Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Mała spi. Od jakichś 2 tygodni juz nie zasypia sama tylko trzeba ja na rączkach usypiać.... Nie może sie wyciszyc samam bo za dużo wrażeń w dzień.
    wejdzcie na www.smog.pl i wpiszcie:
    Sport dla niemowlaków!? DZIWNE!

    Nie chciało mi linka umieścić, nie wiem czemu ale mrozi krew w zylach
    Last edited by niuniakura; 16-01-2011, 21:14.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Nianiakura, zgadzam się z Tobą i dlatego wolałam od razu określić pewne zasady. Teraz już jest w porządku. Na początku tylko się wkurzałam, bo nie mogłam sama decydować o wszystkim i takie tam. Ważne, że już jest dobrze.

      Kurcze, a Igusia coś nam zasnąć nie chcę. Dziś ma taki dzień, że tylko na rączkach chce być. Przytulanka kochana.
      Ja już uciekam, bo rano znów na uczelnie:|.Ooo, jak się mój maluszek uśmiecha.

      Spokojnej nocy.

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Myssia te uśmieszki sa bezcenne. ja się już rano nie moge doczekać kiedy sie obudzi z tym usmiechem. Kochana... Choć z drugiej strony, wieczorem nie moge sie doczekać kiedy już wreszcie uśnie!!!! Hehehe, ale chyba każda z nas tak ma
        Do jutra!



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Oj na początku miałam duży problem z wtrącaniem się. I polegało to na tym, że słyszałam: "a dlaczego nie robisz tego tak!!!" (oczywiście z pretensjami w głosie). Teraz na szczęście już się uspokoiło
          Beau właściwie nie pytaliśmy czy chce mała wziąć na ręce. Ale jak ktoś przyjeżdża i chce ją wziąć to się sam pyta czy może. Nawet mój tata się już przemógł i ją nosił w święta, a wcześniej nie chciał, bo twierdził, że za mała jest
          Agatko jeśli chodzi o moją mamę, to napewno by pomogła, ale nie mam mamy Mama bardzo lubiła dzieci, więc chyba mam to po niej

          Wczoraj byliśmy u mojej kuzynki. Ma synka 2,5 miesiąca starszego. Już teraz widać jak nasze dzieciaczki różnią się charakterami. Każde jest inne. On bardzo żywiołowy i cały czas w ruchu, a Zosia spokojniejsza.
          U nas dziś ładne słonko świeci i zachęca do spacerów





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Aduś bardzo mi przykro, nie wiedziałam

            Starsza córeczka dziś poszła do przedszkola więc mam więcej czasu dla siebie a Hania obudziła się o 9 rano , pobujałam ją troszkę wózeczkiem i dopiero przed chwilą zasnęla

            Myssia, niuniakura rano jak Hania się budzi też lecę do niej żeby zobaczyć jak słodko się uśmiecha.

            Dziś wyjdziemy dopiero koło 15stej i pójdziemy po Karolinkę do przedszkola.


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Agatko nie ma sprawy, skąd miałaś wiedzieć
              Niuniakura upiekłaś coś dobrego, czy nie znalazłaś żadnego ciekawego przepisu?
              Ja dziś robię ciasteczka





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                hej mamusie w końcu jestem! mój szkrab już śpi więc mam chwilkę by coś "nabazgrac"
                u nas dziś piekna pogoda była slonko tak świeciło tak jakby wiosna przyszła, byłam 2 razy z małym na dworze, no aż człowiek radośniejszy jak taka pogoda!
                ale chyba od nadmiaru świeżego powietrza głowa mnie zaczęła boleć

                aduś
                mój tato też tak miał że małego na rękach nie nosił, zresztą dalej nie nosi jak coś to się nim zajmie pobuja kołyską czy pogada do niego, 2 razy nawet karmił go ale pamiętam że brata synka tak samo nie chciał na początek brać!


                wczoraj małemu 3ci raz dawałam jabłko to już tak lepiej ciumkał, na razie nic więcej nie dawałam bo muszę się rozejrzeć za jakimiś warzywami nie-marketowymi

                no idę prasować mamusie bo mi się nazbierało a w sobotę miała poprasowac ale jakoś nie wyszło

                a co do uśmieszków maleństwa to macie rację są bezcenne!

                adus
                jak upieczesz ciacha to daj spróbować

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  ada nic nie upiekłam bo nie mogłam sie zdecydować. Zjadłam czekolade z orzechami za to...

                  beau fajnie ze mala coraz lepiej je, u nie tez caly czas sie uczy i z kazdym dniem lepiej jej wychodzi. Ja na razie na słoiczkach lece tylko bo tak mi wygodnie. Na wiosne i latem zaczne kupowac w eko-sklepie i gotowac.

                  Ogladałyscie ten filmik na smogu o którym pisałam? Ja do tej pory uwierzyć nie mogę w to co widziałam...

                  Ale fajnie napić sie winka wieczorem ;-) juz zapomniałam jak to jest.
                  Acha, dostałam okresu wczoraj a dziś zwijam sie z bólu. Miały być okresy mniej bolesne po porodzie a tu kicha. Boli jak bolało!!

                  Czy wypadaja wam włosy? Mnie dalej wypadają strasznie, aż sie boję głowy myć bo wtedy najwiecej gubie ale i bez mycia co dzień garściami leca. Aż sie dziwie ze mimo tego coś jeszcze na głowie jest.
                  Last edited by niuniakura; 17-01-2011, 21:03.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    dobry wieczór Mamusie!troszkę Was dziś zaniedbałam,ale wieczorem dopiero wróciłam z uczelni i chciałam się nacieszyć moim Skarbem, który ani myśli zasnąć Fakt, pogoda była dziś piękna,miałam taką ochotę wyjść na spacer, ale nie dane mi było, bo byłam na uczelni. Zawsze jak jest tak pięknie, to mam zajęcia, a jak jestem w domu, to pada. Jutro mam wolne, ciekawe jaka będzie pogoda. Nianiakura, ja też mam problem z włosami. Podobnie jak Tobie mnie najwięcej wypada podczas mycia. Kupiłam jakąś odżywkę, ale mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej. Troszkę je podcięłam, bo mam dosyć długie, miałam nadzieję, że je to wzmocni, ale nie ma żadnych efektów. Nie wiem, chyba muszę to przeczekać, może to minie, a póki co, muszę udawać, że nie widzę jak mi lecą garściami:]Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal Do jutra, moje drogie Mamusie. Spokojnej nocy życzy Myssia i moja mała gadułka:*

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Myssia najgorsze ze żadne witaminy i odżywki na to nie pomagają, kupiłam juz Hennavax- ponoć rewelacja ale guzik!!! Nic, łysieje dalej
                      No cóz, przeczekamy. Widziałam na allegro za 15 zł peruki, zawsze można sobie taką różową strzelić



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        buhaha niuniakura Ty to masz humor ale poważnie to mi też zaczęły wypadać wlosy pełno włosów dookola mnie ciągle coś mi zwisa z rękawa i pleców jakichś specyfików nie używałam jeszcze ale jak mówisz niuniakura że nie ma efektów???? buuuuu!

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Niuniakura mi też włosy wypadają garściami Ostatnio je związuje, bo tak to cały czas je zbieram z Zosi.

                          U nas ostatnio kiepsko ze spaniem. Zosia budzi mi się w nocy jak w pierwszych tygodniach tzn co 2 godz Tak ładnie spała, to się coś poprzestawiało

                          Dziś jedziemy do ortopedy. Ciekawe co nam powie

                          A i zapraszam mamusie na kawę i ciacha





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Ja się piszę na kawkę i ciasteczko
                            Co do wypadających włosów to mi nawet tak dużo nie wypada ale może dlatego że biorę witaminy Prenatal Classic.
                            Ada napisz jak było u Ortopedy , my następną wizytę mamy w marcu.
                            Dziś w nocy miałyśmy raz pobudkę a starsza ładnie przespała noc więc się wyspałam Idę troszkę posprzątać bo mała przysnęła i pewnie się niedługo obudzi!


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Mi wypadają ale nie aż tak dużo,to normalne po porodzie.
                              U nas zrobiło się ponuro

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Agata też prenatal biore bo w ciąży kupiłam ale lekarz nie kazał brać wiec teraz dojadam... I kupa.... wyłaża strasznie.

                                Oj, ja tez bym ciacha zjadła. To o której mam wpaść??!! To sie dzieciaki razem pobawią Oj żeby tak sie dalo!!



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X