Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Moja w dzien śpi po pół godziny rzadko dłużej.W nocy je tak między1-2 potem ok5-6rano.Dziś zjadła o 5pospała do ok6zaczeła się kręcić godzinę i po 7już nie spała,znów coś jej się przestawiło

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      marlena kobieto ale mmasz złote dziecko!!!!
      Ja dzić dla odmiany, nie co póltorej ale co 3 godz musiałam wstawać więc moge powiedzieć ze się wyspałam
      Ale za to pobudka o 8.30 i nic sie juz nie dało zrobić.

      My w tym roku musimy troche pasa zacisnąć bo żyjemy tylko z 1 pensji więc ciężko jest. Tylko jakieś pierdółki będziemy kupować!



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Witam z ranka mamusieMoja mała dziś gorzej spała,budziła się i kręciła, nie miałam siły jej odkładać do łóżeczka i spała z nami do 7. Rano pospała z godzinkę to posprzątałam dom.Dziś wybieramy się na spacerek bo cieplej jest-u mnie 0 stopni
        My na razie żyjemy jeszcze z 2 pensji ale w lutym/marcu się skończy i ok pół roku tylko m będzie zarabiał..:


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          niuniakura sage millenium wlaśnie czytam-znaczy kupiłam 2 części i już przeczytałam, teraz na allegro poluję na 3-cią, bo w sklepie 54,90 kosztuje
          bardzo mi się podobały te 2 części a 3-cia ponoć najlepsza
          mój Kubolek cos wczoraj fiksował wieczorem marudził aż myślałam że mu moje mleko nie smakuje (jadlam 2 łyżki mizerii w niedzielę) i myślałam że może szczypiorek mu przeszkadza no i tak wylałam 3 kubki mleka! ale zrobiłam modyfikowane i też się krzywil, zrobilam herbatkę też nie bardzo, więc jakoś go polulałam i usnął chyba marudzil bo był śpiący-spał do 4 rano od 21.30 jakoś

          marlenabog byłam na spacerku wczoraj też i faktycznie katorga! a u nas dziś zaś śnieg padał może nie dużo ale jednak! chodniki niektóre jako tako odśnieżone ale jak się chce na 2 strone drogi przejść to się brodzi po łydki w śniegu i ciężko wózek pchać buu

          u nas w tym roku robimy prezenty mikołajkowo-gwiazdkowe tylko dzieciom, małżowi chyba jakieś portki kupię bo on nie ma czasu pójść na zakupy a by mu się przydały, przynajmniej praktycznie będzie co do perfum to my akurat mamy całą półkę bo mój małż ma klienta takiego co ma drogerię i mu informatyczne usługi robi i zawsze dostanie testery perfum dla siebie i dla mnie przynosi nawet po 3 różne! a ja teraz nawet nie używam zbytnio bo i tak prawie nigdzie nie chodzę a po 2 mały może mieć uczulenie tak słyszałam?

          o nadeszła moja godzina odciagania się idę się "doić"

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            beau ale dobrze że masz pokarm i tylko odciągasz a nadal pokarm jest. często słyszalam ze odciąganiem nie dasie oszukać laktacji a tu proszę!!!
            Ja tez w dzień głównie odciagam troche i mieszam z modyfikowanym i po trochu mala coraz wiecej je. Zaczeło sie od 60 ml, potem po 10 ml wiecej i teraz 100-110ml zjada. W nocy nie monitoruje bo tylko cyc daje.

            Jak wyjrzałam za okno to mnie aż otrzepalo wiec mala na balkonie spi. Nie chce mi sie łazić w takie błoto, wczoraj buty mokre miałam bo trzeba sie przedzierać przez chodniki zabłocone a dziś jeszcze gorzej. Dobrze ze ten balkon jest

            beau
            możesz wysłac link gdzie na allegro kupowałaś? i ile placiłas? Bo 54 za 1 sztuke to drogo jak diabli!!!



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
              beau ale dobrze że masz pokarm i tylko odciągasz a nadal pokarm jest. często słyszalam ze odciąganiem nie dasie oszukać laktacji a tu proszę!!!
              Ja tez w dzień głównie odciagam troche i mieszam z modyfikowanym i po trochu mala coraz wiecej je. Zaczeło sie od 60 ml, potem po 10 ml wiecej i teraz 100-110ml zjada. W nocy nie monitoruje bo tylko cyc daje.

              Jak wyjrzałam za okno to mnie aż otrzepalo wiec mala na balkonie spi. Nie chce mi sie łazić w takie błoto, wczoraj buty mokre miałam bo trzeba sie przedzierać przez chodniki zabłocone a dziś jeszcze gorzej. Dobrze ze ten balkon jest

              beau
              możesz wysłac link gdzie na allegro kupowałaś? i ile placiłas? Bo 54 za 1 sztuke to drogo jak diabli!!!
              niuniakura ja 1 kupiłam w biedronce za 39,99 a 2 w realu za 44,99 to dużo bo komplet na allegro kosztuje o zobacz wklejam linka http://allegro.pl/trylogia-millenniu...353305369.html + wysyłka to i tak się bardzo opłaca a teraz 3-cią część chcę upolować taką co juz ktoś sobie raz przeczytał to wtedy za 20 pare zł kupię

              niuniakura ja odciągam 180-190ml aczkolwiek bywa że mniej jak mało płynów piję

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                beau tak jak mówiłam to sukces ze tyle mleka z samego odciagania ci sie produkuje.
                Dzieki za linka, ja jestem zwolennikiem kupowanie przez internet bo bardzo nie lubię po sklepach łazić przez męża mojego bo on mnie od tego oduczył.
                Róznica w cenie faktycznie kolosalna!!!!!
                A my wczoraj mieliśmy 9 rocznice pierwszej randki.... Tak nas na wspominanie wzięło.... fajnie było!

                Moje dziecię sie naspalo wlaśnie- 20 minut całe spała na balkonie. Co ona z tym spaniem ma!!!!!

                marlena ja uwielbiam ozdobion mieszkanie na swieta. W tym roku po raz pierwszy bedziemy w domu mieć pełnowymiarową choinkhttp://pogotowieimprezowe.waw.pl/pl/tancerka-moulin-rouge-stroj-dla-kobiety.html a wlaściwie na balkonie. Zawsze była taka co to sie z szafy wyciagało i do pradu podłączalo Ale musze uszanować to, że mąz obiecywal sibie zawsze że jak będziemy mieli dziecko to co rok będzie choinka. No i sie doczekał Zawsze mieliśmy taka swierkowa girlande z bombkami, swiatelkami dookoła okna. teraz też to montuję plus choinki małe w domu i duza za oknem. Kurcze, już sie doczekac nie moge. Mąz w przyszlym tyg. na urlop idzie to bedzie mala bawił a ja sie zajme dekoracjami. Bo niestety dlugo sie nie nacieszymy nimi bo na całe świeta i do sylwestra do rodziców jedziemy wiec chociaz wczesniej sie napatrzymy!



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Co do ksiazek ja mam tą
                  http://allegro.pl/pierwszy-rok-zycia...356342321.html
                  i uważam ze jest swietna. Dużo sie z niej dowiedziałam i znalazlam odpowiedż na absolutnie kazdy problem jaki miałam z mała!



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
                    Co do ksiazek ja mam tą
                    http://allegro.pl/pierwszy-rok-zycia...356342321.html
                    i uważam ze jest swietna. Dużo sie z niej dowiedziałam i znalazlam odpowiedż na absolutnie kazdy problem jaki miałam z mała!

                    tez mam te ksiazke, faktycznie przydatna jest i jeszcze tracy hogg jezyk niemowlat, tez bardzo polecam.

                    pozdrawiam mamusie!

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Witam...moja dziecinka jak zwykle śpi...Ja mam w domku choinke sztuczną 220 cm i jeszcze musze sie wybrać do castoramy albo obi po ozdóbki, bo te co mam teraz to już trzeci rok są a planuje teraz zmienić kolorek o ile fundusze pozwolą, bo teraz mamy chrzest małej i nie powiem troszke sie wykosztowałam w samym tesco straciłam teraz prawie 1000 zł Myślałam że zawału dostane przy kasie jak to zobaczyłam. Nawet m. nie powiedziałam ile w jednym sklepie wydałam a nawet wszystkiego co chciałam to nie kupiłam, później pojechałam do galerii handlowej i nie wiele mniej wydałam ale za to pierwszy raz wróciłam z zakupów zadowolona


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        marlena a kiedy chrzciny robicie na święta?

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          zdjęcie przykładowe choinki z poprzednich lat teraz bym chciała zeby była brązowa organza i fioletowe ptaszki oraz zdjęcie Dominika pijącego z bidonu
                          Attached Files


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                            marlena a kiedy chrzciny robicie na święta?
                            chrzest robimy tydzień przed świętami 18 grudnia


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              no to marlena zaszalałaś z zakupami. A o spaniu twojego dziecka- błagam- nie wspaminaj!!! Moja 20 minut spała na balkonie. I koniec!!!!!
                              marlena z kim Zuzinkę zostawiasz jak cały dzien na zakupach jestes? Bo Dominik w przedszkolu chyba.

                              Własnie mialam sie was o chrzciny pytać. My chcemy po nowym roku jakoś, może w marcu jak juz cieplej będzie troche. Planowaliśmy na Wielkanoc ale wtedy strasznie dużo chrzcin jest wiec zrezygnowaliśmy.
                              annamaja też słyszałam ze fajna tamta ksiazka jest ale jakoś tak nie nabyłam. Z resztą, nawet tej nie mam kiedy czytać!!
                              Last edited by niuniakura; 07-12-2010, 13:37.



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                My mieliśmy robić 20 listopada ale nieoczekiwanie m. musiał wyjechać i w ostatniej chwili przenieśliśmy na 18 grudnia bo m 15 wraca i będzie siedział w domku do stycznia


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X