Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

    Agatko a nie mówiłam! baaaaaaaaaaardzo się cieszę, że z malutką fasolką jest dobrze buźka

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

      super, Agatko, ze dobrze wszystko z fasola, ja tez czekam na niedziele, mimo, ze wszystko jest swietnie, nie mam plamien itd, i tak sie martwie










      Skomentuj


        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

        Agatko cieszę sie ,że wszystko ok....piękny widok....dawaj zdjęcie twojego maluszka....
        Laurunia....miną te mdłości-mi już przechodzą-najgorzej to u mnie wieczorem....ale tak to już jest rewelacyjnie,ale za to moje piersi-hm,a co tam niech coś będzie wreszcie to ciąża. Ja też dużo spałam i nie wstawałam z łózka tak mi dały czadu te mdłości-mój to się śmiał,że wyglądam jakbym miała depresję-bo nic mi się nie chciało!!!!a teraz,to aż oczy mu wyszły-jestem pełna życia....zobaczysz oby do końca 1 trymestru!!!
        Agatka czekam z utęsknieniem na twoją niedzielę!
        Sylwia,poszukaj na internecie z twojego miejsca zamieszkania i wyjdzie ci ranking lekarzy i poczytaj sobie o nich!!!! i jak bedziesz dzwoniła to powiedz w czym jest sprawa,to może cię dziś przyjmą....
        Moja lekarka by na pewno by cię przyjęła...mimo ,ze ma dużo pacjentek! Ja pamiętam,że w piątek dzwoniłam do niej ok.12 w południe a ok.15 byłam już u niej....Dla profilaktyki od razu dostałam luteine któa biorę do dzis i narazie jest wszystko ok....

        mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
        gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
        Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
        Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
        Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

        Skomentuj


          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

          Lekarkę mam super - nie zmienię jej naprawdę i mi odpowiada.

          Na poczatku brałam luteinę teraz biorę dupha... coś tam nospe, folik, i wześniej coś na mdłości. Z usg mam problem nikt mie nie chce przyjąć w ciągu najbliższych dni oddzwoniłam chyba z 15-20 róznych przychodni i prywatnych klinik masakra teminy na usg dopochwowe najszybciej za jakiej 2 tyg. - w jednej były terminy ale za 200 zł nie zrobię usg. To jakas paranoja żeby prywatnie był taki problem. Ostatnie badanie miałam robione nie dopochwowo, wcześniejsze były dopochwowo, dziś odebrałam Betę i wyszło z niej ze jestem w 6-7 tygodniu ciąży - ale to jest jakoś niemożliwe - nbo w takim wypadku do zapłodnienia powinno dojść wg tego 4-5 tygodni temu a ja już 14 stycznia byłam w ciąży i był to niby 5-6 tydzień. Nie no już nic z tego nie rozumim.

          Agatko - gratuluje tobie a sobie życzę tego samego.

          Laurunia - trzymam kciuki

          Skomentuj


            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

            Czesc Dziewczyny ostatnio tu nie zagladam bo nie za dobrze sie czuje. Wczoraj bylam u lekarza powiedzial ze wszystko oki widzialam dzidziusia i jestem przeszczesliwa)
            Martwi mnie jednak to ze w marcu umowil mnie na badanie prenatalne-ale po co jak wsyztsko oki. Podobno robi to lekarz ktory przyjezdza raz w miesiacu do mojego gin do gabinetu poprzez usg. Moj gin powiedzial ze jak dobrze wyjdzie to zapominamy o calej sprawie ale jak bedzie cos ne tak to tamten zabiera pacjentki ze soba do szpitala do lodzi. Co o tym sadzicie. Rozmawialam z moja babcia i powiedziala ze ona by nie poszla na to badanie bo moze tamten lekarz chche naciagnac na kase? Ale sama nie wiem co myslec o tym wszystkim.

            Skomentuj


              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

              xagusiaxpl z tego co wiem badanie prenatalne robią po to by wykluczyć jakieś choroby. To wcale nie oznacza, że coś jest nie tak. Robią je po to, żeby w razie czego od razu leczyć maluszka. Ja osobiście bym poszła





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                ada ale skoro gin powiedział,że jest wszystko ok,to wg. mnie to jest po to by wyciągnąć kasę.
                Moja znajoma w pierwszej ciąży zrobiła sobie badanie na downa,takie gdzie lekarz bardzo dokładnie mierzył główkę itd i dała za to chyba 400zł.(wraz z wizytą)
                teraz jest w drugiej ciąży i czegoś takiego już nie robi,bo sama przyznała,że to wydawanie pieniędzy...a lekarz powiedział tylko że "...przydałoby się zrobić takowe badanie..." a każda z nas boi się o swoje dzieciątko i chce by było jak najlepiej,stąd myśle,że lekarze mają niezły zarobek z tych dodatkowych badań,które robimy,a tak na prawdę byśmy nie musiały:/

                xagusiaxpl zawsze mi się wydawało,że po 35 roku życia i przez to że gin widzi wskazania do badań prenatalnych są one refundowane i kosztują bardzo drogo??
                zrób jak uważasz,ale ja podzielam zdanie twojej babci.
                Last edited by Miss; 18-02-2010, 13:33.
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                  Napisane przez xagusiaxpl Pokaż wiadomość
                  Czesc Dziewczyny ostatnio tu nie zagladam bo nie za dobrze sie czuje. Wczoraj bylam u lekarza powiedzial ze wszystko oki widzialam dzidziusia i jestem przeszczesliwa)
                  Martwi mnie jednak to ze w marcu umowil mnie na badanie prenatalne-ale po co jak wsyztsko oki. Podobno robi to lekarz ktory przyjezdza raz w miesiacu do mojego gin do gabinetu poprzez usg. Moj gin powiedzial ze jak dobrze wyjdzie to zapominamy o calej sprawie ale jak bedzie cos ne tak to tamten zabiera pacjentki ze soba do szpitala do lodzi. Co o tym sadzicie. Rozmawialam z moja babcia i powiedziala ze ona by nie poszla na to badanie bo moze tamten lekarz chche naciagnac na kase? Ale sama nie wiem co myslec o tym wszystkim.
                  usg prenatalne pomiedzy 12 a 14 tyg ciąży to teraz standard przynajmniej w Łodzi, robią je każdej kobiecie zeby wykluczyć np zespół dawna, ja nie widzę w tym nic dziwnego że lekarz cię na to badanie umówił, chyba raczej trzeba sie cieszyć że wie co robi i nie olewa pacjentki

                  ja oprócz tego usg mialam test pappa z krwi, bo miałam ponad 35 lat, i miałam i usg i ten test za darmo bo po 35 roku życia objętym sie jest darmowym programem prenatalnym, niektóre osoby młodsze też sobie robią test odpłatnie , wiec myśle że usg prenatalne to chyba minimum jakie należy zrobić
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                    Cześć kobitki i znów mam wolne aż 5 dni ,można odpocząć i poleniuchować do woli.Mnie znów nawiedziły mdłości a było już lepiej i spać mi się chce okropnie wpadłam na chwilkę a tu młoda godzina

                    xagusiaxpl -nie martw się , mnie też czekają badania prenatalne w marcu i powiem ci że chociaż bardzo się boję co wykażą to jednocześnie cieszę się że mam możliwość wczesnej i szybkiej diagnozy

                    sic -twoje wyniki bym skonsultowała z innym lekarzem koniecznie i zrób jeszcze raz betę czy przyrasta,tak ja miałam przy pustym zarodkui skonsultuj koniecznie,trzymaj się nic jeszcze nie jest przesądzone bądz dzielna kochana

                    aga -cieszę się że u ciebie ok

                    podolec co u ciebie słychać?

                    Skomentuj


                      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                      A co tu takie pustki??? Gdzie wszystkie pouciekały co??
                      Jak tam wasze samopoczucia?? bo u mnie juz coraz lepiej z nogami ale z pozycja do spania nadal kiepsko!!

                      Pozdrawiam


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                        U mnie okij,wczoraj byłam u lekarki dzidzia jest tylko jedna

                        Skomentuj


                          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                          Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                          U mnie okij,wczoraj byłam u lekarki dzidzia jest tylko jedna

                          To sie ciesze ze oki!! O czyli sie pewnie cieszysz ale i tez ci troszku smutno ze jednak jedna a nie dwie co?? ale wazne ze jest i jest z nia wszytsko wporzadku. pozdrawiam


                          Skomentuj


                            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                            Witam dziewczynki z samego ranka,o podolec czujesz ulgę ,wszystko w porządku a to najważniejsze fajnie.Ja wstałam taka połamana nogi mnie bolą ale z czego????????????? przecież brzuszka jeszcze nie widać a siku się chce, też tak biegacie często?kiedy wreszcie zobaczę brzuszek???????????

                            Skomentuj


                              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                              Hej kobitki gdzie jesteście nie ma z kim pogadać?????????????? takie pustki??????????? zrobiłam sobie nowe suwaczki,ładne prawda!!!

                              Skomentuj


                                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                                Ja na razie wpadłam,tak ulzyło mi,lekarka nie mogła ustawić aparatu do usg ale wszystko jest dobrze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X