Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Niuniakura, ja też mam jutro szczepienie. Igusia znów będzie tak strasznie płakać. No, ale jak mus, to mus.
    Ciekawa też jestem ile waży moja Kuleczka.
    Taka dziś markotna.Nawet moja siostra mówiła, że cały czas płakała jak mnie nie było i jak wróciłam, to było to samo. Chyba ma dziś gorszy dzień. No, ale niedawno to się tak strasznie rozpłakała, no to ją tuliłam tuliłam..aż zasnęła. Pospała chwilkę i obudziła się już w znacznie lepszym humorku, bo ciągle się uśmiecha.
    Teraz idziemy się popluskać. Igusia będzie w siódmym niebie, bo ona wręcz uwielbia kąpiele!

    Bardzo chciałabym mieć dobre wiadomości odnośnie wyników egzaminów. No nic, co ma być, to będzie. Na razie staram się nie myśleć o tym i nie stresować..

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Hej mamcie!

      Moje maleństwo śpi już a ja zaraz idę troszkę tv pooglądać z mężusiem, dziś na rolleticu z małym było średnio bo po pół godzinie mu się znudziło machanie rączkami do zabawek z maty i jęczał, ale to godzina nieodpowiednia była bo on tak kolo 17 włącza marudzenie śpiący się robi-potem w wózku w drodze powrotnej usnął ehh..

      Myssia
      nie martw się będzie dobrze z egzaminami przecież trzymałyśmy kciuki

      a ja mojemu szkrabowi w niedzielę dawałam marchewkę gotowaną ale średnio mu smakowała-nie pamiętam czyt pisałam już o tym...a dziś mu dodałam kaszki z glutenem do mleczka mojego ( wczoraj mu dałam z kaszką bezglutenową bo jak ten ciołek nie popatrzyłam dobrze w sklepie i nie zauważyłam że kaszki są też bezglutenowe ciapa ze mnie więc kupiłam już dobrą kaszkę)

      niuniakura mój Kubcio to by wył jakby nie zjadł!

      aduś niuniakura
      trafnie określiła Zosię jako malutką Śnieżynkę miałam takie samo skojarzenie ślicznie ją wystroiłaś

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        beau jak ja bym tak chciala żeby mała ze smakiem zjadala ale u nas walka o każdą lyżeczke. Wszystko ja interesuje tylko nie jedzenie...
        Boże, ja byłam taka sama do jedzenia. Mama podała mi jedna łyzeczke za duzo to wszystko wymiotowałam i juz po jedzeniu. Wiec ja małej nie wciskam jak widze ze juz moment krytyczny bo nauczyłam sie na mamy błedach.

        Coś w tym wczorajszym dniu było bo wszystkie dzieci takie marudy....

        Gabi dziś od 7.30 już "na nogach". Na razie moich



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          niuniakura z tym wciskaniem to rozumiem bo mój zjeść musi bo płacze ale też z rana 60-80 ml mi je a całą noc nic i ja się wkurzam bo całą flaszkę 180 ml mu odgrzewam no ale nie wmuszam mu na siłę

          a ja byłam 40 minutek na dworze ale zimnica i wróciłam i się będziemy karmić zaraz
          Last edited by beau; 02-02-2011, 11:16.

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Dziękuję za pochwały w imieniu Zosi
            Ja wczoraj wysłałam męża do lidla po pampersy i się zdenerwowałam. Bo nie dość, że w paczce zamiast 82 szt było 62, to jeszcze kosztowały 43 zł. Jak widać w naszym lidlu promocji raczej nie było
            Niuniakura Gabrysi chyba nie smakuje szpinak skoro ma takie odruchy





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              adus nie denerwuj się, ja poszłam dziś do lidla też po te pampersy bo w biedronce nie było tych hugissów co ostatnio brałam i widziałam jak dwóch panów szukało promocyjnych pampersów i nie mogli znaleźć więc zapytali pracownika i się okazało że te promocyjne pieluszki były tylko w poniedziałek! więc Twój mąż kupił nie te promocyjne niestety

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                To dziwne, bo na stronie jest podane, że oferta ważna od 31 stycznia, a nie tylko 31. No trudno, na szczęście mamy jeden sklep dziecięcy gdzie są w miarę tanie pampersy.
                Zosia właśnie bawi się na macie Chyba dobry prezent jej wymyśliłam
                Idę robić obiadek





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  też się dziwiłam bo przecież te dziecięce ciuszki rajstopki, skarpetki, torby takie dla mam na dziecięce rzeczy wszystko jest nadal, ale babka mówiła że tylko w poniedziałek były te pampersy

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    zacheca klienta, przychodzisz a tu dupa.... Powinni karac za cos takiego.
                    My po spacerku, musiałam szybko wracac bo kurier krzesełko do karmienia przywiózł.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Niuniakura wstaw zdjęcie krzesełka jak będziesz miała chwilę Kupiłaś to z aukcji, którą nam pokazywałaś?





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        niuniakura właśnie ja też jestem ciekawa jakie to krzesełko kupiłaś

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          http://allegro.pl/nowosc-maxxx-wypos...408173475.html
                          Tak, to kupiłam i wydaje sie być bardzo fajne!



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Niuniakura fajne krzesełko kupiłaś, ja mam po Karoli to nie będę kupować.

                            Ja jednak juto ide z Hanią na pobranie krwi bo od razu z Karolą idę do kontroli więc od razu dwie sprawy załatwię


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              cześć Mamusie!

                              zdałam wczorajszy egzamin!

                              Niuniakura, fajne to krzesełko. Podoba mi się. My też niedługo będziemy musieli się za jakimś rozejrzeć..
                              A byłaś z Gabrysią na szczepieniu? Ja nie byłam z Igusią, bo jak o 8 łaskawie ktoś w naszej przychodni odebrał telefon,to usłyszałam,że już nie ma miejsc do żadnego lekarza:/. Trzeba próbować w inny dzień..

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Myssia gratulacje z okazji zdanego egzaminu!
                                Ja jak zapisuje Hanie na szczepienie to z tydzień musimy czekać


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X