Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Hej mamusie,
    Beau i ja się dołączam do życzeń,wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, pociechy z Kubusia... wczoraj nie pisałam ale strasznie brzuch mnie bolał i miałam gorączkę nie wiem z czego... wiec cały dzień dziećmi zajmował się męzuś. Super że imprezka Ci się udała...my jutro wybieramy się na urodziny, mam nadzieje że Hania też będzie grzeczna.
    Teraz czekamy na moją mamę i ciocie bo moją przyjechać do nas


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      puk puk mamusie gdzie Wy?

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Cześć mamy! Dawno mnie nie było, byłam odcięta od świata przez brak neta, zepsuł nam się ruter i trzymali go miesiąc w serwisie, a na koniec i tak stwierdzili, że nie da się go naprawić i oddali kasę! Z tego wszystkiego nie pokazałam Wam mojej kochanej Oliwii! Pozdrawiam i wracam do nadrabiania zaległości.
        Attached Files


        'Poznasz głupiego po czynach jego!'
        Chcieć to móc!

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Ola rozwija się prawidłowo, ładnie rośnie, z dnia na dzień fajnie się zmienia - jest kochanym dzieckiem. Mamy problem z małymi kolkami (jakiś tydzień temu było apogeum, ale się uspokoiło po kropelkach). Jestem bardzo szczęśliwą mamą! Buziak:*


          'Poznasz głupiego po czynach jego!'
          Chcieć to móc!

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Oj jaka długowłosa panienka sliczna Twoja Oliwka maronko!

            mój Kubuś śpi, ja też idę spać głowa mi już się kiwa, dobranoc mamusie!

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              beau troszke pozno ale najserdeczniejsze zyczonka urodzinowe, oby Kubus dobrze sie chowal, zadowolenia z meza, samych sukcecow z bycia mama i wszystkiego naj......Kubus sliczny
              maronka Oliwia przesliczna. wloskow sporo juz ma.
              U mnie dzien minal jakos szybko, nawet bardzo. Nie mialam czasu nawet na neta wejsc ostatnio. Jutro wybieram sie na zakupy bo musze jakas kiecke kupic na slub siostry. Tylko w co ja sie zmieszcze
              Dzis chcialam kupic Fifi garnitur jednak nie mieli takich malych rozmiarow. Jutro poszukam przy okazji w innych sklepach.
              Milej niedzieli

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Cześć Mamuski,
                wróciliśmy z wyjazdu do rodziców. Mała fajnie tylko droga trochę dluga i pod koniec marudziła. Ale wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.

                beau wszystkiego najlepszego!!! 100lat kochana!!!
                Musze uciekać do głodomora!!! Pa, do jutra!



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Wszystkiego najlepszego Beau

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Witam mamusie!
                    Wczoraj wieczorem musiałam podać Zosi butelkę, bo mi się pokarm skończył, a mała ciągle była głodna. Na początku nie chciała pić, bo myślała pewnie, że to herbatka. Potem wypiła 40 ml i więcej butli nie chciała, tylko do cycusia. Mam nadzieję, że to był tylko chwilowy kryzys z moim pokarmem.
                    Ja dziś z Zosią wybieram się do lekarza. Mała jest zachrypnięta i ma katar Właściwie to wszscy jesteśmy przeziębieni
                    A jutro ja się wybieram do ginekologa





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Hej mamusie, jeszcze raz dziękuję za życzenia

                      Ja wczoraj u rodziców byłam standardowo bo mąż w szkole, tak cieplusio i ładniusio było żę aż dziw że to listopad!
                      Teraz robię pranie Kubuś się zdrzemnął na pół godzinki jak zwykle potem się przeciąga jakby nie wiadomo ile spał heh

                      A jak Wam minął weekend mamusie?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                        Witam mamusie!
                        Wczoraj wieczorem musiałam podać Zosi butelkę, bo mi się pokarm skończył, a mała ciągle była głodna. Na początku nie chciała pić, bo myślała pewnie, że to herbatka. Potem wypiła 40 ml i więcej butli nie chciała, tylko do cycusia. Mam nadzieję, że to był tylko chwilowy kryzys z moim pokarmem.
                        Ja dziś z Zosią wybieram się do lekarza. Mała jest zachrypnięta i ma katar Właściwie to wszscy jesteśmy przeziębieni
                        A jutro ja się wybieram do ginekologa
                        Oj aduś gdzie to paskudne przeziębienie Was dopadło? Daj znać po wizycie u lekarza co z Zosią!

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Hej mamusie,
                          Ja tylko na chwilkę bo meżuś jest z nami na urlopie.Byłam dziś u ginekologa i wszystko jest ok na szczęście.. zapisałam też Hanuś na usg idziemy za 25 listopada.
                          Aduś życzę zdrówka Zosi, napisz co powiedział lekarz
                          Maronka Oliwia śliczna


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Agatko dobrze, że wszystko ok.

                            Pani doktor zajrzała w gardło i stwierdziła, że oskrzela ma czyste. Więc mam tylko oczyszczać nosek i przyjść ponownie w razie pogorszenia lub gorączki. Przy okazji podpytałam też o wysypkę, bo często ma na buźce i jest ona przez to, że Zosia dotyka buzią różnych materiałów np. mojego swetra i przez jedzenie.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Hej mamusie,
                              Ja dziś pierwsza jestem... miałam kiepską noc bo Hania długo nie spała a i rano płakała i dopiero przed chwilką zasnęła.Jutro idziemy na szczepienie, ciekawa jestem ile waży Jutro Karola idzie po miesiącu do przedszkola, w końcu wyszła z choroby.
                              Ada to dobrze że Zosia ma oskrzela czyste. A co słychać u innych mamusiek?


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Witajcie mamusie!

                                U nas dziś paskudnie, pada i taka szarówka, może sie troszkę przejaśni to pójdę na spacerek z Kubusiem...
                                Aduś dobrze że z Zosią ok
                                a co u Was mamusie?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X