Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

    aha no i gratuluję Bliźników - sama bym chciała taką gromadkę

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

      Sic spokojnie kochana, jutro sie dowiesz wszystkiego. Kobieta w ciazy szaleja hormony i jednego dnia czuja sie beznadziejnie a innegi maja takie sily ze sa w stanie cale mieszkanie wyszorowac jak Ty główka do góry, nie bój się bedzie dobrze, bo MUSI !!!


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

        Wiem, że marudzę - ale takiem mam złe przeczucia. Staram się myśleć pozytywnie, ale złe myśli wypierają dobre.

        Miłego dnia Wam życzę.

        Skomentuj


          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

          Sylwia kochana nie mów tak ja też bardzo długo starałam się o maleństwo było różnie poczytaj forum Klub mam staraczek-ostatnio miałam plamienia ale przeszły i wierzę że będzie dobrze bo musi codziennie rozmawiam z moim dzieckiem i mówię mu że jest ok itp.to dodaje mi sił,nawet wizualizacja mojego dziecka pomaga i pomalutku kompletuję wyprawkę,trzymaj się dzielnie papa

          Sylwia masz prawie taki sam termin co ja!!!!!!!!!!!!!!
          podolec my tez mamy prawie tak sam termin!!!!!!!!!
          kobitki ale fajowo
          Last edited by bajtel; 16-02-2010, 10:26.

          Skomentuj


            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

            Hello Troche jestem przygebiona, bo mala moja marudna caly czas, a ja mdlosci mam ... oby do konca 1. trymestru dobrze wytrwac i potem z gorki
            Jesli sie okaze, ze mam blizniaki tez, to musze chyba wziac pomoc, bo slyszalam, ze ciaza blizniacza delikatniejsza jest...










            Skomentuj


              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

              Dzięki wielki po prostu trzymajcie kciuki.

              Tak widziałam, że mamy podobne terminy

              Czytałam też Twoją opowieść - szczerze to Ja już bym się poddała - chociaż Ty już masz jedną jak się domyślam dorosłą pociechę (dobrze doczytałam?)

              Ja ostatnio miałam wiele stresu - kupujemy mieszkanie - a bank się opóźniał z wydaniem decyzji- ktoś zawalił w banku - nawet nie wiecie jakie ostatni tydzień miałam nerwowy - ryczałam nie spałam z nerwów choć w dzień to padałam z nóg i to mnie trochę może zdołowało ach... już nie będę Was zanudzać.

              Skomentuj


                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                Cześć dziewczynki.
                Witam nową wrześnióweczke, Sylwia bedzie dobrze, wiem że zobaczysz swoje maleństwo na usg i będzie ok.Trzymam kciuki

                Ja nie moge patrzeć za bardzo na jedzenie i jak kiedyś miałm apetyt to teraz nie.

                Co do wyprawki to mam sporo ubranek po córeczce więc czekam jak się okaże jaka to płeć jak chłopiec to wtedy zaczne kompletować ubranka.
                Pozdrawiam


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                  Witam moje kochane kobitki...
                  Sylwia zaraz przyjdziemy i ci damy w pupe...musisz myśleć pozytywnie,będzie dobrze kochana a jutro już wszystko będziesz wiedziała!Wiadomo ,że pierwszy trymestr jest najtrudniejszy,ale co nam da te zamartwianie się? trzeba się cieszyć z każdej chwili i co ma być to będzie!!! We wrześniu i w pażdzierniku wszystkie będziemy tulić nasze maleństwa....a podolec i laurunia to podwójne szczęście będą trzymać!!!!!
                  Boże dziewczyny nawet nie wiecie jak ja się cieszę z naszych maleństw!!!!!!
                  Sylwia wpisałam cię na listę na razie na 15 września....

                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                    Witam nową koleżankę!
                    Co do wyprawki jestem jak najbardziej za tym, żeby kompletować ją wcześniej. Na razie jednak trochę się wstrzymuję, bo część rzeczy dostanę ale nie wiem jeszcze dokładnie co.





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                      Witajcie kobitki!!
                      Wczoraj sie rozpisałam ale cos nie widze mojego postu

                      Jak Wam minąl dzien??
                      Sylwia nie martw sie wszystko napewno bedzie dobrze a lekarz to jutro potwierdzi! Trzymam kciuki za Ciebie!

                      Co do wyprawki to narazie sie wstrzymuje bo nie wiem jaka jeszcze plec a dopiero ide do gina w poniedzialek 22 lutego juz sie nie moge doczekac!! Jak tylko sie dowiem to zaczynam kompletowac lub dokupowac najpotrzebniejsze rzeczy! mowia ze jest jeszcze czas ale kto by chciala za jednym razem isc i kupowac wszytsko chybaze odlozy pieniazki lub moze sobie na to pozwolic a tak sporadycznie i lepiej bo pozniej to nic nie wiadomo a jak wiemy lato w naszych ostatnich latach bjest bardzo upalne!!

                      Bajtel pisal ci juz wczoraj ale nie ma postu jak wspomnialam na poczatku jesli okaze sie ze to coreczka dam ci znac i mam ciebie caly czas na uwadze!!!

                      Uciekam poczytac dalej


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                        O jak fajowo was poczytać od razu lepiej dzień się zaczyna!:

                        mamaKacperkaIfasolki-dzięki, no poczekamy sobie na płeć,ty już niedługo ja muszę uzbroić się w cierpliwość w którym tygodniu jesteś? i jak to jest z tą płcią kiedy można stwierdzić ? pisałam gdzieś już ze jedna kobieta spojrzałam na mnie i powiedziała że będę miała syna,ha ha ja w takie czary mary nie wierze ale zaintrygowała mnie i jestem ciekawa czy się sprawdzi miłego dnia życzę na razie muszę spadać pa

                        Skomentuj


                          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                          A, mi tez wyszedl syn wedlug jakich kalendarzy objawow, zachcianek.. ale kto wie.. najpierw musze w niedziele zobaczyc wogole ile dzieci mam w sobie, hahah, czy dwojka, czy jedno










                          Skomentuj


                            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                            Fajnie piszesz laurunia ,jesteś cudowna!! no zobaczymy co nam bocian przyniósł hahah

                            Skomentuj


                              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                              Super bajtelku, nie moge sie doczekac kiedy wszystkie urodzimy, a teraz swoja droga, mam nadzieje, ze ten porod drugi bedzie latwiejszy niz pierwszy, ale nadzieja umiera ostatnia, haha) Maz zartuje ze mnie, ze jak bede dobra, to i bedzie latwiejszy, a ja odpowiadam.. ale popatrz, may aniolek, hihi










                              Skomentuj


                                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                                Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                                O jak fajowo was poczytać od razu lepiej dzień się zaczyna!:

                                mamaKacperkaIfasolki-dzięki, no poczekamy sobie na płeć,ty już niedługo ja muszę uzbroić się w cierpliwość w którym tygodniu jesteś? i jak to jest z tą płcią kiedy można stwierdzić ? pisałam gdzieś już ze jedna kobieta spojrzałam na mnie i powiedziała że będę miała syna,ha ha ja w takie czary mary nie wierze ale zaintrygowała mnie i jestem ciekawa czy się sprawdzi miłego dnia życzę na razie muszę spadać pa

                                Witajcie dziewczynki!!
                                Ja własnie siedze z herbatka i was podczytuje
                                Wiem co to jest nie moc sie doczekac plci ja juz tez nie moge ale mam nadzieje ze uda mu sie co nie co wypatrzec. Ja jestem w 19 tygodniu liczac od dnia ostatniej @ ale wedlug ostatniego badania USG to na dzien dzisiejszy jesstem w okolo 18 tygodniu! A co do czas by moc juz ustalic to jest to mniej wiecej 18-22 tydzien ale to tez duzo zalezy od ulozenia dzidziusia
                                Wiesz czasem to sie sprawdza! Moja ze tak powiem tesciowa tez od samego poczatku gadala ze bedzie chlopak bo moj brzuch by ku dolu a nie gorze i co miala racje! Kto wie moze i ma racje!!

                                POzdrawiam i milego dnia zycze!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X