Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Boże, to takie przykre..

    My tutaj wymieniamy się wrażeniami z każdego dnia z naszymi maluszkami, a inne matki tracą swoje dzieci..
    Ja całą ciążę modliłam się tylko, by Igusia była zdrowa. I jak po porodzie usłyszałam, że wszystko jest dobrze, to popłakałam się ze szczęścia.
    Strasznie się denerwowałam czy wszystko będzie w porządku, ponieważ urodziłam 15 dni po terminie i koleżanki z sali straszyły mnie, że mogę mieć wody zielone i dziecko może się udusić..

    Niuniakura, to straszne co spotkało Twoją koleżankę. Tak naprawdę to chyba nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak ona się czuję, bo moje dziecko jest zdrowe..

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Własnie Myssia i o to zdrowie dziecka boję sie niezmiennie kazdego dnia. Boże, jej dziecko też niby urodziło sie zdrowe a teraz. W dodatku jak opowiadała o przypadkach zdrowych dzieci którym nagle coś sie stało to wole nie myśleć i wam też o tym nie opowiadać!!
      Dlategomodlę sie i ciesze jak każdego dnia obudzimy sie wszyscy zdrowi i takimi kładziemy spać, bo niestety zdrowie i zycie jest najbardziej kruche.



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Niuniakura, no to mnie zasmuciłaś, ale nie będę sobie już nic przybierać do głowy, bo o tych myśli i strachu o drugą osobę, jeszcze tak nam bliską, można zwariować. Wszystko będzie dobrze!

        Ja myślałam, że dzidziuś Twojej koleżanki urodził się chory.. to musi być tym bardziej bolesne jak na początku wszystko jest dobrze, a potem dziecko zaczyna chorować, a lekarze nie dają mu już szans.
        Bardzo współczuje Twojej koleżance.

        Igusia pomału opanowuje przyciąganie nóżek do buzi!
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Myssia podejrzewam że on był juz chory tylko na takiego nie wyglądał.Ta choroba co podejrzewają lekarze jest bardzo skomplikowana, tylko 20 dzieci jest w Polsce na nią chore... No coż, każdy ma swój krzyż i trzeba go dzwigać

          Igusia śliczna, moja Gabi tez już nóżki do góry podnosi, jak jej pomoge to łapie za rajstopkę i do buzi chce zaladowac ale jeszcze jej troche brakuje do tego.

          Kurcze, dziś -7 u nas i nie chce mi sie za bardzo wychodzic bo wczoraj za długi zpacer zrobiłam i zmarzłam straszliwie! Wiec dziś siedzimy w domu. A w przyszłym tygodniu, albo jeszcze w kolejnych chcemy sie z kolezanka wybrać z dzieciakami na specjalny seans do Multkinia. Zobaczymy co z tego wyjdzie bo jej mała to straszny spioszek i pewnie prześpi wszystko a moja nie ma opcji zeby spala... Będzie ciekawie.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            niuniakura to straszne co spotkało twoja koleżanke, bardzo współczuje jej a co to za choroba???

            Myssia Igusia piękności, moja Hania jeszcze nie przyciąga nóżek do buzi , ale uwielbia bawić się grzechotką i jak leży na macie to łapie za zwisające zabawki... zresztą każde dziecko rozwija się w swoim czasie.

            Dziś wychodzę z Hanią na spacer a mężuś zostaje z Karolą bo nadal niestety chora

            A to moja Hanusia, dziś świętujemy z okazji skończenia 4 miesiąca
            Attached Files


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              To jest jaka choroba związana z komórkami w organiźmie, nawet nie znam nazwy a wlaściwie to zespół chorób z tym związanych. Jakieś mutacje powodujące ze komorki sie nie rozwijają.

              Wszystkiego najlepszego dla Hani, jak sie slicznie smieje i faktycznie- włoskow malo Mojej tez nie rosna na razie za to zrobily sie jasny blond.

              Nasza Miśka za 2 dni kończy 5 miesięcy Znowu sie powtórze- ale nie wiem kiedy to zleciało!!!



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                dziękuje dziewczyny! :* moja Igusia jeszcze nie wie, że ma tyle fanek!

                Ja na razie też z małą nie wychodzę, bo nakarmiłam ją, pobujałam w wózku i zasnęła.. a ja się edukuje:|, ale musiałam sobie zrobić małą przerwę i zajrzałam do Was.

                gdybym tylko mogła decydować co Igusia ma robić w danym miesiącu, to na pewno odwlekłabym z czasie zdolność krzyczenia. To jest chwilami nie do wytrzymania.

                Agatakul, wszystkiego najlepszego dla Haneczki! :* :*

                Niuniakura, a ja się dziś tak przyglądałam włoskom Igusi i jej też robią się takie blond. Bardzo bym chciała, aby była blondynką i miała takie słodkie loczki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Myssia moja z krzyczenia i piszczenia to ma już doktorat!!!



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    nuniakura, myssia dziękuje w imieniu Hani

                    Myssia moja Karola jak się rodziła miała ciemne włoski a teraz ma jasny blond, więc jeszcze masz szanse na te loczki. Ja to bym chciała żeby Hania miała ciemne włoski to byłaby choć trochę do mnie podobna.

                    Wróciłyśmy ze spaceru, straaaasznie zimno ale przynajmniej teraz słodko Hania śpi


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      czesc mamunie

                      niuniakura, to wielka tragedia co piszesz.. bardzo przykro mi z powodu tego malenstwa... czy naprawde nie da sie nic zrobic?!! ludzie, moze gdzies w swiecie to lecza?! moze oni juz krzyzyk postawili a jest jakas szansa??!

                      agata, dobrze ze Hani ciemieniucha schodzi, moje rady znaczy na cos sie zdaly

                      Mysiaa, trzymam kciuki za sesyjke, dasz rade!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        co do podobienstwa dzieci do rodzicow... moja Matylda to wykapany tata i czesto ostatnio to obserwuje u znajomych.. takze agata, musismy to zaakceptowac
                        wklejam moja niunie
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          annamaja niestety nie da sie nic zrobic bo za szybko to u niego postepuje...
                          Coreczka przepiękna, a jaka stylowa kukardka
                          My też po spacerku, dziś ok 15.30 słonmko wyszło wiec szybko mała ubrałam i jazda. Ja znowu zmarzłam straszliwie a małej było cieplutko, spała sobie. Teraz musze sie grzanym winkiem troche ocieplić



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            [QUOTE=niuniakura;238010]annamaja niestety nie da sie nic zrobic bo za szybko to u niego postepuje...


                            trudno to przyjąć za fakt... smutno...

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Annamaja, prześliczne masz dzieciątko!
                              a co się tyczy podobieństwa do rodziców; moja Igusia ponoć też cały tata.. czasem mi smutno, bo wszyscy tylko mówią 'cały tata,cały tata'. Po mnie ma tylko oczka i nosek i poczucie humoru. Igusia to jest taki wesołek. Ciągle się śmieje, oczywiście jak nie krzyczy!

                              A ja jednak też poszłam z malutką na spacer. Dziewczyna ma spanie, bo poszłyśmy po 16, a ona teraz właśnie się obudziła.

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Myssia, nie przejmuj sie tak . Za to od pasa w dół wykapana mama
                                Moja Niunia podobna do mnie...a raczej do mojego taty. W sumie na to samo wychodzi bo ja tez byłam wykapany tata. Po swoim tatusiu ma śliczne dołeczki i kości policzkowe. I to by było na tyle
                                Kurcze, ale Gabrysia zaczyna sie interesowac kotem . Jak tylko sie pojawi zaraz raczki do niego wyciaga i chce głaskać i namietnie wyrywa sierść biedakowi. A on tylko na mnie z wyrzutem spogląda! A wczoraj (pewnie to zbieg okolicznośći) zapytalam ja pare razy : GDZIE JEST CICI a ona glówkę w jego strone odwracała Mądre mam dziecko. Acha, i u nas kot najlepiej dziala jak Gabi ma na brzuchu dłużej poleżeć. Zadne maskotki przed nosem tylko kota musze jej przynieść i pełna hipnoza
                                Nakarmiłam o 8 głodomora i spi z tatusem a ja delektuję sie kawka i kompem. Ale fajnie. Przypomina mi sie troche jak to było przed dzieckiem...ale nie chce do tego wracac na stałe. Takie to życie było...bez sensu. A teraz SENS słodko sobie śpi w drugim pokoju. Ech, fajna niedziela.



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X