Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    ada niech to zdjecie cie nie zmyli. Gabi zrobiła tak 2 razy w życiu i dalej nienawidzi brzuszka!!!!



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Hej dziewczyny,
      niuniakura no no świetnie wyglądałaś!! a ten zorro koło Ciebie to pewnie twój męzuś co?a Gabi tez ślicznie się uśmiecha.
      Co do wyników Hani to są dobre oprócz żelaza które ma za niskie... dziś idziemy na 16 do lekarza bo w piątek nie było już pediatry... pewnie dostanie syrop i będzie ok. Poleciałam do apteki i w piątek kupiłam sobie żelazo w tabletkach bo bez recepty mogłam kupić.


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Agatko dobrze, że wyniki są ok. A żelazo da się uzupełnić
        Niuniakura to mnie pocieszyłaś trochę z tym brzuszkiem, bo ostatnio trochę się martwię, że nie chce głowy podnosić na brzuszku i krzyczy przy tym w niebogłosy





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          ada jakbym swoje dziecko widziała. Ale u koleżanki córki też tak było do 6 miesiąca. POtem nagle zaczeła leżeś sama, przewracać sie z boku na brzuszek- wszyscy w szoku byli.
          agata rzeczywiście- zorro to mój mąz, ten w peruce też. Nastapiła zmiana przebrań



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            heeej Dziewczyny!

            a moja Igusia już się przewraca na boczek i tak fajnie wypina pupkę jak śpi
            Ja teraz jestem na uczelni i tak mi się już za nią tęskni ale już niedługo i będę w domku
            ..jak widać intensywnie pracujemy na zajęciach
            Pozdrawiam.

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              hej mamusie jakaś zaganiana jestem i Was zaniedbuję

              niuniakura
              super wyglądaliście w tych strojach! i gabi jaka już duża dziewczynka!!!
              Myssia wiesz dziś u mojej teściowej padł temat mojego powrotu do pracy i jak pomyślałam sobie że będę musiała małego zostawić na co najmniej 8 godz. to mi się przykro zrobiło i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego więc rozumiem że tęsknisz za Igusią ehh...

              a dziewczyny zapisałam sie na rolletic co by trochę moją skórę pociążową poprawić, bylam 2 razy zobaczymy jakie będę efekty, ja jeszcze mam troche kg do zrzucenia- szczupłym mamusiom zazdroszczę czyli Wam niuniakura, Myssia, ada też mówiła że kg jej zeszły a i agatka też szczuplutka hymm więc tylko ja potworek a jutro umówiłam sie z koleżanką na spacerek ona ma taką 8-miesięczną córeczkę i chcemy na siłownię się zapisać- akurat mam pod blokiem

              ja też spaceruję z małym chociaż na pół godzinki wychodzę, śnieg sie stopił prawie całkiem więc wózek można pchać

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                beau przesadzasz z tymi kilogramami ale siłownia to dobry pomysł. Sama bym chciała tylko nie mam z kim a samej mi sie nie chce, musze w domu choć mieśnie brzucha poćwiczyc bo fałdka została. Tylko mi sie nie chce- licze na cud bo ogólnie nienawidze cwiczyć.



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  cześć Dziewczyny!
                  już wczoraj nie miałam siły wejść na forum. Byłam padnięta. Malutka mało w nocy spała, więc ja razem z nią i jeszcze ta uczelnia.
                  No, ale dziś mam wolne, więc mogę nadrabiać

                  co do wagi, to moja może i jest zadowalająca, ale została mi fałdka, której chyba dobrze jest na moim brzuszku, bo za nic w świecie nie mogę się jej pozbyć. Obiecałam sobie, że jak tylko mam wolne od uczelni, czyli wt i pt oraz łikendy, to będę ćwiczyć, ale coś mi nie wychodzi.
                  Mam silną wolę- robi ze mną co chce!
                  może dziś uda mi się chociaż chwilkę poćwiczyć i jeszcze pospaceruje z moją Igusią, ale dziś tylko chwilkę, bo zimnoo. <brrrr>

                  Beau, a ile ma Twój dzidziuś? Mnie też jest tak żal jak wychodzę z domu,jadę na uczelnię i zostawiam Igusię, ale już mi tak niewiele zostało, że żal by było przerywać studia..

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Ja też nie wyobrażam sobie powrotu do pracy i zostawienie Zosi na 8 godz. Ale ja planuję iść na wychowawczy, więc mała dalej będzie ze mną





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Myssia mój Jakubek skonczy 4 m-ce 15 stycznia czyli za 4 dni ale ten czas leci- ja z jednej strony chcialabym wychowawczy bo naprawdę maluszka mi szkoda, jak zostawiam go na godzinke z tesciowa to caly czas myślę czy zjadł czy płakał itd ale z 2 str. na jednej wypłacie długo się nie pociągnie...

                      ja parę razy cwiczyłam w domu, ale w domu to jest się niestety niesystematycznym, co do siłowni to fakt niuniakura sama na pewno bym nie poszła

                      Myssia ile zostało Ci tego studiowania? i jaki kierunek robisz?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Beau, to urodziłaś pięć dni wcześniej ode mnie, bo ja urodziłam Igusię 20 września. Tak jej było dobrze w brzuszku, bo ciążę przenosiłam 15 dni.
                        Ja zostawiam moją malutką z siostrą i jestem wtedy bardzo spokojna, bo wiem, że dobrze się nią zaopiekuje, pobawi. W piątek zostaję z moim tatą, więc też nie mam się o co martwić. Natomiast jak mam ją z kim innym zostawić, to już się martwię. Bardzo tego nie lubię, ale wyzbyć się tego też nie potrafię.

                        Beau, ja studiuje Informacje naukową w Krakowie. Jestem na trzecim roku, latem będę bronić licencjata, więc to już naprawdę niewiele czasu i będę przynajmniej coś mieć. Na magisterkę mam czas, a poza tym mogę iść podyplomowo kiedy chcę. Najważniejsze, że mam możliwość skończyć te. Jak już się obronię, to taaak odetchnę i będę z siebie dumna, że dałam sobie radę i w ogóle, bo jakby nie było to to jest najważniejszy rok.

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Cześć dziewczyny,
                          My właśnie wróciłyśmy ze spacerku i robię teraz obiadek. Hania jeszcze śpi w wózeczku. Ostanio jest tak że spi tylko na spacerku a w domu w ogóle, dopiero wieczorem.
                          Myssia super sprawa z tymi studiami, jak masz malutką z kim zostawić to wykorzystaj to.. a jak skończysz studia to dopiero będziesz dumna z siebie

                          Byłyśmy wczoraj u lekarza i Hania dostała Ferrum i ma go brać aż 3 miesiące a za miesiąc znowu badanie krwi i z wynikami mamy przyjść do kontroli.


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            hej mamunie,

                            a my w czwartek na kontrole bioderek. martwie sie, bo zauwazylam ze Matysia gorzej odwodzi jedna nozke i ma nierowne faldki udowe. kurcze, mam nadzieje ze usg nie wykarze jakichs nieprawidlowowsci...

                            agata a co to jest to Ferrum?

                            myssia, niuniakura, beau ja tam brzuszek nadal mam, ale zgubie pewnie przy okazji, bo na silownie teraz nie czas dla mnie szczegolnie, ze karmie piersia a karmic mozna dopiero godzine po treningu bo za duzo jest kwasu mlekowego po wysilku a zwazywszy, ze Matysia ma czasem potrzebe jesc co 1,5 godziny to nie podolam...

                            do pracy od stycznia mialam sie zabrac ale jakos tak zwlekam.. ciekawe czemu?

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              annamaja no tak powinnam napisać co to jest..ferrum to jest żelazo w syropie, Hania ma go za mało i dlatego musi brać.
                              Trzymam mocno kciuki za usg w czwartek, oby było wszystko dobrze.


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Moja Malutka pięknie mi dziś pospała po spacerku chyba z dwie godzinki, ona szybko zasypia na świeżym powietrzu i potem też lubi sobie pospać. Jak chcę coś porobić, to zabieram ją na spacerek, bo wiem,że będzie sobie spała,a ja tak jak chociażby dziś mam czas na naukę.

                                Niedawno Igusia obudziła się,a teraz zerka co mama robi.
                                Moje dzieciątko też na początku miało problemy z bioderkami. Bardzo się denerwowałam, ale lekarz zalecił szerokie pieluchowanie i kontrolę po miesiącu. Na szczęście wszystko już było w porządku, stawy się Igulce wykształciły. Lekarz powiedział,że jest naprawdę super i już nie mam powodów do zmartwień, a martwiłam się jak nie wiem, bo ja jak byłam mała,to też miałam takie problemy.Ale już jest OK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X