Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    witam mamunie...a ja znowu sama z dziećmi, m. już wczoraj wyjechał do pracy ale za tydzień wraca, bo muszą rozlokować wszystkich pracowników, którzy wracali na święta i dlatego na razie na tydzień. Ja też jestem ciekawa ile waży Zuźka ale ze względu na ospę małego mam przełożoną szczepionkę i musze czekać do 15 ale małej raczej niedowaga nie grozi, bo widze po zdjęciach dominika z tego okresu że był szczuplejszy a z Zuźki robi sie kluseczka. tylko nie wiem czy nie będe musiała z małą chodzić na rehabilitację bo ma prawdopodobnie przykurcz i ciągle wygina sie w jedną strone, ale to też dopiero będzie wiadomo 15.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      agatko, moja wazy 3615 /moja jest starsza troszke tylko od Twojej/ czyli tez wcale nie duzo, ale nie kazali mi robic badan i mowili ze jes to waga w normie. Na zdjeciu widac, ze zdrowa z niej dziewuszka, wiec zrob te badania i przekonasz sie sie ze bedzie dobrze. z reszta wszystkie 3 wygladacie super!

      marlenko, skad taki przykurcz sie bierze?

      mnie dzis boli lewa piers.. nie wiem czemu.

      moja ostatnio zasypiala o 2 w nocy, masakra! dzis sie wreszcie przestawila i o 23 zasnela jak czlowiek..

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        niuniakura ja jutro idę zrobić małej morfologie szkoda mi jej ale przynajmniej będę wiedziała czy wszystko ok, gorzej z moczem bo nie wiem czy uda mi się złapać a co do butli możesz mi napisać bo nie pamiętam jak często jej podawałaś butle i czy zaczęłaś od nocy?


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          a, my dzis na 18 do okulistki

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            [QUOTE=annamaja;234103]agatko, moja wazy 3615 /moja jest starsza troszke tylko od Twojej/ czyli tez wcale nie duzo, ale nie kazali mi robic badan i mowili ze jes to waga w normie. Na zdjeciu widac, ze zdrowa z niej dziewuszka, wiec zrob te badania i przekonasz sie sie ze bedzie dobrze. z reszta wszystkie 3 wygladacie super!

            annamaja dziękuje, bardzo mnie pocieszyłaś!! Wszyscy mi mówią że Hania dobrze wygląda więc się zdziwiłam tą wagą.
            Powodzenia u okulisty i daj znać po wizycie


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              annamaja szczerze to nie wiem skąd ten przykurcz, bo ma to w sumie od urodzenia tylko niby miało przejść, ale nie przechodzi i teraz to widać coraz bardziej jak sie ją podnosi to wygina sie prawą stroną w bananka i w takiej pozycji zostaje chyba że sie ręką przytrzyma to sie prostuje, ale u mojego m. brata córka też miała to samo i 2 tyg jeździli na masaże i wszytko wróciło do normy, ale wszystko sie dopiero okaże 15 miałam jeszcze jechać do neurologa ale zobaczę co ten kretyn pediatra powie jak pójde na szczepienie...bym wolała zeby on coś zasądził, bo w moim ośrodku mojego m. kuzyn jest fizjoterapeutą więc w razie czego chodziła bym na kase chorych i miała bym 5 kroków a tak jak pójde prywatnie do neurologa to i na rehabilitacje bym musiała jeździć do Gorzowa


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                marlenabog nie za fajnie to brzmi, ale życzę żeby szybko przeszło. Dobrze, że masz w rodzinie fizjoterapeutę. Mam nadzieję, że pomoże.

                A to moja Zosia
                Attached Files





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Aduś super Zosieńka a jaka wesolutka!


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    juz po okulistce, mala ma +2 czyli trzyma sie normy. hehe, znaczy wszystkie zmarszczki widzi dobrze teraz na kontrole za 3 lata.

                    w tym miesiacu jeszcze czeka nas kontrola bioderek, ale jeszcze nie umowilam wizyty. musze kase zebrac, bo ten nasz to ma ceny, hoho!

                    marlenka, powiedz po prostu pediatrze o rehabilitancie z rodziny i ze Gorzow w zwiazku z tym odpada. pewnie na to pojdzie.

                    ada, Zosia jak sie zmienila juz! wloski jej zjasnialy i urosla sporo! mojej z reszta tak samo sie zrobilo. wloski jasniejsze ma i z dzinsow wyrosla nosi juz tylko 62 albo 68.

                    agatakul, pomylilam wage mojej corci, ona wazy 5615 oczywiscie.

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Annamaja my też znowu na kontrolę bioderek jedziemy. Miałam jechać w przyszłym tygodniu, ale chyba przesuniemy o tydzień, żeby nia kazał nosić ręcznika kolejnych 3 tygodni.
                      A jeśli chodzi o włoski Zosi, to nie zjaśniały tylko wypadły Pisałam ostatnio, że dużo włosków jej wypada. Co chwilę muszę jej zgarniać z buzi tak jej wypadają Ale wydaje mi się, że już nowe rosną. Z tyłu ma nadal takie ciemne.

                      Ciekawe ile Zosia teraz waży?





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Witajcie drogie mamusie byłam parę dni u rodziców a że tam net coś nie działał więc nie zaglądałam do Was i właśnie nadrabiam zaległości. Przede wszystkim mamcie wszystkiego najlepszego w Nowym Roku a i witam serdecznie nowe mamusie

                        aduś Zosieńka faktycznie na buźce się zmieniła duża dziewczynka z niej i taka ładniusia a wlosków ma mniej widać, ja u mojego też teraz zauważyłam że wypadają dzis jak ściągałam czapkę to zajrzałam do środka i tam troche tych włosków było!

                        agatko
                        ładnie Ci w nowej fryzurze! co do Hani to tez mi się wydaje że nie ma powodów do obaw, zrób badania i będziesz wiedziała że wszystko ok!

                        marlena koleżanki córeczka też tak w banana się wyginała w łóżeczku i wiem że ćwiczyła małą i pomogło

                        A Jakubek wielki chłop! 17.12 ważył 6500g a dziś moja mama się z nim ważyła to wyszło 7500g odjąć ciuchy i pampersa to myślę że tak 7200g jest gdzies

                        P.S. a mój Jakubek to teraz wygląda tak:
                        Attached Files
                        Last edited by beau; 04-01-2011, 22:09.

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Beau widzę, że Jakubek to już duży chłopak, a jaki przystojniak Jak dla mnie za szybko rosną te nasze dzieciaczki





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            pewnie ani się nie obejrzymy jak zaczną chodzić

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Beau śliczny Kubuś, ale Ci rośnie, super
                              My wróciłyśmy z morfologii, oddałam tez mocz, wyniki w piątek. Hanusia troszkę płakała ale na szczęście pobrali jej krew z paluszka nie z żyły.
                              A to Hania na leżaczku,
                              Attached Files


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Agatko jak się ślicznie śmieje Hanusia Widać, że jej się podoba na leżaczku





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X