Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Witaminy d powinno dziecko wypijac 400 jednostek dziennie a wiecej moze doprowadzic do odwapnienia nerek.

    Czyli to nie chodzi o litry mleka, trzeba przeliczyc. Ale u nas ciemiaczko sie ladnie zarasta wiec jest ok ale przy karmieniu piersia to bym dawała D



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Nianiakura, ja podaję Igusi witaminę D, ale tak co 3/4 dni. Pójdę do lekary, to się wszystkiego dowiem.

      Moje maleństwo sobie teraz śpi, to miałam czas posprzątać przed uczelnią. Dziś jadę dopiero po 14, a jutro już wolne. Miałam się uczyć, ale nie mam jeszcze wszystkich materiałów, to mówię 'nie opłaca się'. Jutro zacznę.

      U nas znowu zima:/. Aż mi się odechciewa; ta pogoda naprawdę dołuje.

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        dzisiaj Igusia ma swoje święto! 4 miesiączki..

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Niuniakura sporo tego jedzonka I dużo kaszki
          Tak się zastanawiam, bo Zosia też waży 5900 g i mi pani doktor nic nie mówiła, że za mało





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Gratulacje dla Igusi





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              U nas urodziny małej w niedzielę-skończy 4miechy.

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Ada tylko miedzy naszymi dziewczynami jeste MIESIĄC róznicy, weź to pod uwagę.

                Myssia gratulacje i zyczonka urodzinkowe dla malutkiej.

                A moja Gabi już niedługo 5 miesięcy skonczy....



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  czesc mamunie, dawno nie pisalam, choc zagladam... mala po prostu mniej drzemek sobie w dzien ucina, sporo spacerujemy a i do pracy sie szykowalam, organizowalam sie na nowo.
                  trzymajcie kciuki, dzis mam spotkanie z klientami wieczorem, jak juz moja bedzie pod opieka tatusia a i ich dzieci beda juz w lozkach - wracam do projektu po dluzszym czasie, bo kilenci zawiesili budowe a potem czekali na mnie, az do pracy wroce. troche mam treme, ale generalnie pozytywnie podchodze do nowego wyzwania. na szczescie moge pracowac w domu i nie biore narazie nowych tematow, zeby z mala jak najmniej sie rozstawac

                  pozdrawiam Was wszystkie, caluje dzieciaczki cmok, cmok!

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    annamaja ciekawie brzmi twoja praca... czym sie zajmujesz? Coś z architekturą?
                    Moja mała te z spi i my z nią ucieliśmy sobie drzemkę bo jakoś tak sennie sie zrobiło. Pewnie zaraz wstanie to dostanie jabluszko na podwieczorek.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Niuniakura rzeczywiście Gabi jest starsza. Ja na razie jeszcze nie podaję obiadków. Czekam aż Zosia skończy 4 miesiące. Ale marchewkę już kupiłam
                      Annamaja widzę, że do pracy powoli wracasz. Pewnie nie jest łatwo wrócić i zostawić w domciu maleństwo. Macierzyński powinien trwać rok, oczywiście płatny





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        witajcie mamusiunie!
                        przybyłam!
                        ja zabiegana bo w niedzielę te chrzciny i dlatego Was zaniedbuję
                        mam ubranko dla małego ciekawe jak się będzie prezentował w całej okazałości zestrojony przez mamusię
                        ja na szczepienie idę 28.01- zobaczymy czy lekarka też mi zaleci karmić małego jak u niunikury? chociaż mój to chyba dobrze przybiera, ma takie fałdeczki że aż mu się odparzyły przedwczoraj zauważyłam że z tyłu nóżek nad kolankami w zagięciach fałdek ma czerwone, smaruję mu ale jeszcze nie zeszło
                        ja na razie nie chcę wracać do pracy, ale chyba będę musiała, na razie staram się o tym nie myśleć-Myssia wierzę że tęsknisz za Igusią jak jesteś na zajęciach bo ja swojego zostawię na godzinkę i mi się tęskni za nim a co dopiero na kilka godzin?!?! no i też gratuluję z okazji czteromięsięcznicy

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          niuniakura przeczytałam artykuł o tych matach-nieciekawe! najpierw gerber teraz to!

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Mamusie, Igusia serdecznie dziękuje!

                            taką mam już dużą dziewczynkę w domu:>. Przeżyłam dzisiejszy dzień i mam trzy dni wolnego; będę mogła nacieszyć się malutką.
                            Zauważyłam dziś, że podrożało Bebiko:| już nie wspomnę o NAN.

                            Beau, chrzcisz w niedzielkę swoją Perełeczkę? nooo, to życzymy jej wielu łask Bożych.

                            Ja idę z Igusią na szczepienie drugiego lutego. Jak na razie dobrze przybiera na wadze, ale może ja również będę musiała powoli zacząć rozszerzać jej dietę. Zobaczymy.

                            Nianiakura, czas tak szybko leci, najlepiej to widać po dzieciaczkach, ani się obejrzę i moja Igusia też będzie świętować piąty miesiączek.

                            Beau, annamaja, ja wiem-powroty do pracy czy tak jak w moim przypadku na uczelnie są trudne. Ja biłam się z myślami co mam zrobić.Miałam wyrzuty sumienia, że wróciłam na uczelnie, a Igusia zostaje w domku, ale wiem, że żal mi byłoby je przerwać. Dziś widzę, że wszystko można pogodzić, a tęsknota..prędzej czy później i tak musiałybymy wrócić do swoich obowiązków. Jestem z siebie dumna, że daję sobie radę i wdzięczna osobom, które nam pomagają.
                            Takie z nas tęsknotki, moje drogie mamusie!

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Witajcie kochane

                              Dziewczyny byłam wczoraj w swojej pracy i powiem szczerze że jestem trochę rozdarta bo z jednej strony mam chwilę że chciałabym wrócić do pracy a z drugiej chce zostać w domu z Hanusią,... ale wzięłam papiery i podanie o wychowawczy i na razie zostaje z nią przynajmniej dopóki nie skończy roczku

                              Myssia gratulacje dla Igusi z okazji ukończenia 4 miesięcy , u nas jeszcze kilka dni i niedługo Hania skończy 4 miesiączek.

                              Beau życzę udanych chrzcin, Kubuś będzie wyglądał ślicznie aa i nie zapomnij wstawić fotek.

                              Ninukura ale fajna ta dieta Gabrysi

                              Karola poszła do przedszkola a Hania śpi więc chwilę delektuje się ciszą i idę na śniadanko


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                agata dieta fajan gorzej z wykonaniem normy!
                                rano absolutnie zadnej kaszki ne chce, tylko mleko. na obiad zje nawet ten słoiczek i na podwieczorek z owoc z kasza ale niewiele....
                                Tak to samo mleko, bez kaszek, zagestników. No, trudno bedzie



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X