Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    agata, dzieki... serio sie martwie.. odliczam godziny prawie ze do tej wizyty u ortopedy...
    dobrze, ze z Hania ok i tylko na tym syropku sie skonczylo.
    jak usypiasz swoja mala Hanke i o ktorej zasypia wieczorem i sie budzi rano? i to pytanie takze do xagusi i ady oraz innych mam karmiacych piersia, napiszcie prosze bo z moja mam problem.. zasypia mi ostatnio o 1, 2 w nocy, wstaje o 10, je czesto i jestem umeczona ogolnie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      annamaja nie martw się na zapas poczekaj do tego usg.
      Co do karmienia to ja karmie Hanie ok 20 potem około 22 i śpi do 2-3 w nocy, karmię ja a potem budzi się o 9-10 rano.W dzień spi tylko na spacerze ale nawet długo 2-3 godziny a potem dopiero wieczorem.


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Annamaja ja karmię Zosię koło 20, zasypia koło 21-22 i śpi do 8-9. Budzi się 3 razy, chyba, że zaśnie trochę później i uda mi się dać jej jeść po 22, to wtedy budzi się 2 razy.
        Annamaja trzymam kciuki, żeby było wszystko ok. Ja wybieram się z Zosią w przyszły wtorek do ortopedy i też mam nadzieję, że już będzie wszystko ok.
        Agatko zobaczysz syropek wszystko unormuje. A Hania chętnie go pije? Bo jak ja podawałam lekarstwo, to Zosia aż się oblizywała tak jej smakowało

        Jutro idziemy na szczepienie. Ciekawe ile mała już waży?!





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Aduś nawet jej smakuje, śmieszne miny robi jak jej podaje
          Daj znać jutro po wizycie jak waga Zosi.


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Hej mamusie!
            My po spacerku nr 2, tak 2 razy po 40 min dziś byliśmy, ale teraz juz chłodno na dworze. Mój Kubuś też w dzień niedługo śpi 2-3 godz łącznie-czasem zdrzemnie sie na 15 minut a potem sie przeciąga jakby spał całą noc

            kurcze resztę napiszę później-mały coś marudzi....

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Mnie malutka zasypia koło 23. Późno. Ja już jestem wykończona o 21, a ona harcuje. W nocy budzi się różnie. Czasem potrafi kilka razy, a czasem tylko dwa. Ostatnio źle sypia, często się budzi, possie chwilkę i zasypia. A ja chodzę niewyspana.

              Trzymajcie za mnie jutro kciuki, mam dwa kolokwia. <zgroza>

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Myssia kciuki zaciśniete. daj znać jak co poszło.
                annamaja moja Gabi tez mi sie co godzine, póltora budziła w nocy bo glodna. Mleczka mało miałam albo jej sie nie chciało ssac z piersi dużo. Teraz na butli zasypia ok 20 i o 23 butle daje a potem nawet o 6 może sie obudzic dopiero. Bardzo jestem szczesliwa że jej sie wreszcie unormowało. Ostatnio to na noc 150 ml zjada!!!! A zaczynała od 60ml.

                A ja zaczełam na drutach robiś i na szydełku. Kiedyś, w podstawówce mama mnie nauczyła i dobrze umiałam dziergać. Teraz mi sie przypomniało bo chciałam małej rekawki zrobić bo w spiworku marzną jej rączki. Świetnie wyszly!

                Agata po syropku bedzie dobrze, szybciutko sie hemoglobina poprawi.
                annamaja powodzenia na usg, trzymam kciuki.
                My tez mieliśmy problem z lewą nóżka i w lutym mamy kolejne usg ale na żabe ją nosimy a to dziala cuda!!



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  annamaja - nawet nie wiedziałam o tym kwasie mlekowym wydzielanym po treningu - dobrze, że o tym wspomniałaś bo też chciałam się zabrać za jakieś ćwiczenia,a Maluch lubi pić dosyć często, więc z tym odczekaniem godzinny by mogło być krucho (teraz mam dobrą wymówkę żeby jeszcze sobie pofolgować ) - chociaż kilogramowo to nawet nieźle zjechałam, ale ta "fałdka brzuszna" rzeczywiście potrafi zepsuć humor

                  Co do godzin karmienia, to mój maluch dostaje pić po kąpieli ok. 20:00, następnie ok 23:00 bo dopiero po tym zasypia na dobre....wtedy 3:00 i 6:00...a wstaje ok. 8:00....a w ciągu dnia to też potrafi czasami na mnie wisieć nawet co pół godziny (zależy jaki ma humor). Co prawda od kilku dni zaczął mi bardziej dokazywać w nocy i budzi się nieco częściej, ale nawet nie jestem w stanie określić ile razy, ponieważ kładę go sobie wtedy do łóżka i zasypiam podczas karmienia, przebudzam się jak zakwili, podaję pierś i dalej zasypiam... i tak do rana :/ Męcząca sprawa, bo rano kręgosłup boli niemiłosiernie:/ Mam nadzieję, że to tylko przejściowe...

                  Wciąż staram się przekonać Małego do butli, bo możliwe, że jak wtedy podam mu mieszanki na noc, to uda mi się w końcu jakąś przespać w całości

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    no wróciłam...u mnie wygląda to tak: mały dostaje butle po kapieli o 20.00 tak jak u Ciebie tomajkar, potem śpi do okolo 2-3 wtedy albo sam sie budzi albo ja go budzę na butlę-zjada około 160-180ml wtedy, ja go budzę bo ściągam tez wtedy mleko więc nie chcę by mi się zmarnowało, ja to mam w lodówce 6 kubeczków mleka po 180 ml, odciągam o 9.00,12.15, 15.30, 18.30, 22.30 i o 2.30 i to co odciągam dzis daję następnego dnia i w lodówce trzymam do 24 godz.
                    a muszę sprostować sama małego nie tyle budzę co karmię go na śpiąco, a potem wtykam mu smoka i on spi dalej do 6-7 gdzieś, czasem wstaję około 6 i po 6 ze 3 razy i popycham mu smoka bo kwęka śpiąc
                    Last edited by beau; 11-01-2011, 22:11.

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Agatakul to ile Hania ma hemoglobiny?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Witam Mamuski stare i nowe. Przepraszam ze Was zaniedbuje ale wlasnie wrocilam do siebie do domku wreszcie i jakos nie moge sie ogarnac
                        Mam pytanko? czy ktoras z Was pila alkohol karmiac? Ja mam miec na weekendzie znjaomych i chcialam sie napic winka ale nie wiem czy wolno. Wiecie moze jak dlugo utrzymuje sie alkohol w pokarmie?

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Xaugusiaxpl, ja miałam ten sam dylamat w Sylwestra. No, ale pomyślałam, że jak już tyle wytrzymałam, to nic mi się nie stanie jak się nie napiję. I nie piłam. I nie mam pojęcia jak długo alkohol utrzymuję się w pokarmie. Myślę, że po lampce wina nic złego się nie stanie.


                          kurcze, prawie w ogóle nie spałam. Jestem nie do życia; Igusia często się budziła i chyba z tych nerwów przed dzisiejszymi kolosami miałam ciężko zasnąć.

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Hej mamusie!
                            Myssia mój też dziś się przebudzał na smoka ale kilka razy wstawałam mu wetknąć i jestem do kitu jakaś taka
                            Myssia trzymam kciuki za kolokwia napisz potem jak Ci poszło

                            xagusia ja piłam na swoje urodzinki lampkę wina ale nie wiem ile się utrzymuje alkohol w organizmie, kiedyś pamiętam czytałam że można lampkę wypić ale najlepiej zaraz po karmieniu żeby zdążyło wywietrzeć do nast. karmienia

                            annamaja
                            jak u ortopedy?

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Podolec Hania ma 32 ug/dl żelaza a niemowlę zwykle ma od 40-100 ug/dl
                              My dzisiaj tez gorzej w nocy spałyśmy razem często jadła i rano tez bolały mnie plecy.
                              Mi się zdarzyło wypić lampkę wina jak byłam w ciąży z Karolinką, a potem w mediach była taka nagonka żeby nie pić więc nie piłam i teraz w styczniu minął rok jak nie miałam alkoholu w ustach.Ale bywają chwilę że bardzo chciałabym się napić piwa więc pije bezalkoholowe
                              Aduś jak po szczepieniu?


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                To ty sprawdzałaś żelazo a my tylko hemoglobinę,mała ma 11.9

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X