Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

    Sylwia kochanie nie ważne idż jeszcze do innego....moja fasolka w 8tc miała 1,5cm! i było widać!a w 5 tc,widziałam plamkę a w niej białą kropkę! Mówie ci idż do lekarza bo te 2 tygodnie są na wagę złota!kochana jestem z tobą,porusz niebo i ziemię!

    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

      Sylwia mówiłaś,że 2 razy widziałaś swoje maleństwo....tym barzdziej,że lekarka ci powiedziała z ostatniej wizyty,że to ciąża ok.8t???więc jej nie rozumię-w 8tc widać już dobrze fasolkę.....wydaję mi się ,ze ona ma do kitu te swoje USG!

      mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
      gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
      Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
      Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
      Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

      Skomentuj


        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

        Sic kochana wiem co czujeszJa również to przerabiałamTyle że u mnie to było pewne i też w 9 tyg.Przykro miChociaż pamiętam że jednej dziewczynie też to podejrzewali a po 2 tygodniu było widać serce.Tak wiec trzymam kciuki kochana.
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

          Napisane przez gizela79 Pokaż wiadomość
          Sylwia może lekarz miał słaby sprzęt i nie słyszał serduszka...
          Co to znaczy pusty zarodek????to znaczy ,że fasolki nie widział??????może ma do d****y sprzęt,ja bym na twoim miejscu poszła do kogo innego i to jak najszybciej.....nawet prywatnie-w tej sytuacji pieniądze sie nie liczą!
          pusty zarodek tzn puste jajo płodowe, bez zarodka, ja miałam tak trzy razy i dopiero po leczeniu immunologicznym sie udało i 4 ta ciąża rozwinęla sie normalnie, u mnie objawem był brak objawów ciąży, tzn pierwzy test wychodził pozytywnie i na usg była ciąża a później przestawała sie rozwijać , poprostu nie powstawał zarodek
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

            Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
            pusty zarodek tzn puste jajo płodowe, bez zarodka, ja miałam tak trzy razy i dopiero po leczeniu immunologicznym sie udało i 4 ta ciąża rozwinęla sie normalnie, u mnie objawem był brak objawów ciąży, tzn pierwzy test wychodził pozytywnie i na usg była ciąża a później przestawała sie rozwijać , poprostu nie powstawał zarodek
            Tak się domyśliłam...,ale niech Sylwia idzie jeszcze do kogo innego na USG....-ach tak mi smutno

            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

            Skomentuj


              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

              Napisane przez gizela79 Pokaż wiadomość
              Tak się domyśliłam...,ale niech Sylwia idzie jeszcze do kogo innego na USG....:ach tak mi smutno
              no pewnie, zawsze lepiej jest sprawdzić u kogoś innego, i do końca trzeba mieć nadzieje, choć napewno łatwo nie jest
              a swoją drogą dlaczego to sie tak często zdarza ?? coś okropnego,
              a z drugiej strony w wiadomościach trąbią o tej mamuśce co biła swojego 4 miesiecznego synka, tak że jest w szpitalu w stanie ciężkim a tatuś sie tylko przygladał , zarąbać takich !!!! i gdzie tu sprawiedliwość ??? ona pewnie z donoszeniem ciąży problemów nie miała !!!!!
              Last edited by kala8; 17-02-2010, 21:44.
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                Sylwus tak mi przykro ale podzielam również zdanie innych dziewczyn że powinnas jeszcze pójśc do jednego lekarza zeby naprawde byc pewna. Ale tez wierze ze jesli pojdzie za te 2 tygodnie to zobaczysz serduszko.

                Agatko Ty również dużo odpoczywaj Też brałam luteine pomogła mi i jest juz wszystko wporzadku ale musisz na siebie uważać i duzo odpoczywac.

                Jstem z Wami myślami i trzymam mocniutko kciuki!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                  Napisane przez mamaKacperkaIfasolki Pokaż wiadomość
                  Sylwus tak mi przykro ale podzielam również zdanie innych dziewczyn że powinnas jeszcze pójśc do jednego lekarza zeby naprawde byc pewna. Ale tez wierze ze jesli pojdzie za te 2 tygodnie to zobaczysz serduszko.

                  Agatko Ty również dużo odpoczywaj Też brałam luteine pomogła mi i jest juz wszystko wporzadku ale musisz na siebie uważać i duzo odpoczywac.

                  Jstem z Wami myślami i trzymam mocniutko kciuki!
                  mamamKacperka ale to nie możliwe by lekarz nie widział zarodka w tym tyg.c.??????Ja jeszcze ufam,ze miał zły sprzęt...

                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                    Napisane przez gizela79 Pokaż wiadomość
                    mamamKacperka ale to nie możliwe by lekarz nie widział zarodka w tym tyg.c.??????Ja jeszcze ufam,ze miał zły sprzęt...

                    W sumie masz kochana racje!!! I dlatego jestem za by poszla jeszcze do jednego lekarza lub nawet pojechala do szpitala na takie badanie przeciez ma prawo!!


                    A teraz troche z innej beczki powiedzcie mi czy ktoras z Was ma lub miała w pierwszej ciązy problemy ze spaniem?? nie moge spac dopero gdzie 1-2 chce mi sie do tego bol nog jak bym zakwasy miala masakra sie z moim organizmem dzieje


                    Skomentuj


                      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                      Ja idę tez spac ok.24-1...ale za to śpię do 10-zakwasów jeszcze nie mam.ale ma za to bolący krzyż i mam jeszcze mdłości które powoli ustępują...
                      A u ciebie kochana prawie na półmetku moga boleć nóżki....bo dzidzia uciska na różne nerwy-tak mi się wydaje....

                      mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                      gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                      Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                      Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                      Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                        Napisane przez gizela79 Pokaż wiadomość
                        Ja idę tez spac ok.24-1...ale za to śpię do 10-zakwasów jeszcze nie mam.ale ma za to bolący krzyż i mam jeszcze mdłości które powoli ustępują...
                        A u ciebie kochana prawie na półmetku moga boleć nóżki....bo dzidzia uciska na różne nerwy-tak mi się wydaje....
                        No ja niestety nie pospie do 10 bo moj synek wstaje gdzies kolo 8 bole krzyza zwlaszcza na dole mam ale to od czasu do czasu ale z tymi nogami to nie idzie wytrzymac a o pozycji do spania nie wspomne.
                        Kochana mdlosci nie dlugo mina i apetyt wroci jesli go nie mialas bo ja teraz chyba nadrabiam te kilka tygodni w ktorych nie moglam jesc


                        Skomentuj


                          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                          Sylwia, ja mysle, ze naprawde mial zly sprzet ten lekarz, lepiej gdzies prywatnie chociaz raz idz, uspokoisz sie i potem znowu, bo nie moze byc tak...
                          A ja walcze z mdlosciami dalej i chce mi sie spaaaaaaac...ale jak sie skonczy 1. trymestr tylko z gorki bedzie










                          Skomentuj


                            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                            No fatalnie - nie wiem co zrobiś szukam własnie jakiegoś gabinetu z USG nowszym - ale skąd mam wiedzieć na jaki sprzęt trafię zaraz jadę po badania z bety (też robiłam prywatnie) Dziś mi już lepiej nie mogę po prostu o tym myśleć - i mam nadziję taką mała ale..

                            Agatko jak u ciebie po wizycie....? Co z plamieniami?

                            Skomentuj


                              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                              Dziewczyny , dziękuje za słowa otuchy, jesteście kochane.
                              Jestem po usg, wszystko ok, widziałam maluszka, serce bije.
                              Widziałam głowe, kończyny, jestem przeszczęśliwa.Popłakałam się bo myślałam że będzie zle.Buziaki

                              Sylwia-może dzidziuś jest za malutki i dlatego nie widać serduszka.Zrób jeszcze raz usg, trzymam kciuki


                              Skomentuj


                                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                                Sic a powiedz mi miałaś dopochwowe usg robione?
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X