Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    e tam, my tez na domówke jedziemy. W tamtym roku była u nas domówka a ja nie wiedziałam ze Gabi już w brzuszku siedzi i..... porządnie zaszalałam. Aż o 12 w nocy z górki na butelkach po szampanie zjeżdzałam. A górka spoooora!! Do tej pory jak tam chodze na spacery to uwierzyć w to nie mogę!!!! Hehe. Teraz będzie (chyba) spokojniej. Jeszcze karmie więc musi....



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      witajcie mamusie!

      nadrobiłam właśnie mega zaleglości, rozpisałyście się że hoho!

      tomajkar z ta butlą tu u nas też był wrzask, dziwiłam się że mały nie umie ssać z butli bo w szpitalu podawali butlę, więc któregoś dnia jak mi się maly darł bo był głodny a cyc jakby pustawy (chyba miał 3-4 tyg) to zrobilam butlę modyfikowanego a tu ZONK! mały dalej płacze widziałam że chciał zassać ale nie umiał, na szczęście za którymś razem udało się i butelkujemy się do teraz- odciągam swoje, na razie mam dużo mały zjada podobnie jak u podolec od 70 do 180ml-choć ostatnio jakiś marudny był parę dni i jadł mniej... i wtedy go budziłam okolo 1-2 w nocy bo w nocy zjadał prawie całą butle, ale umie przespać nockę-co prawda lekarka mi kazała budzić go co 3 godz! za to polozna mówiła żeby w dzień budzić a w nocy nie!

      niuniakura
      ja na sylwestra planów nie mam, nawet mi przez myśl nie przeszlo że jakąś balangę "zaliczę" choćby domową...ehh (ale te stroje z linka to superowe!!!)

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Tomajkar to oby w końcu dzidzia załapała jak nie z butli to z tego ustnika-butli z ustnikiem,tylko szukaj miekkiego bo są niby i twarde
        Dzidzia śpi.
        Ja w tamtym roku zrobiłam kanapki co jeszcze nie pamiętam-i szaleliśmy z dziecmi,w tym roku tez tak trzeba a najpierw coś muszę wymyśleć na naszą rocznicę bycia razem-to juz 17lat

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          czesc Mamuski ja jak zwykle brak czasu aby wejsc na formu
          ja podaje do rozrobienia mleka modyfikowanego specjalnej wody dla dzieci. A butelki sterylizuje po kazdym uzyciu. malemu nic nie jest i jest oki.
          Z karmieniem w nocy jest roznie podaje mu tylko piers(chyba ze spi z kims innym-zebym ja sie wysypiala) to dostaje butelke. Wstaje roznie raz albo dwa razy, zjada szybko i spi dalej. Nie mam jakiegos problemu z nim co mnie cieszy. Moj od urodzenia dostawal cyca i butelke z odciagnietym moim mlekiem, pozniej jak bylo malo dodalam modyfikowane.

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Jesli chodzi o sylwestra to ja nigdzie sie nie wybieram nie bede miala z kim dzieciaczkow zostawic i dlatego nawet o tym nie mysle. Moze za rok sie uda
            A mam do Was pytanko. Niedlugo zbliza sie gwiazdka czy macie juz prezenty dla swoich mezow?? Ja co prawda bede sie widziec ze swoim po swietach ale chce mu cos kupic tylko nie mam pomyslu. Chcialabym zeby to byl oryginalny prezent nie banalny ale co to moze byc to nie mam pojecia pomozecie?macie jakies propozycje?

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              A ja nauczyłam swoją najmłodszą też w łóżeczku i śpi ładnie, budzi się tylko na minutę na mleko o 12 w nocy i potem koło 5, ale potem będzie coraz rzadziej więc teraz obydwie śpią w swoich łóżkach grzecznie a ja rozkoszuję się w wielkim łóżku... super jest
              aaa i jakie super uczucie móc spać we wszystkich pozycjach, nawet na brzuszku.... o dwóch lat tego nie miałam ale frajda










              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                puk puk dzień dobry wszystkim mamusiom!

                u nas nocka dziś niezła mały przed 4 się obudził, co prawda z krzykiem ale jak się najadł to chwilkę pogaworzył w łóżeczku i usnął do 8.30, teraz też usypia a ja zrobiłam sobie dzbanek herbaty i będę się chwilkę obijać...tak sobie myslę że trzeba by pójść dziś na dwór bo 0 stopni, mam jeszcze porządki do porobienia bo na weekend mnie nie było nocowałam u rodziców a małż jak to małż balaganiarz ot co!

                wow! podolec 17 lat ze swoim no no!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Cześć dziewczyny,
                  xagusia dobry masz czas na wstawanie rano
                  My dzis powtarzaliśmy conocny schemat, czyli wstawanie co połtorej godziny na cyc A wieczorem zjadła 130ml sztucznego i cyca jeszcze więc mialam taką cichą nadzieję że dlużej pośpi a tu dupa......

                  Co do prezentu dlą męża to ja mam zawsze z tym problemy. On ma juz wszystko a kolejnego bezużytecznego grata nie chce w domu trzymać. Ja mu już w zasadzie wcześniej kupilam portwef ze skory i skórzane rekawiczki bo mu sie portwel rozwalił a rękawiczki zgubił w tamtą zimę. Z zastrzeżeniem że to na Mikołaja A na Gwiazdke nie mam pojęcia. ja jestem zzwolenniczką użytecznych prezentow. Ale w tym roku myślałam, co prawda nie dla męża, o misiach z akcji TVN. Fajne sa a i dzieciakom można pomóc.

                  podolec jak to sie robi??!! 17 lat?



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Podolec gratulacje z okazji 17 rocznicy
                    Niuniakura współczuje Ci ze wstajesz co 1,5 godziny pewnie jesteś wykończona?
                    U mnie nocka podobnie jak u Ciebie beau mała spała od 10 do 4 potem zjadła i spała do 7 rano. Teraz trochę drzemała ale widzę że macha rączkami więc będziemy zaraz się karmić.


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      o zapomniałam się udzielić w sprawie prezentu...i szczerze mówiąc sama mam z tym problem a w dodatku jeszcze mam kupic prezent bratowej na pojutrze bo ma urodziny i też nie mam pojęcia co!

                      niuniakura chyba taki urok Twojej Gabi może ona po prostu lubi przy cycusiu i tyle chociaż szkoda że po tym modyfikowanym nie spała dłużej niby takie modyfikowane "trzyma"

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                        o zapomniałam się udzielić w sprawie prezentu...i szczerze mówiąc sama mam z tym problem a w dodatku jeszcze mam kupic prezent bratowej na pojutrze bo ma urodziny i też nie mam pojęcia co!

                        niuniakura chyba taki urok Twojej Gabi może ona po prostu lubi przy cycusiu i tyle chociaż szkoda że po tym modyfikowanym nie spała dłużej niby takie modyfikowane "trzyma"
                        dla brata meza kupujemy sage Millenium



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
                          Cześć dziewczyny,
                          xagusia dobry masz czas na wstawanie rano
                          ja dopiero sie kladlam spac o tej godzinie. U mnie bylo po 12 w nocy zmiana czasu
                          Dzis jakos maly budzil sie czesciej na cyca. Zjadl o 12stej, potem obudzil sie o 3ciej i potem znow o 6stej. Nie wiem jakis chyba niedojedzony byl. A moze moj pokarm nie bardzo tresciwy byl. Bo szczerze nie mialam czasu wczoraj zjesc.
                          Zapomnialam napisac ze bylismy wczoraj u mikolja( z kuzynka u niej w domu-przebieral sie szwagier) i moja mala byla zachwycona nie bala sie mikolaja i nawet mu piosenke zaspiewala
                          I ja nawet prezencik dostalam.
                          Ja juz na urodzinki kupilam mojemu mezowi portfel wiec to odpada. Moze w kncu jakies perfumy kupie. Tez lubie praktyczne prezenty)

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            17 lat jesteśmy razem a 12rocznica ślubu będzie w kwietniu
                            Moja dała mi pospać trzy dni-co by mamusia odsapneła-i znów je w nocy ok1-2

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Jeśli chodzi o prezenty, to rok temu kupiłam mężowi matę masującą, taką którą się kładzie na fotel w domu lub na siedzenie w samochodzie.... a ze dużo jeździ autem, to mu służy... Muszę mu powiedzieć żeby przyniósł ją do domu, bo się też teraz chętnie porelaksuję

                              PS. matę kupiłam ze sklepu na allegro

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Witam nadrobiłam własnie weekendowe zaległości.,.wczoraj byłam na mega zakupach jak wyjechałam z domku o 9 rano tak wróciłam o 20 Myślałam że mi nogi odpadna, a i tak jeszcze wszystkiego nie kupiłam, ale za to siebie obkupiłam. dzisiaj założyłam sobie na balkonie lampki i już jakoś tak święta sobie poczułam. Moje dzieciaczki już śpią i oby tak jak dzisiaj wstałam tylko o 8 odprawiłam Dominika do przedszkola i z powrotem do łóżeczka i tak z moją Zuzulką spałyśmy do 11, później byliśmy na spacerku ale spacer po nieodśnieżonych chodnikach to katorga chyba lżej by było jak bym wózek pod pod pachy wzieła. Ja na szczęście nie mam problemów z nocnym wstawaniem bo Zuzia w sumie od samego urodzenia przesypia całe nocki, a co do jedzenia to ja jej nie budze ani w nocy ani w dzień a w dzień też potrafi po 5 godz spać i wcale nie je więcej niż Wy piszecie, przeważnie 120 kilka razy sie zdarzyło 150 a waży 6 kg


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X