam takiego smaku w ustach ale za to rano mdłości i wieczorem i nie mogę patrzeć na jedzenie. Ciesze się że jeszcze kilka tygodni i jak zacznie się 2 trymestr to poczujemy się lepiej. Miłego piątku.


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Witajcie dziewczynki
          No to bajtel teraz to sobie pospisz hihi.
          Wiesz co tez to przechodzilam i kutkiem bylo to ze malo jadlam bo mnie od wiekszosci rzeczy odrzucalo. Napewt potrafilam zjesc zupe ogorkowa i poleciec do toalety bo mi smak nie podpasowal. Wiec to normalne. Za to moglam jesc tylko chleb z serem bialym kupionym w biedronce w pudeleczku jedynie co smakowalo i wchodzilo nawet slodkie co jest moja zmora nie dalo sie jesc. Tak wiec jeszcze troche byle byscie wytrzymaly do 2 trymestru a powinno powoli mijac.

          Pozdrawiam i zycze milego dnia


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            bajtel to "uroki" ciaży, ja przez pierwsze 3 miesiące mdłości nie miałam, ale ten dziwny posmak był tak silny, że jadłam tylko twarożek i frytki, nic innego sie nie dało, potem za to jadłam wszystko. Ale pierwszy objaw ciąży to był właśnie taki dziwny smak.
            gizelko na prawdę bardzo tanio to usg, ja w zeszłym roku za 3d płaciłam 210 a 4d kosztowało 400... tylko że mi robiła to genetyk pod kątem wad genetycznych , no i ogólnie czy nie ma podkradania itd, może dlatego.... a może po prostu tyle to powinno kosztować, ale naciągają nas, bo to lepsze od zwykłego usg....tak czy inaczej masz szczęście.
            Last edited by bagnes; 26-02-2010, 09:59.


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Dziewczyny już wcześniej się Was pytałam czy nie mecie nic przeciwko jakbym Was przeniosła do Dziełu Fora Regionalne. Tam są poszczególne miesiące ciążowe.
              A umknęło mi czy się zgadzacie czy nie Przeniosłabym Was do Września 2010
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                A nie można tamte dziewczyny przenieść do nas????? ja bardzo polubiłam nasz wątek....bo ja chcę do niego wracać jak już będzie po wszystkim,a tak to nasze posty znikną-a ja tak nie chcę....

                mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  tree chce przenieść ten wątek tam gdzie są wszystkie mamy rozpisane miesiącami i chyba nie utracicie postów tak żeby było was można szybko znaleźć i wszystko było przejrzyście na forum. ja jak go zakładałam, to właśnie tam go chciałam umieścić, ale się nie dało, dlatego powstał tutaj

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                    tree chce przenieść ten wątek tam gdzie są wszystkie mamy rozpisane miesiącami i chyba nie utracicie postów tak żeby było was można szybko znaleźć i wszystko było przejrzyście na forum. ja jak go zakładałam, to właśnie tam go chciałam umieścić, ale się nie dało, dlatego powstał tutaj
                    Acha jak tak to nie ma sprawy,ale posty mają sie zachować!!!!!!,to nasza historia....

                    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      A gdzie one są ,bo nie mogę ich znależć.....-te fora regionalne....

                      mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                      gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                      Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                      Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                      Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Ja nie mam nic przeciw przeniesieniu,produkuję obiadek,podsmażyłam udka na obiad,teraz je duszę

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          w przyszłych mamach

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez Scaarlett;1819[COLOR="black"
                            09]w przyszłych mamach


                            Dziękuję kochana już znalazłam....
                            A tak w ogóle to witajcie moje kochane dziewczyny....
                            Ja spałam średni na jeża-tak zawsze mam jak mąż ma do pracy na nocke-a teraz obok mnie odsypia....Podolec...mmmm pycha udka ,a ja dietka....mojemu zrobię ziemniaczki i mam pieczeń rzymską i pokroję ją na grubsze kawałki i posmaże...a sobie sałatę lodową też z tą pieczenią,tyle ,ze uduszoną....-niestety mus,bo lekarka powiedziała mi ,ze jak dorobię sie cukrzycy to będzie mnie musiała wysłać do poznania i tam bym rodziła-więc wszystko zrobię by być tu na miejscu...właśnie zmusiłam się zjeść ciemną błęczkę z serkiem białym....a kolację będę jadła do 18-19....i to lekkostrawne kolacyjki....a słodyczy zero...przed wizytą dla samej siebie zrobię poziom cukru to kosztuje tylko 5zł....
                            [/COLOR]

                            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Ja tez nie mam nic przeciwko byle by posty sie zachowaly!! I byle bym was znalazla.
                              o to gizelka masz troche przechlapane nie wiem jak bym to ja musial miec dietke zniosla jak mnie o 23 potrafi glod dopasc i msze zjesc cos bo nie zasne.
                              Ja sie troche zaczynam martwic bo mnie cos zaczyna podswedzac miedzy nozkami oby to nic zlego nie bylo. Dobrze ze lekarz sie chyba pomylil i w poniedzialek do lekarza ide przynajmiej mu powiem i zobaczymy co tam sie dzieje oby nic powaznego!!
                              Oki zmykam narazie dziewczynki posprzatac w domu a tak mi sie nie chce


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Też czeka nas zmiana diety,muszę kupić parowar,może też szybkowar no i ciśnieniomierz dla męża bo ma za niskie ciśnienie i ostatnio mało mi nie umarł

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X