Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Beau dziś rano Hania miała już bardzo mało łusek, ale cały czas nadal jej nawilżam żeby głowa się nie wysuszała. Zastanawiam się czy to nie alergia

    Podolec moja Karola też ma okropny kaszel a do tego jeszcze katar który leci cały czas i non stop jej wycieram. Oby tylko Hania się nie zaraziła!

    Przyjechała do mnie teściowa i zabrała małą na spacerek, cieszę się bo ja nie mogłabym z nią wyjść.Idę podrobić obiadek.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      moje dziecię spało dziś w łóżeczku 3 godzinki!!! w międzyczasie tylko nakarmiłam butlą na śpiąco

      agatko a pytałaś lekarki o tą ciemieniuchę może?

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Zapomniałam napisac ze alergolog kazał wprowadzać do diety gluten Od razu, nie czekać na 10 miesiąc bo teraz zmieniły sie wytyczne co do schematu żywienia i gluten daje sie jako pierwszy. Jezu, co chwila sie coś zmienia w tym zywieniu. I komu tu wierzyć?!
        Zakupiłam kasze manne orkiszowa bo podobno lepsza niż pszenna i bede malej gotować na wodzie i dodawac 2 lyżeczki do mleczka. Zobaczymy jak jej to pójdzie.
        A dzis u nas strajk jedzeniowy znowu, wczoraj dynia smakowala, dzisiaj be.
        Nie dogodzisz dziecku....



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          nooo, to moja Igusia dziś za cały dzień przespała się pół godziny... i tylko krzyczy i krzyczy.Beau, pierwszy egzamin już we wt mam. Jak tak dalej pójdzie, to ja nie widzę tej sesji. Dziś udało mi się pouczyć zaledwie pół godziny..Może jutro będzie lepiej.

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Beau jak byłam u lekarza to pytałam o ciemieniuchę i powiedziała żeby nawilżać i rozczesywać, w przyszłym tygodniu idę na kontrolę więc pokaże głowę Hani.

            Dziś i wczoraj też Hania przespała całą noc ,zasypia ok 9,10wieczorem i budzi się o 7 rano.Z jednej strony się cieszę że tak ładnie mi śpi ale z drugiej czy ona nie jest głodna?Je tylko pierś. Jak myślicie czy powinnam ją budzić??


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              hej mamcie!

              my po szczepieniu, tym razem mały płakał nawet przy ważeniu a wyszło 7840g, ale za to mało urósł bo tylko 1,5 cm na dlugość a waga poszła od 17.12 o 1380g w każdym bądź razie diete mam już rozszerzać podobnie jak niuniakura dostałam schemat żywieniowy i tez mam już dawać gluten- jeszcze nie analizowałam tego schematu potem siąde i zobaczę i zrobię zakupy- lekarka mówiła żeby podawać owoce ze słoiczków bo nie ma teraz wartościowych owoców o tej porze roku no chyba że jabłka, no i dawać papki marchwiowo-ziemniaczane i dodawać inne warzywa...
              po 6 m-cu mam na taką wizytę kontrolną się pojawić

              Agatko
              moze faktycznie to jakieś alergiczne jest? Agatko wydaje mi się że lepiej nie budzić Hani, ja budziłam małego jak mi w dzień malo zjadł bo miał takie momenty że raptem ze 180 ml spadło na 70ml to martwiłam się że jest głodny a w nocy na śpiąco całą butlę mi potrafił wytrąbić! chociaż z 2 strony jakby był głodny to chyba by się obudził?
              Myssia wierzę że Ci ciężko do nauki siąść- ja chciałam iść na podyplomowe studia teraz od października 2010 hehe dobrze że nie poszłam bo poród 15 września a już od października zajęcia nie wiem jakbym tam wysiedziała i jeszcze dojeżdżać prawie 300 km ale Ty już na końcówce- będzie dobrze poradzisz sobie!

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Agata ona juz nie jest w tym wieku zeby ją trzeba budzic na karmienie. Moim zdaniem jak przybiera, naje se w dzień to nie jest głodna w nocy. i tak powinno być a ty sie ciesz dziewczyno, bo moja na butli a budzi sie co 3 godziny bo w dzień kiepsko je i musi w nocy nadrabiać!

                Tylko dzieci w pierwszym miesiacu można w nocy budzić choć kuzynka z Niemiec mowiła ze tam lekarze zakazuja budzenia, dziecko ma miec swój rytm i jak nie jest głodne to nie ma co na siłe wpychać ( wiem to po mojej córce która w dzień malo co glodna i wiem że na siłe nie wepchnę!!!!)



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  a małemu wysypka ustępuje już ma ładniejszą tą buźkę, tylko oczywiście musiał się drapnąć paznokciem!
                  załączam zdjęcie z dziś:
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Hey my w poniedziałek do lekarza cała trójka,jak będzie tylko katarek to chyba małą zaszczepią.
                    Gluten już u mego synka był wcześniej wprowadzany,szwagierka mi mówila co jest dietetykiem

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      cześć Mamusie!

                      właśnie wróciłam z moją Igulką ze spacerku. Jeszcze sobie śpi w wózeczku, więc nie będę jej budzić. U nas dziś taka ładna pogoda, że aż żal byłoby nie wyjść na spacerek.

                      Troszkę się dotleniłyśmy. I mnie się dziś wszystko chcę, bo Igusia zasnęła o 21 wczoraj i bardzo ładnie przespała nockę. Na karmienie obudziła się może 2 razy i pospałyśmy do 9. Dawno tak nie było, o ile w ogóle.

                      Beau, masz rację, mnie już niewiele zostało, więc poradzę sobie. Tylko najgorzej się zmobilizować.
                      Ja urodziłam 20 września, a już 5 byłam na uczelni. A do tego czasu biłam się z myślami co ja mam zrobić; czy wziąć dziekankę czy przetrwać jakoś ten rok.
                      Myślę, że teraz zrobię sobie rok przerwy, a potem podyplomowo na coś pójdę i już.

                      Ja idę z Igusią we wt na szczepienie; jestem bardzo ciekawa ile waży i mierzy. Ostatnio lekarka mówiła, że wszystko ejst super, że dobrze przybiera i ładnie się rozwija.
                      Ciekawe czy i mnie zaleci rozszerzenie diety Igusi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Niuniakura, beau dzięki tez tak myślałam żeby jej nie budzić,ciekawe jak dzisiejszej nocy będzie spała

                        Beau może i to alergiczne zobaczę co powie lekarz w przyszłym tygodniu...tak patrze na twojego Kubusia i nawet sporo ma włosków troszeczkę zazdroszczę-Hania prawie łysa

                        My dziś nie byłyśmy na spacerku, teraz czekam na tatę bo się zapowiedział ale on zawsze się spóźnia...idę nakarmić małą bo się obudziła i skrzeczy


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          agatko nie martw się Hani niedługo też włoski urosną, mojemu się powycierały z tylu ma placka i "czeską płetwę"
                          w szpitalu ze mna leżała dziewczyna to jej chłopczyk mial takie włoski gęste czarne i loczki takie że pielęgniarki się śmiały że wałki przyniosą
                          za to koleżance mojej jak była w ciąży lekarz po USG powiedział że córeczka takie ma włoski długie że hoho, no to koleżanka nakupowała spineczek gumeczek cudeniek a dziecko urodziło się łyse

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            O rany. jaka moja marudna....... godzine usypiałam na raczkach i dalej nie spi!!!!
                            I ryk cały czas!! Oj, ciezko. Chyba to juz te zeby ida bo ona nigdy tak sie nie zachowuje. No,cienie i blaski dzidziusia.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              a moja Igusia niedawno się obudziła, ale maluszek dziś pospał. A teraz szaleje na bujaczku!

                              Beau, moja córeczka też miała dużo włosków jak się urodziła i taaakie czarne. Teraz ma kolorek jak mamusia, no i wiadomo,że powycierały jej się, z tyłu ma taki paseczek łysy.

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Co do włosków, Gabi miała duzo czarnych i długich a teraz zrobiły sie jasniutkie i wytarły troche z tyłu ale na gorze ma dalej długie.
                                Mała juz nie poszła spac po poludniu i padła nam po kapieli o 19, nawet mleka całego nie dopiła... musze jej na śpiocha podac.

                                Dola mam strasznego bo kiedys pisałam was o synku kolezanki który jest chory. Teraz juz umiera, lekarze daja mu kilka dni. Powoli organy zaczynaja wysiadac....Jest mi strasznie smutno, płaczemy razem przez telefon bo nawet nie wiem co mam jej powiedziec.... to straszna tragedia gdy dziecko na twoich oczach odchodzi....



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X