Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Cześć,
    Bajtel ty to naprawdę jesteś ranny ptaszek, do piątku już niedługo więc szybko Ci minie.
    Ada super przeżycie jak można usłyszeć serduszko, ciesze się że wszystko ok.
    Ja odebrałam wyniki i na szczęście są prawidłowe, robiłam mocz, morfologie, na toksoplazmę, glukozę, sporo tego było. Dziś już środa więc zostały mi 4 dni i do pracy.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Witam Was w ten by najmniej u mnie dzien. Pogoda nie dopisuje co za tym idzie brak motywacji do roboty
      Bajtel te dni szybko mina i znowu bedziesz sie cieszyc wolnym


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        cześć kochane!
        gosia rzeczywiście biedaku się musisz nawstawać
        agatko szkoda, że to juz koniec twojego odpoczynku, ale lepsze to niż złe wyniki dobrze, że tam wszystko ok i możesz być spokojna. korzystaj z ostatnich dni laby i odpoczywaj ile wlezie!

        a powiedzcie mi dziewczynki jak było z waszymi cycuchami? bolą cały czas, czy przestały w pewnym momencie i tylko są większe, bo mnie strasznie cały czas bolały, a dzisiaj jakoś jakby mniej w pierwszej ciąży mnie nie bolały..

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Hej moje kobitki!....Bajtel ty ranny ptaszku.....
          Dotka super,że wyniki ok.,u mnie też tylko mam toxoplazmoze-tzn.przeszłam ją,bo IGg mam 585 a IGm-ujemny....dzwoniłam i lekarka mnie uspokoiła....
          Scarlet mnie też cycuszki na początku intensywnie bolały bo teraz to od czasu do czasu,no i urosły i rosną bo widzę.....a jak mnie bolą,to ich dotknąć nie mogę....-żyłek mam pełno i niestety tak rosną,że mam już rozstępy.....i na dole brzuszka też-bo brzusio mi też urósł...

          mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
          gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
          Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
          Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
          Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Mnie piersi przed okresem(myslałam że bola na okres a to na ciażę)sporo bolały ale ok tydzień,potem mi przeszło,przeważnie nie bolą.

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Witaj Podolec...Jak się czujesz??????

              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                podolec jesteś wielka, bo aż się nad sobą zastanawiać zaczęłam odetchnęłam z ulgą, ze jest ok. no bo jak takim odstępstwem od reguły jestem..

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Scaarlett mnie tez na poczatku bolaly az ich dotykac nie moglam i z czasem przechodzilo. ale od czasu do czasu daja o sobie znac no i rosna a do tego swedza obym nie dostala wiekszych rostepow niz mialam bo sie zalamie!


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    ja się rozstępami nie przejmuję, bo zawsze moje cyce były moim kompleksem, bo wydają mi się za duże rozmiar d i całe życie je chowam, więc czy jeden rozstęp więcej czy mniej to i tak je będę ukrywać a w poprzedniej ciąży to mi dorosły do rozmiaru e
                    dobrze wiedzieć, że cycuchy na początku ciąży mogą bardzo boleć, a z czasem przestać. dzięki kochane, mogę spokojnie zabrać się dzisiaj za życie

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      dziewczyny chciałabym Was przenieść do innego działu. tzn do działu fora regionalne -> mamy rodzące w 2010 roku.
                      Mam nadzieję, że nie będziecie miały nic przeciwko
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Ja czuje się bardzo dobrze,rozstępy mam po pierwszej ciaży,na brzuchu,nogach,udach,piersiach,staram sie ich nie pokazywać.Chciałam małemu dać kaszę a skończyła mi się,drugiej nie kupiłam bo nie było bifidus,mogłam wziasc zwykłą.

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                          Ja czuje się bardzo dobrze,rozstępy mam po pierwszej ciaży,na brzuchu,nogach,udach,piersiach,staram sie ich nie pokazywać.Chciałam małemu dać kaszę a skończyła mi się,drugiej nie kupiłam bo nie było bifidus,mogłam wziasc zwykłą.
                          ja tez niestety tez je mam tam gdzie ty ale mam nadzieje ze sie nie powieksza i ze uda mi sie teraz brzuszka pozbyc oby bo po pierwszej to mi co nie co jego zostalo!.
                          A na mnie dzisiaj ta pogoda jakos zle wplywa. Co mi nie dobrze gardlo cos zaczyna pobolewac i wogole jakas inna dzisiaj jestem byle by to w jakies bo sie zalamie


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Po pierwszej ciąży i porodzie przez ok3lata byłam gruba ważyłam74kilo,potem sie zawzięłam i schudłam ponad25kilo,teraz już ważę73 a gdzie do końca ciąży dobiję do 80 jak nic i boje sie że przekroczę nawet te80,apetyt miałam i mam jak chłop od kosy,moi bracia jedzą mniej niż ja o bratowych nie wspomnę.Znów będę musiała sie odchudzać,miałam to zrobić od stycznia ale wyszła ciąża i lipa nie ma odchudzania-jestem grubas

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              oj dziewczynki widzę, że o kg gadacie hehehe ja też jestem ciekawa ile mi przybędzie. w pierwszej ciąży przytyłam 15 kg, a schudłam przy karmieniu 25 do lekarza mnie wysyłali, bo twierdzili, że jak cień wyglądam, ale ja się wspaniale z taką wagą czułam i utrzymałam ją do tego momentu. 55-57 kg to tak dla mnie optymalnie jest, ale przez te 2 miesiące na hormonach już widzę, że jakieś 2-3 kg się u mnie nadprogramowo przyplątało, aż boję się myśleć co będzie dalej

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Ja w pierwszej ciąży przytyłam 10kg, na początku się martwiłam dlaczego tak mało tyje ale ginek uspokajał że wszystko ok.Potem jak zaczęłam karmić malą piersią to strasznie schudłam bo wszystko ze mnie brała. Zobaczymy jak to teraz będzie


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X