Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    hej mamunie,
    niuniakura, projektuje wnetrza. wczorajsze spotkanie uwazam za udane, takze debiut zawodowo-poporodowy uwazam za nienajgorszy. nie bylo mnie raptem 1,5 h takze mala chyba nie za bardzo tesknila a ja jakos tak poczulam jakby przez chwile swieze spojrzenie na moje macierzynstwo i na prace. jest dobrze , co nie Mysia?
    Matylda caly czas tylko na cycu. Mnie powidziano, ze do 6,7 miesiaca nie wprowadzac innych pokarmow i narazie tego sie trzymam. szczepienie mamy 8 lutego, moze wtedy cos sie zmieni, jak ja zwaza.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      na dzien babci i dziadka co kupujecie? ja moim rodzicom plyte reginy spektor zamowilam, jutro swietujemy, babcia robi obiad i tort

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        My kupiliśmy dziadkom czekoladki. Dziś jedziemy do teściów a jutro idziemy do mojego taty.
        Mężuś ma mi zrobić niespodziankę imieninową Ciekawe co to?!
        Rok temu Zosia zadomowiła się w moim brzuszku





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          wow, ada alescie utrafili, to juz w tym roku maz nie przeskoczy zeszlorocznej niespodzianki

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Ja pewnie kupie jakieś ładne kwiatki dla babć, jutro jedziemy do teściowej a w niedziele do moich rodziców.

            Annamaja moja Hania też na razie tylko na cycu.Za 1, 5 tygodnia mamy kontrole żelaza, wagi i może wtedy coś się zmieni.


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Aduś to wszystkiego najlepszego z okazji imienin


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Annamaja, gratuluje sukcesu! Czasem trzeba 'wyskoczyć' gdzieś choćby na chwilę, żeby oderwać się od tej codzienności. Dla nas to może nie jest wymarzona odskocznia-Ty praca, ja studia, chociaż ja tam nie mam na co narzekać, wiadomo, najgorzej przed sesją.

                Ooo, właśnie mój Bączek się obudził.Spała dwie godzinki, a ja miałam czas dla siebie. I nawet nie musiałam z nią wychodzić na spacerek, pobujałam ją w wózku i już. Teraz jeszcze leży grzecznie.

                A wizytę babci mój urwisek przespał!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Annamaja masz rację, nic nie pobije zeszłorocznej niespodzianki
                  Agatko dziękuję za życzenia

                  Ja też karmię tylko piersią. Dziś spróbowałam dać Zosi moje mleko ale z butelki. Robiłyśmy 2 podejścia. Przy pierwszym zasnęła z płaczem. Ogólnie było dużo płaczu i trochę to trwało zanim zaczęła pić ale w końcu wypiła. Zaczęłam jej śpiewać to zaczęła pić. Pewnie dlatego żebym szybko przestała





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    hehehe ada pozazdrościć talentu wokalnego!

                    annamaja fajna praca, taka twórcza!

                    A u nas kiepsko- chyba po szczepieniu bo mala nie chce wcale jeść. Od 4 rano, kiedy zjadła 60 ml do 15 zjadła 100ml mleka!!!! Tylko. Dzwoniłam do pielegniarki, kazała przynajmniej dopajać i obserwować. Jak do jutra nie bedzie poprawy to do lekarza. Bo w sumie nie ma innych reakcji, może bardziej senna jest do tego ale martwi mnie to bo za 2 tygodnie mamy kontrole wagi, spacjalnie nam lekarka szczepionki rozbiła zeby ja zobaczyć a tu raczej w dół pójdzie a nie w gore....

                    Ja tez musze do dziadków i pradziadków zadzwonić!!!



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Nianiakura, moja Igusia wczoraj też nie miała apetytu. Dziś jest troszkę lepiej, ale się martwię. I marudzi i płacze, a je mniej niż wcześniej.

                      Kurcze.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Myssia ale nie miała szczepienia w ciagu 4 godz?

                        Moja czsami tez miała dzienze mniej jadła ale to były normalne, regularne karmnienia tylko mniej zjadała. A dzis- koszmar.



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Nianiakura, nie, Igusia nie była po szczepieniu, dlatego tak się zamartwiałam. Nooo,ale już jest lepiej. Mój głodomorek już nadrabia.

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            cześć Mamuśki.
                            U nas w nocy już lepiej, glodna już była i co 3 godziny nadrabiała bidulka te 2 dni. Zobaczymy jak dzisiaj będzie.
                            Mała wlaśnie wstała i musze lecieć bo tatusiowi sie nie chce przecież małą zająć... Ale mam nerwy na niego czasami- sobota jest dla niego bo on na nic nie ma czasu!!! A ja? ja mam z*****iście dużo czasu na wszystko!!! Tylko to WSZYSTKO to jest gotowanie, sprzatanie, pranie i zajmowanie małą bo Pan jest zmeczony!!!



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****






                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Nianiakura, to zdjęcie było robione dzisiaj? jeśli tak, to chyba szybko przeszły Ci złości na męża, bo pięknie się uśmiechasz!
                                A Twoje dzieciątko jest taaakie ładne. Słodka.

                                A mężczyźni właśnie tacy są- w ich mniemaniu im należy się dzień wolny, nam niekoniecznie. Noo, ale nie narzekajmy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X